Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 23 říj 2019 03:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Frankfurt - Hahn (HHN)
PříspěvekNapsal: 22 čer 2010 15:18 
Diskutér

Letel jsem pres HHN pred tydnem a do "klece" sly uplne vsechny handbagy... a nasledne oznaceny visackou "cabin luggage - Hahn airport"... bez teto visacky nedovolen nastup...

PříspěvekNapsal: 22 čer 2010 15:44 
VIP

Tak koukám že mazec, v pátek tam letim, doufám že jim na rozloučenou nebudu muset platit :D

PříspěvekNapsal: 23 čer 2010 11:09 
VIP

Letěla jsem ve středu 17.6. z Hahnu do Puly a v pondělí 21.6. z Hahnu do Prahy...kontrolor obešel všechny lidi ve frontě...kufry a tašky bral do ruky, některé šly na váhu, všechny pak dostaly modrou nálepku "očekováno"...batohy nekontroloval vůbec. Do klecí nešlo nic. Tloušťku nesplňoval skoro nikdo, ani můj poměrně malý baťůžek.

PříspěvekNapsal: 23 čer 2010 11:33 
VIP

Nevíte někdo jak je to s parkováním v okolí Hahnu? Letíme na 11 dní odtamad do Maroka, tak že bysme něco ušetřili nechánim auta někde mimo placenej parking....

PříspěvekNapsal: 24 čer 2010 00:34 
Administrátor

Už jsem to zde někde v minulosti psal. Můj flek: +49° 56' 56.62", +7° 18' 2.79"

PříspěvekNapsal: 24 čer 2010 07:10 
Diskutér

právě jsem se vrátil z Hahnu a mám několik postřehů.
1) Dobré místečko na spaní vzniklo u jednoho východu z letiště (myslím, že to je ten, co je nejblíže u vlezu po příletu).
2) Vykopnou vás ve 4 ráno
3) Před terminálem prodávají parádní, ještě teplé, croasainty za 1,15€ kus
4) Edeka: Nevím, jak ostatní, ale já jsem se trošku zamotal, než jsem tu cestu našel. Takže: Z terminálu se vydejte doprava, u velké (trojkřižovatky) zabočte doleva a hned (po 50m) doprava. Budete se držet takového chodníčku, který povede přes mostem... Po nějaké době uvidíte zatáčku doleva na Lautzenhausen (tu ignorujte). Chodníček se stáčí doprava, ale tam nechoďte :), držte se pořád této cesty (musí se jít po trávě, neb po miniaturní krajnici), směrovka bude ukazovat na Buchenbeuren. Pak už stačí, držet se pořád rovně... Po nějaké době uvidíte po levé straně Shellku. projděte pod mostem , Shellka po levé straně a hned další zatáčka do leva... a už jsme prakticky tam. Snad to pomůže někomu s horším smyslem pro orientaci :-)
5) Kde si udělat hody, po nákupu v Edece... Před Edekou není žádné sezení, ale před Shellkou je stan, kde je stůl a tři plastové židle :-)

PříspěvekNapsal: 24 čer 2010 07:30 
VIP

Carlos píše:
Nevíte někdo jak je to s parkováním v okolí Hahnu? Letíme na 11 dní odtamad do Maroka, tak že bysme něco ušetřili nechánim auta někde mimo placenej parking....

V městečku Lautzenhausen,vedle letiště desítky možností,všude visí nápisy parkování od 2-3 eur za den a pak pěšky cca 12-15min

PříspěvekNapsal: 24 čer 2010 07:43 
Diskutér

HHN

Parking P4 parkovani na den stoji 2,5 EUR a pak shuttle na letiště anebo 7 minut 21 vteřin pěšky na letiště.

PříspěvekNapsal: 28 čer 2010 12:50 
VIP

Tak včera na HHN na váhu jenom kufry, rozměry byly všem evidentně uplně fuk, atmosféra super, provoz na letišti jako by se zastavil, když se hrál fotbal, všichni stáli u nějaký televize :D

PříspěvekNapsal: 03 pro 2010 11:21 
VIP

prosím nevíte, jestli je na Hahnu nějaká free wifi?

PříspěvekNapsal: 03 pro 2010 11:45 
Diskutér

ahoj, na HHN volna wifi nebola. ak by si surne nieco potreboval, tak sa pribliz k nejakemu autobusu flibco, ktore stavaju nizsie od terminalu, tie su teraz vybavene vsetky wifinou zadarmo.

PříspěvekNapsal: 02 bře 2012 18:13 
VIP

Zkušenosti s parkováním.
Parkovali jsme v Lautzenhausenu. Všude tam jsou cedule s cenou 2-3 Euro/den. Zastavili jsme před jedním domem, ale nedozvonili jsme se. Ptal jsem se u prodejny autopříslušentví (tak mi řekli, že tam parkovat nemůžů). Potom jsme zajeli na parkoviště za nějaký hotel, ale hotel byl taky zamčený. Nechali jsme tedy za oknem auta lístek s dotazem, kde máme zaplatit, ale nikdo nám neodpověděl.
Jinak na letišti problém s velikostí pytliku na tekutiny. Měli jsme ho moc velký a tak jsme si museli koupit ten správný – neměcký normovaný.

PříspěvekNapsal: 10 čer 2012 13:19 
Nováček

Nevíte někdo jak je to s parkováním v okolí Hahnu? Letíme na 10 dní na Krétu, tak že bysme něco ušetřili nechánim auta někde mimo placenej parking.... něco aktuálního,poslední příspěvky jsou z roku 2010. Předem díky za tipy.

PříspěvekNapsal: 10 čer 2012 16:25 
VIP

Ve vesnici co sousedí s letistěm je všude placené parkování za 2-3 Eura za den. Mimo tyhle místa je všude zákaz.
V unoru jsme to nechávali na plácku za nějakým hotelem a ani po 1/2 hod hledání se nám nepovedlo najit komu zaplatit. Tak jsme nechali za oknem lísteček s dotazem, kde máme zaplatit. Když jsme se po deseti dnech vrátili, opět nikde nikdo a tak jsme odjeli. Můj dojem byl takový, že po omezení letů z Hahnu výrazně klesnul počet cestujících a doby kdy celý den někdo stál a hlidal parkoviště jsou dávno pryč.

PříspěvekNapsal: 10 čer 2012 17:09 
VIP

přesně,můžu potvrdit,jinak to nejlevnější oficiální letištní parkoviště (tedy to nejvzdálenější) se cenou už blíží těm ve vesnici a je to blíže...naposled jsem platil myslím kolem 3Eur den (léto 2011)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina