Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 19 srp 2019 00:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Frankfurt - Hahn (HHN)
PříspěvekNapsal: 29 led 2015 16:04 
Nováček

Ahoj, s kamarády letíme o víkendu z Hahnu do Fezu a přemýšlíme, jak se tam nejlevněji dostat, zpátky pojedeme nejspíše stopem, ale cestou tam si to netroufneme. Bydlíme na jihu Čech kousek od hranic, tak jsme přemýšleli, že bychom využili Schönes-Wochenende-Ticket a našli jsme toto spojení:

http://postimg.org/image/kbsgh96ft/

Rád bych se tedy zeptal, zda na všechny spoje v seznamu platí jízdenka Schönes-Wochenende, zejména na ten autobus na letiště.

díky

PříspěvekNapsal: 29 led 2015 16:19 
Diskutér

vojir píše:
Ahoj, s kamarády letíme o víkendu z Hahnu do Fezu a přemýšlíme, jak se tam nejlevněji dostat, zpátky pojedeme nejspíše stopem, ale cestou tam si to netroufneme. Bydlíme na jihu Čech kousek od hranic, tak jsme přemýšleli, že bychom využili Schönes-Wochenende-Ticket a našli jsme toto spojení:

http://postimg.org/image/kbsgh96ft/

Rád bych se tedy zeptal, zda na všechny spoje v seznamu platí jízdenka Schönes-Wochenende, zejména na ten autobus na letiště.

díky

Ano, jenom si nejsem jisty poslednim usekem, jinak cesta Passau-Mainz je pokryta SWT.

PříspěvekNapsal: 29 led 2015 22:40 
VIP

Na bus linky 600 z Mainz na letiště Hahn jízdenky DB neplatí:
http://hahn.orn-online.de/busfahrplan_mainz.htm
"Keine Anerkennung der BahnCard. Keine Anerkennung von Fahrscheinen der Bahn (DB)."
Ale můžete jet přes Koblenz, tam platí SWT na bus linky 610, patřící do systému VRM:
http://www.vrminfo.de/uploads/tx_vdvtim ... 610_05.pdf

PříspěvekNapsal: 30 kvě 2018 19:49 
Diskutér

Ahoj všem,

chystáme se v sobotu na letiště a snažím se najít nějaké parkování v okolí zdarma.
Nemáte nějaký tip kam zajet, kde zaparkovat?

Díky!

PříspěvekNapsal: 31 kvě 2018 06:24 
Moderátor

Hahn ještě existuje? Byl jsem tam naposledy v zimě 2007 :-), parkovali jsme u nějakého hotelu za 1€/den, asi 30 minut pěšky od letiště.

PříspěvekNapsal: 31 kvě 2018 08:33 
Administrátor

Vždy parkuji v Gartenstraße a nikdy žádný problém.

Na letiště vede přes pole pěší stezka a poté se jde kolem golfového klubu až na letiště pořád za nosem :-)

https://mapy.cz/s/2HhNB

PříspěvekNapsal: 31 kvě 2018 09:28 
Diskutér

alexx píše:
Hahn ještě existuje? Byl jsem tam naposledy v zimě 2007 :-), parkovali jsme u nějakého hotelu za 1€/den, asi 30 minut pěšky od letiště.

To si piš :) Letíme odsud na Azory za cenu dopravy Plzeň-Brno :D
Tak nevím z čeho letiště funguje... :)
Vzpomeneš si ještě kde?

PříspěvekNapsal: 31 kvě 2018 09:31 
Diskutér

Díky Luko,

tyhle souřadnice jsem našel v předchozích příspěvcích, ale připadalo mi to podle map, že je to dost na hulváta přímo před rodinými domy, tak jsem hledal alternativu.

Pokud říkáš že to bylo v pohodě tak zkusím, případně až budu hledat, tak se po návratu podělím o další místa (často konce ranvejí atd.).

Díky!

PříspěvekNapsal: 31 kvě 2018 09:57 
Diskutér

alexx píše:

tie extremne lacne privatne parkoviska su tam stale 1-2e na den, niektore aj s dovozom rovno pred terminal.

PříspěvekNapsal: 10 čer 2018 23:03 
Diskutér

Tak pouze pro info:
Jel jsem na místo co doporučil Luko, bohužel tam parkovalo mraky místních a přebalování/balení se před domy místních není můj šálek čaje. Navíc s 25kg taškou pod letadlo je to přece jen na letiště trochu kus, takže jsme zaparkovali u jednoho z několika místních hotelů přímo u letiště, kteří chtějí zpravidla 2,5 -3 EUR/den parkování. Čím blíže k letišti, tím je to spíše 3EUR. Našli jsme i za 2EUR, ale plac byl plný...

Kontroly trochu důslednější než znám, pytlík na tekuté věci se celkem hodí.
Na letišti je Mc Donald, celkem dobré možnosti občerstvení, za security velmi omezený počet míst na sezení i na WC...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina