Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 15 říj 2019 18:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Frankfurt - Hahn (HHN)
PříspěvekNapsal: 04 úno 2010 17:03 
VIP

Mohl byste někdo prozradit, jak je to v Hahnu se spaním na letišti a další vychytávky a typy? Díky

Předmět příspěvku: Re: Frankfurt - Hahn (HHN)
PříspěvekNapsal: 04 úno 2010 17:05 
VIP

blbý, hnusný plastový sedačky na pevno přidělaný, navíc je jich málo. u autopůjčoven jsou aspoň na zemi koberce.

PříspěvekNapsal: 04 úno 2010 17:12 
VIP

přesně jak píše avathar, pokud letíš z PRG smiř se stim, že ty nepohodlný sedačky už budou zabraný (není to žádná výhra ale lepší než ta špinavá zem), o patro výš je to o poznání lepší ale přes noc je tam otevřená area jenom mezi gaming zone a restauračkou. Rozhodně bych zvážil jestli si nevzít B & B hotel, kterej je hned přes ulici.. Je to pěknej čistej hotel za 46 Euro na noc, což neni zas tak hrozný..

http://www.hotelbb.de/en/frankfurt-hahn-airport

PříspěvekNapsal: 04 úno 2010 20:26 
Administrátor

Hahn patří mezi průměr. Pokud máš na co si ustlat, tak tě v noci nikdo prudit nebude.

PříspěvekNapsal: 04 úno 2010 21:06 
VIP

přesně tak, do Hahnu musí člověk přijet vybavený něčím, na co si lehne, nebo čím se zabaví..knížka,kámoši a tak...protože třeba zase čekat 7 hodin mezi lety a kvůli tomu si brát B&B...to je otázka....příjemný to není, ale já spím na zemi když letím a pokud jedeme ve více lidech, tak nespíme :-)

PříspěvekNapsal: 16 úno 2010 10:39 
Diskutér

Ale konečně tam je za benzinkou asi 300m nový supermarket tuším Edeka...mraky zboží a zejména milovník alkahólu zamačkne dojetím slzu...0,7 portského za 3E atd...paráda... z terminálu, tak 2,5km procházka

PříspěvekNapsal: 01 bře 2010 16:40 
VIP

Mám za sebou noc v Hahnu a ty plastový sedačky jsou fakt tragédie :D Naštěstí jsem měl karimatku a bylo to bez problému. Co se týče konkrétního místa, tak doporučuju u půjčovny Hertz,jakoby za rohem, kde je relativně tma a klid. I zaměstnanci Hertzu nás tam nechali jen s tím, že do 7 musíme vypadnout, což samozřrejmě není problém...

Předmět příspěvku: Minimální čas na přestup
PříspěvekNapsal: 22 bře 2010 17:41 
Diskutér

Ahojte, sice by se tohle hodilo do sekce "Poprvé s RyanAir" ale nechci tam kupit temata do sebe, takze..

Chtel bych letet z PRG pres Frankfurt Hahn do Alghera, cesta tam OK, ale nazpatek priletim do HHN v 19:05 a navazujici do PRG odleta v 20:15. Budu mit jen prirucni zavazadlo, takze s nim by nemel byt problem. Stihnu to? Jak je pravdepodobne zpozdeni letadla a co delat v tomto pripade? Diky moc za kazdou odpoved.

Předmět příspěvku: Re: Čas na přestup
PříspěvekNapsal: 22 bře 2010 18:04 
Administrátor

Rezerva dostatečná. Je to realtivně malé letiště. Když se nestihne, tak je to na pikaču. Ale ošéfoval bych to třeba letem do Berlína nebo Bratislavy, odkud se lze za rozmné peníze dostat zpět domu.

Předmět příspěvku: Re: Čas na přestup
PříspěvekNapsal: 22 bře 2010 18:12 
Diskutér

Luko píše:
Rezerva dostatečná. Je to realtivně malé letiště.

Diky. Nemam ani tak strach, ze bych za pul hodiny nenasel gejt, spis jestli maj RyanAir casto zpozdeni...

PříspěvekNapsal: 22 bře 2010 18:52 
Administrátor

Kromě jednoho divertu kvůli mlze jsem zpoždění více jak 15 minut nenažil. Létání na čas je jejich silnou stránkou, neboť letiště které jej způsobí, ho též těžce zaplatí.

PříspěvekNapsal: 22 bře 2010 20:41 
Diskutér

Zpozdeni u Ryana nebyvaji obvykla, z mych cca 35 letu s Ryanem jsem zazil zpozdeni jen jednou, asi hodinu... Ale bylo hnusne pocasi a delal se vsude deicing, takze mozna to bylo tim...

Předmět příspěvku: Re: Minimální čas na přestup
PříspěvekNapsal: 22 bře 2010 21:38 
VIP

gaspaccho píše:
Ahojte, sice by se tohle hodilo do sekce "Poprvé s RyanAir" ale nechci tam kupit temata do sebe, takze..

Chtel bych letet z PRG pres Frankfurt Hahn do Alghera, cesta tam OK, ale nazpatek priletim do HHN v 19:05 a navazujici do PRG odleta v 20:15. Budu mit jen prirucni zavazadlo, takze s nim by nemel byt problem. Stihnu to? Jak je pravdepodobne zpozdeni letadla a co delat v tomto pripade? Diky moc za kazdou odpoved.

Zdarec,letím úplně stejně,taky jsem přemýšlel jestli to nějak pojistit,nakonec jsem koupil ranní let do Berlína a pak bych to vzal vlakem......
http://forum.airways.cz/viewtopic.php?f ... start=2580

PříspěvekNapsal: 22 bře 2010 21:56 
VIP

Já jsem tam letěl asi před dvěma týdny a měl jsem taky 1h 5min rozdíl a stopoval jsem to a z letadla ke gatu mi to trvalo asi osm devět minut takže no stress...jinak alternativní cesta je i busem za 12 ojro do Frankfurtu, prohlídka města a studentem (busem) do prahy...co se týče poměru spoje včas/zpožděný spoje tak je to zatim 4/2 :)

Předmět příspěvku: kolik času si nechat na přestup
PříspěvekNapsal: 09 dub 2010 10:40 
Kolemjdoucí

Ahoj, letím poprvé, takže nevím jak tohle chodí. Letím s Ryanairem ze Sardínie přes Frankfurt do Prahy. Ve Frankfurtu je jen hodina času na přestup...Je reálné to stihnout, nebo si mám radši koupit letenku až na další den? To bych tam někde ovšem musel těch 23 hodin prozevlit.. :| Poraďte prosím.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina