Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 24 srp 2019 14:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 178 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Brno (BRQ)
PříspěvekNapsal: 15 pro 2017 11:06 
Diskutér

Tech 24 letu tydne mi prijde jako dost nizka vytizenost - takze pokud se podari, urcite by to letadlo mohlo udelat nejake rotace navic.

Dotace 120mil, 8 mesicu (v roce 2018) - vychazi mi 1004 letu za rok (39 tydnu * 24 letu plus Chorvatsko 2x tydne dve destinace cerven-zari) takze dotace bude 120tis Kc na kazdy let.

Hodina letu stoji celkem cca $5500 - takze 120tis Kc (vc. crew, oprav, depreciace atd.), prumerna delka letu na techto linkach s rezervou cca. 1,5hod to znamena ze aby se linka dostala na nulu, musi z prodeje letenek dohromady uhradit cca. 60tis Kc za kazdy let plus naklady na letistich a traffic control => ty letenky by mohly byt podstatne levnejsi nez 4-6tis RT, ale zalezi kdo bude urcovat ceny

PříspěvekNapsal: 15 pro 2017 11:13 
VIP

Tak 20 let stari u letadel neni zadna hruza. Letadla zastaravaji spis moralne, nez technicky. Mrknete cim leta typicky cele USA, u jejich aerolinek narazis na inci veterany... Souhlas ale s tim ze to zadne terno jako tak nebude. Viden ci Bratislava a nebo i ty Katowice je prilis silna konkurence.

PříspěvekNapsal: 15 pro 2017 14:08 
Diskutér

Nevím proč tady řešíte stáří letadel, řekl bych, že 90 % cesťáku ví houby jak staré to letadlo může být, navíc když mají pěkné a moderní interiéry což dle informací na webu by mít měli, tak je to na první pohled přece ok. Kolik lidí v ČR jezdí s 20let starými auty? Další věc je, že nemusí platit obří částky za leasing a taky vzhledem k budoucímu vytížení toho letadla, kdy většinu času prostojí v BRQ si nemůžou dovolit sem dát novější stroj.

PříspěvekNapsal: 15 pro 2017 14:47 
Tazatel

Brusel by mohl byt zajimavy pokud to bude Charleroi a bude to v rozumnych casech , Milano je otazka protoze Bergamo ma Ostrava i Praha i Bratislava a Ryanair cenove nevysachuji ze hry
Hlavne by mohly byt ale prinosem linky do Splitu a do Dubrovniku ovsem ne za 4-6 K ale alespon za polovicni ceny
V soucasne dobe letenky za vic nez 100 euro po Evrope ( zpatecni ) jsou prakticky snad az na extrem vanoc a vrcholu prazdnin neprodejne

PříspěvekNapsal: 15 pro 2017 14:50 
VIP

Pro bezne lidi mozna ne, firmy to ale neresi. Vidim to u nas za kolik sa nakupuju letenky. Otazka je kolik tech firemnich zakazniku na tyto linky dokazu prilakat.

PříspěvekNapsal: 15 pro 2017 15:08 
Tazatel

Tak pokud je ta uvaha o Spltu a Dubrovniku nakonec i o Milanu tak to neni postaveno na firemnich letenkach , tam by pak treba i Brusel mel vetsi vahu nez Charleroi naopak pro bezne cestujici je Charleroi s navaznosti na dalsi low costy zajimavejsi , alespon pokud se to tyka Evropy . jenze Chraleroi lze letet z Prahy za 500 Kc ..
Otazka je i nastaveni prirucnich zavazadel , jedno klasickych rozmeru s limitem 10 kg + jedno male je zaklad .jine varianty znamenaji ubytek zakazniku, jak se treba presvedcil wizz kdyz zpoplatil i kabinove zavazadlo

PříspěvekNapsal: 15 pro 2017 15:16 
VIP

Prijde na to. My treba mame zakazniky po cele Evrope a rozhodne to nejsu same hlavni mesta.

PříspěvekNapsal: 15 pro 2017 15:52 
Tazatel

Jiste , ja to beru ciste s turistickeho hlediska letos budu mit za rok 60 letu a tudiz me zajimaji hlavne 10 a 20 eurove letenky, akce .kdy jsou jeste levnejs atd.. jeste do tech 50 euro za jeden let jsem to ochoten akceptovat , jinak se uz kroutim a hledam vselijake varianty a let pres 100 euro skutecne koupim jen v situaci kdy nemam na vyber (po Evrope )

Ted jsem si pri poslednim letu shodou okolnosti letadlo Blu air vyfotil nebranim se jinym spolecnostem i kdyz prevazne litam s Ryanairem ale pokud by letenka mela stat 150 euro zajimat me to nebude

Brno jako letiste me vyhovuje lital jsem hlavne ten Londyn ale dnes co je uz i Ostrava a Pardubice tak ani ten uz ne .tenhle tyden jsem letel s Pardubic Londyn za 259 Kc

Hezka linka z Brna byla do Barcelony - Girony nechapu moc proc se neudrzela kdyz s Girony je na Costa Brava kousek a i Barcelona je dostupna vlakem .letel jsem ji za 5 euro ...

Brno ma podle meho potencial na vice destinaci nez jen Londyn a Ryanair

Podle meho je to hlave otazka jednani s leteckymi spolecnostmi , chapu ze blizko je Viden, ale to neznamena, ze by se melo Brno jako letiste zavrit

PříspěvekNapsal: 16 pro 2017 01:39 
VIP

alespesl píše:
Pri cene 4-6k za letenku s tim stejne mistni socky letat nebudou a poleti radsi z VIE/BTS/PRG.

Protože jedinej správnej občan je ten, co za letenku BRQ-MUC vyhodí 5x víc než za vlak a 10x víc než za bus. Třeba tady v Kazachstánu bys s touhle filozofií měl úspěch, pár jednodušších děvoček by se chytlo. Chlapi, který ty preferuješ, by ti i tady maximálně nabídli cigáro. Než by zjistili, jak to s tou orientací vlastně je.

PříspěvekNapsal: 16 pro 2017 01:42 
VIP

mikir píše:
Ted jsem si pri poslednim letu shodou okolnosti letadlo Blu air vyfotil

Už vím, proč jsem doteď nemohl usnout. Chyběla mi tahle informace! Díky a dobrou

PříspěvekNapsal: 16 pro 2017 07:30 
Diskutér

brumbrum píše:
Chlapi, který ty preferuješ, by ti i tady maximálně nabídli cigáro. Než by zjistili, jak to s tou orientací vlastně je.

Napsal ten, ktereho prokoukli hned :D

PříspěvekNapsal: 16 pro 2017 08:58 
Diskutér

alespesl píše:
Pri cene 4-6k za letenku s tim stejne mistni socky letat nebudou a poleti radsi z VIE/BTS/PRG.

Možnost šetřit je devizou bohatých, protože chudí si musí dokazovat, že na to mají.

PříspěvekNapsal: 17 úno 2019 06:17 
Diskutér

bmi regional v bankrotu
Nedělní i další lety na lince BMI 1735/6 z Mnichova do Brna a zpět jsou již zrušeny.

https://www.planes.cz/cs/article/202992 ... v-bankrotu

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 178 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina