Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 30 kvě 2020 05:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 102 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Londýn - Heathrow (LHR)
PříspěvekNapsal: 17 led 2018 12:40 
Návštěvník

V tomhle případě bych to nedělal, mohli by po tobě chtít peníze za zrušený segment. Ani Ománci podle mě neodbavěj zavazadlo na půl cesty jednoho itineráře a pokračováni na jiném itineráři.

PříspěvekNapsal: 17 led 2018 14:14 
Diskutér

georgo píše:
V tomhle případě bych to nedělal, mohli by po tobě chtít peníze za zrušený segment. Ani Ománci podle mě neodbavěj zavazadlo na půl cesty jednoho itineráře a pokračováni na jiném itineráři.

To jsem si myslela. Díky

PříspěvekNapsal: 17 led 2018 15:06 
VIP

ak mas naozaj smerovanie MCT-LHR-LTN-BCN, tak to neposlu dalej ako na LHR, kde si to musis vyzdvihnut a sama prepravit na LTN

PříspěvekNapsal: 17 led 2018 15:47 
Diskutér

beardie píše:
ak mas naozaj smerovanie MCT-LHR-LTN-BCN, tak to neposlu dalej ako na LHR, kde si to musis vyzdvihnut a sama prepravit na LTN

Nechci na LTN, pokračuju LHR-PRG. Vyzvednu a znovu odbavím.

PříspěvekNapsal: 17 led 2018 16:08 
VIP

ano, samozrejme, ide o to, ze na LHR budes mat kufor na pase, co si s nim spravis potom, to je uz na tebe

PříspěvekNapsal: 20 lis 2019 17:40 
Diskutér

Mám takové dilema, mám let z LHR do US (LAX) v 15:20.

A řeším jak se dostat na LHR. Jedna z možností je let z Vídně, kde bych byl na LHR v 13hod, ALE:
oba lety jsou operovány jinou aerolinkou, tzn. ve Vídni mě odbaví jen na LHR, tam si vyzvednu kufr a budu muset jít znovu do odletové haly a nechat se odbavit na let do US, je to tak?
Tzn. za 2,5h..k tomu ještě let do US = no chance?

PříspěvekNapsal: 20 lis 2019 17:54 
VIP

doonio píše:
Mám takové dilema, mám let z LHR do US (LAX) v 15:20.

A řeším jak se dostat na LHR. Jedna z možností je let z Vídně, kde bych byl na LHR v 13hod, ALE:
oba lety jsou operovány jinou aerolinkou, tzn. ve Vídni mě odbaví jen na LHR, tam si vyzvednu kufr a budu muset jít znovu do odletové haly a nechat se odbavit na let do US, je to tak?
Tzn. za 2,5h..k tomu ještě let do US = no chance?

Je to v ramci jedne aliance, napr Oneworld? Mozna by byli schopni odbavit az do LAX, ale urcite tu budou zkusenejsi, kdo poradi. Vim, ze BA to snad drive delalo, ale treba pokud ted ma clovek "priskok" za mile, tak to odmitaji delat (snad maji vyslovene napsane, ze je vzdy potreba novy check-in i v pripade, kdy je dalsi let s BA). V Londyne pak take nezapomen na rozdilne terminaly...

PříspěvekNapsal: 20 lis 2019 23:14 
VIP

Letěl jsem s BA/AA VIE-LHR-LAX a dál...BA mi zrušili a tak jsem letěl OS...vzali mi příručáky do podpalubí..v LHR mi je nedali a dali je na pás...takže jsem musel ven, změna terminálu z 3 na 5 a hodinu jsem řešil letenky, bo v Pelikánu to totálně posrali...na to vše bylo 2:15 a stihnul jsem to :), když odečtu toho Pelikána, tak na přestup by mi stačilo okolo hodiny a to jsem byl s malýma dětma....takže bych se nebál.

PříspěvekNapsal: 21 lis 2019 10:09 
VIP

Jedna věc je co by ti stačilo, druhá je MCT a pokud na LHR měníš terminály a není po tobě 60 minut před odletem ani zmínka, performance na LHR tě automaticky off loadne..

PříspěvekNapsal: 21 lis 2019 11:59 
Diskutér

Ano, obě aerolinky jsou v StarAliance (jak austrianAirlines/ AirNewZeland). A obě přiletí/odletí ze stejného terminálu 2
Z VIE to letí v 11:35, dosedne na LHR v 13:05. A v 15:40 letí druhé letadlo směr US.
Pokud se ten rakušák někde o hodinu šprajcne, tak už je to docela průser. Děti nebudou, odbavený kufr ano (otázka jestli mi ho ve Vídni odbaví až do LAX v rámci aliance, hmm..)

PříspěvekNapsal: 21 lis 2019 13:22 
VIP

Proč nevzít ranní let OS? Je to daleko levnější. A nebo rovnou večerní, hotely u LHR bývají docela levné, i na short notice.

PříspěvekNapsal: 21 lis 2019 17:19 
Diskutér

marecek97 píše:
Proč nevzít ranní let OS? Je to daleko levnější. A nebo rovnou večerní, hotely u LHR bývají docela levné, i na short notice.

Ano, to je varianta C, ale na ten ranní let bych i tak nocoval ve VIE na letišti někde a večerní let už je varianta A :-D

Varianta A/ přespat u známé na severu Londýna, ale přiletěl už den předem a druhý den se třepat ze severu Londýna MHD cca 2hod (osobně vyzkoušeno loni)
Varianta B/ trochu pankový dopolední let s OS a rychlý přestup přímo na LHR

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 102 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina