Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 23 říj 2018 07:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Benátky - Marco Polo (VCE)
PříspěvekNapsal: 13 led 2013 16:56 
Diskutér

Jenom pro info, nekdo na threadu s letistem Treviso zminoval alternativni moznosti dopravy do centra, tak tady je taky moznost:

Misto Aeroporto busu n. 5 (6E one way, 11E return) dojit do Tessery (1km, dochazkova vzdalenost) a vzit nejaky mistni bus za normalni tarif. Na strankach atvo mi to pri zadani cesty Tessera - Benatky Piazzale Roma hodi cenu 2,40E (u actv je to tarif extraurbane takze 2,50E), atvo tam jenom pro info jezdi bus n. 25, actv je n. 5 ale i dalsi..

uspora oproti aerobusu (ktery vyjizdi od letiste) 6EUR/RT je OK

Předmět příspěvku: Re: Benátky - Marco Polo (VCE)
PříspěvekNapsal: 13 led 2013 17:27 
VIP

:) nevie niekto ako sa dá čo najlacnejšie dostať z benátok centra na letisko VCE? dík

PříspěvekNapsal: 13 led 2013 18:16 
Diskutér

rajqo píše:
:) nevie niekto ako sa dá čo najlacnejšie dostať z benátok centra na letisko VCE? dík

uplne stejne, jak psal cali4life, akorat v opacnem smeru, tedy nastoupis na bus c.5 na Piazzale Roma a vystoupis na zastavce Tessera 500m od letiste:) jizdni rad: http://www.actv.it/pdf/urbano/U-5.pdf

PříspěvekNapsal: 03 led 2014 14:00 
Diskutér

Má někdo zkušenosti s tímto letištěm? Mám let PRG-VCE s Air one přílet 14,35 a odlet VCE-CTA 15,40. Doufám, že je tam jen jeden terminál, nebo víc? Nějaké velké přebíhání? Jde to stihnout za hodinu 5minut?

PříspěvekNapsal: 03 led 2014 17:57 
Diskutér

Byl jsem tam před rokem a co si pomatuju, tak to byl jenom jeden terminál. Žádnej gigant to nebyl a neviděl bych s přestupem problém.
Koukni tady na mapku :
http://www.veniceairport.it/save/virtua ... ourPop.jsp

PříspěvekNapsal: 03 led 2014 19:24 
Moderátor

Samozřejmě pokud nemáš odbavené zavazadlo. Za hodinu pět ho vyzvednout z pásu a odbavit nestihneš. S příručákem, v případě, že máš online check-in na návazný let, by to za ideálních povětrnostních podmínek (tj. žádné zpoždění) neměl být problém.

PříspěvekNapsal: 22 led 2014 21:29 
Diskutér

Ano, mám jen příruční. Let je Air one a ani za boha nemůžu udělat check-in na netu. Všechno vyplním, kliknu a ono to načítá, načítá, načítá, prosí o trpělivost, ale nikdy to neprojde. pak dám Zpět a vyhodí mi to, že check-in nelze udělat a mám se informovat v praze u odbavovacích přepážek. Další let je Volotea a tam check-in udělat šel. Měl někdo podobný problém s Airone a Benátkami?

Přílohy:
airone waiting2.jpg
airone waiting2.jpg [ 98.95 KiB | Zobrazeno 6924 krát ]

PříspěvekNapsal: 23 led 2014 06:30 
Diskutér

Letěl jsem to minulý týden a letenky do Benátek mi přišly bez jakéhokoli check-inu do mailu jako PDF. Jinak je v Praze normálně zdarma vystavují.
Letělo 55 lidí, minulý rok to bylo s počtem lidí stejné. Žádný stres.
Jinak letiště není nijak zásadně veliké.
Jinak minule jsem se procházel a pokukoval v odletovém terminálu. Na jedné z křižovatek přibíhala uřícená paní, s dvěma taškama a volala na mě naléhavě Sex, sex... Tak jsem si říkal fakt paní né :-)
Pak jsem se šel podívat co letí z šestky a mělo to už 10 minut po odletu, ale stále svítil boarding, tak to stíhala. ;)

PříspěvekNapsal: 23 led 2014 09:58 
Moderátor

creyman píše:
Na jedné z křižovatek přibíhala uřícená paní, s dvěma taškama a volala na mě naléhavě Sex, sex... Tak jsem si říkal fakt paní né :-) ...

Opravdový gentleman se vždy snaží starší dámě vyhovět a pomoci :!:

PříspěvekNapsal: 18 dub 2015 11:22 
Diskutér

Ahoj. Letime s pritelkyni 8.6. na tyden do Benatek, prilet ve 22:10. Mame v planu vypadnout do oblasti Lago di Garda a v Benatkach byt jen max 2 dny. Pujceni auta vyjde na tyden na 210Eur/hertz. Je to sice dost, na druhou stranu mame diky tomu moznost bydlet levneji. Videl bych to po priletu na pujceni auta a najit ubytko cestou k jezeru. Co si o tom myslite? Jak byste s tim nalozili vy? Diky za kazdou radu.

jeste koukam, ze firefly pujcuje za 120 euro na tyden pres DoYouItaly. Mam se bat? :D

PříspěvekNapsal: 18 dub 2015 12:45 
Návštěvník

Citace:
jeste koukam, ze firefly pujcuje za 120 euro na tyden pres DoYouItaly. Mam se bat? :D

Podle zkušeností, co jsem četl, to bude asi hodně individuální. Ale my jsme třeba teď půjčovali v Bargamu od FireFly, všechno jsme pofotili a nechali zanýst do protokolu... A stejně když jsme pak vraceli, tak jen zřízenec zkontroloval stav paliva a zbytek mu byl šumák, i když jsme určitě nějaký ten škrábanec přidali.

PříspěvekNapsal: 18 dub 2015 22:27 
VIP

Honza_cz píše:
Ahoj. Letime s pritelkyni 8.6. na tyden do Benatek, prilet ve 22:10. Mame v planu vypadnout do oblasti Lago di Garda a v Benatkach byt jen max 2 dny. Pujceni auta vyjde na tyden na 210Eur/hertz. Je to sice dost, na druhou stranu mame diky tomu moznost bydlet levneji. Videl bych to po priletu na pujceni auta a najit ubytko cestou k jezeru. Co si o tom myslite? Jak byste s tim nalozili vy? Diky za kazdou radu.

Aura takhle dopredu byvaji dost draha. Podivej se, za kolik se pujucuji treba mesic pred pujcenim,nebo tyden,nebo dva dny pred priletem. Ceny v benatkach nesleduji, ale cena na mimosezonni obdobi se mi zda ponekud vysoke.

PříspěvekNapsal: 19 kvě 2015 10:12 
Diskutér

Poradite mi prosim, u koho pujcit auto v Benatkach (VCE), termin 9-14.6.? Jak jsem procital vlakno se zkusenostma, chtel bych radeji neco s full cover. Nejake pojisteni nabizi doyouitaly nebo rentalcars za cca 200/den, ale z tech podminek jsem moc nepochopil, jak je to se spoluucasti. Nebo jestli vyuzit sluzeb insurance4carhire...
Ani s jednim typem pripojisteni totiz nemam zkusenost.

Diky moc.

PříspěvekNapsal: 04 srp 2015 08:01 
Diskutér

Ak by ste potrebovali v noci autobusom sa dostat z Mestre na letisko tak tu sa da kupit listok online na ich express: http://www.atvo.it/index.php?lingua=en& ... &idmenu=35

PříspěvekNapsal: 14 srp 2015 15:55 
VIP

Aktuální info z Benátek.
Na (z) letiště je nejlevnější volba linka č.5 http://www.actv.it/pdf/urbano/U-5.pdf
Cena za lístek je 1,5 Euro pokud se vystoupí jednu stanici před letištěm (městečko Tessera). Odtud je to cca 10 min pěšky.

Lístek je čipový. Buď je možné koupit pro každého samostatný lístek (při nákupu v automatu se musejí udělat 3 samostatné transakce), nebo si nabijete jeden lístek na určitý počet jízd. Pokud na jeden lístek jede více lidí, musí se na turniketu zmáčknout tlačítko "+" a navolit počet osob. Dost dlouho nám trvalo, než jsme na to přišli.
Ceny přímých autobusů, které jedou z Benátek přímo na letiště, začínají na 8 Euro.

Spaní na letišti naprosto v pohodě. Před odbavením WiFi na 30 min zdarma. Za odbavením pak už WiFi jen placená.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina