Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 19 srp 2019 00:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 98 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Eindhoven (EIN)
PříspěvekNapsal: 10 říj 2012 09:18 
Moderátor

nekde to tu bylo psane, nebo je to na strankach letiste.jezdi bus,kdyz vychytas dobrou cenu tak od tech 9€.jezdi ale jen do Charleroi,pres brusel ne.takze pokud pokracujes letet nekam dal tak to ma smysl,jestly je hlavni brusel tak asi levnejsi nez ten eurolines nesezenes.

jen dotaz,na jakejch strankach sezenes ten eurolines za 10€ ?

PříspěvekNapsal: 10 říj 2012 09:29 
Tazatel

poplis píše:
nekde to tu bylo psane, nebo je to na strankach letiste.jezdi bus,kdyz vychytas dobrou cenu tak od tech 9€.jezdi ale jen do Charleroi,pres brusel ne.takze pokud pokracujes letet nekam dal tak to ma smysl,jestly je hlavni brusel tak asi levnejsi nez ten eurolines nesezenes.

jen dotaz,na jakejch strankach sezenes ten eurolines za 10€ ?

http://www.eurolines.nl/, standad myslim 13 ecek, v urcity casy 10

PříspěvekNapsal: 10 říj 2012 11:02 
VIP

nevim jestli už to tady není, ale moje letošní zkušenost s dopravou mezi EINDOHEVEN a DUS weeze:

- šlo o druhý týden v srpnu:

Tedy klasika bus z letiště do města, návaznost na vlak do VENLO (autobus zastavuje přímo před nádražím). Výstup ve Venlo na vlakáčí a návaznost na příměstský autobus do stanice cafe vink, well, linburg .... (opět znova bus stojí přímo před vlakáčem). Vystoupíte na této zastávce, ujdete zhruba 20 kroků po směru jízdy busu a zahnete do prava na weezerweg..pak už je to jednoduché..jdete tudy asi cca pět kilometrů pořád rovně, přejdete pěšky hranici NL/DE a za hranicí je rozdvojka...po hlavní (doprava) to vede jinam, vy musíte doleva po vedlejší až narazíte po pár metrech zase na rozdvojku..doleva je to tentokrát pro auta na letiště (dlouhé) a rovně tam už je cedule pro pěší a kolaře na letiště...jdete rovně asi max půl kilometru a vlezete branou pro pěší na parkoviště před letištěm (cesta pěšky trvala jestli max hodinu a půl tak je to moc). Přiletěli jsme do EIN cca po dvanácté spojem z PRG, a před půl 4 jsme byli na druhém letišti v klidném tempu. Návaznost a číslo busu z venlo se dají najít na nizozemském idosu..je to tady v tom foru někde link..jinak nám to umožnilo podle toho idosu mít na přestup v EINDHOVENU cca 4 minuty a ve Venlo cca 3 minuty. Ovšem když pojedete jednoduše z letiště o spoj dříve, tak tam rázem máte 15 min a stačíte koupit v pohodě lístky na vlak a ve venlo ty cca 4 minuty stačí, je to z peronu před nádraží k busu cca jedna minuta až dvě minuty (jeli jsme s tím busem těch 25 minut dokonce sami )..jinak cesta pro jednoho výjde pod 15 euro-nevím kolik přesně..pokud někdo potřebuje takovou neobvyklou destinaci, která se nalétává jen třeba ze tří letišt v evropě, pak je tento způsob a odlet z weeze nejlepší (my potřebovali jerez de la frontera)..

http://9292.nl/en#

PříspěvekNapsal: 20 pro 2012 06:41 
Návštěvník

Zdravim
mam zakoupeno od WIZZu za 280Kc zpatecni letenky 15.-18.3.2013 do Eindhovenu a chtel bych si overit par veci a tipu.Prvni noc spime asi v Eindhovenu a pak bychom chteli prejet do Amstru.Nejaky tip na levne ubytovani pro 4 v meste???A nejlevnej se da do Amstru dostat vlakem nebo existuje jeste nejaka jina varianta krom Terravision co jsem nasel ale ta je z letiste zpatecni tusim za 38E coz se me zda dost...Popr bych uvital tip na nejaky klub v Eindhovenu kde se da pokostovat.Diky Moc predem

PříspěvekNapsal: 20 pro 2012 07:35 
VIP

co znamena pokostovat?

PříspěvekNapsal: 20 pro 2012 08:31 
Moderátor

bleekemolen píše:
co znamena pokostovat?

no co asi :D :D

PříspěvekNapsal: 20 pro 2012 08:53 
VIP

nevim, vysvetli mi to prosim

PříspěvekNapsal: 20 pro 2012 09:01 
Moderátor

Qvido13 píše:
Zdravim
mam zakoupeno od WIZZu za 280Kc zpatecni letenky 15.-18.3.2013 do Eindhovenu a chtel bych si overit par veci a tipu.Prvni noc spime asi v Eindhovenu a pak bychom chteli prejet do Amstru.Nejaky tip na levne ubytovani pro 4 v meste???A nejlevnej se da do Amstru dostat vlakem nebo existuje jeste nejaka jina varianta krom Terravision co jsem nasel ale ta je z letiste zpatecni tusim za 38E coz se me zda dost...Popr bych uvital tip na nejaky klub v Eindhovenu kde se da pokostovat.Diky Moc predem

ubytování v eidhovenu není žádná sláva.teda myslim ty ceny.my jsme bydlely myslim v tomhle http://www.3be.nl bylo to nejlevnejsi co jsme v eindhovenu sehnaly a i tak to tenkrat stalo pres nejakej vyhledavac typu hostel.com necelych 28-30€/za noc a postel.Borec na recepci pri check in rekl,ze si musi nejdriv neco zaridit,vysel ven a odpalil jednoho gramovyho :-).pak prisel a uz si na nas udelal cas. pokoje jsou situovany kolem klimatizovane prosklene kurarny.hned vedle je nejaky coffee shop ale nekostoval jsem :-).eindhoven neni Amstr ;-) tenkrat jsem to zjistoval a myslim ze jsem se docetl ze na cely mesto vychazi asi 4coffee shopy

s tou cestou vlakem do amstru pokud nevyuzijes nejakou slevu tak je to pry pekne drahy.mam kamose v amstru a nedavno jel pro par znamejch do eindhovenu a byla to palka.bus bude podle me mnohem levnejsi.

PříspěvekNapsal: 20 pro 2012 09:08 
Moderátor

bleekemolen píše:

no nechci byt vestec,ale za cim se asi nejvice jezdi do amsterodamu?co je tam zlegalizovane v urcitych podnich?porad nic?

PříspěvekNapsal: 20 pro 2012 09:20 
VIP

poplis píše:
bleekemolen píše:

no nechci byt vestec,ale za cim se asi nejvice jezdi do amsterodamu?co je tam zlegalizovane v urcitych podnich?porad nic?

nevim, devce, to bude asi nejakej fetackej zargon, co?

PříspěvekNapsal: 20 pro 2012 09:23 
VIP

poplis píše:
my jsme bydlely myslim v tomhle http://www.3be.nl bylo to nejlevnejsi co jsme v eindhovenu sehnaly a i tak to tenkrat stalo pres nejakej vyhledavac typu hostel.com necelych 28-30€/za noc a postel.

Až zase pojedete do EIN na dámskou ;) jízdu, tak v Mercure Eindhoven se dá bydlet pod 50 éček za pokoj a noc.

poplis píše:
ale za cim se asi nejvice jezdi do amsterodamu

Já nevím.... u nás je vše kolem měkkých drog liberálnější než v Holandsku tak asi za Van Goghem?

PříspěvekNapsal: 20 pro 2012 09:29 
Moderátor

Holky od nás tam jezdily vždy snad jen pro goudu, ostatní se mi nějak vykouřilo z hlavy.

PříspěvekNapsal: 20 pro 2012 10:06 
Moderátor

Hatikva píše:
poplis píše:
my jsme bydlely myslim v tomhle http://www.3be.nl bylo to nejlevnejsi co jsme v eindhovenu sehnaly a i tak to tenkrat stalo pres nejakej vyhledavac typu hostel.com necelych 28-30€/za noc a postel.

Až zase pojedete do EIN na dámskou ;) jízdu, tak v Mercure Eindhoven se dá bydlet pod 50 éček za pokoj a noc.

poplis píše:
ale za cim se asi nejvice jezdi do amsterodamu

Já nevím.... u nás je vše kolem měkkých drog liberálnější než v Holandsku tak asi za Van Goghem?

v eindhovenu jsem byl už dvakrát :-) víckrat už tam snad nebudu muset

PříspěvekNapsal: 20 pro 2012 10:28 
VIP

Eindhoven a okolí je super, není to úplně na to jet tam sám nebo s partnerkou, ale spíš s partou lidí...my jsme byli v Sandton Eindhoven City Center (3*) nebo tak nějak se jmenoval, okolo 28 E na osobu pár dní předem.

PříspěvekNapsal: 08 led 2013 22:44 
Tazatel

Tohle letiště ještě nemám prolítlé, tak by mě zajímalo jak velké je to letiště a jak dlouhé bývají fronty na bezpečností konrole? přílet z Porto v 15:45 a odlet do Krakowa v 16:20 (ryanair) to asi nemá cenu o tom ani uvažovat ??

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 98 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina