Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 20 lis 2019 10:14

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 98 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Eindhoven (EIN)
PříspěvekNapsal: 23 led 2012 17:44 
Diskutér

:-) řikáš že to za ty čtyřy stovky stálo jo? xd Já jsem už od mládí platonicky zamilovanej do jedný z lufthansy... :-D

PříspěvekNapsal: 23 led 2012 17:57 
VIP

Já jsem koukal že z EIN jede bus na Charleroi, ale docela smůla, že to bere kolem a nezastavuje v Brusselu. Ceny na pozdější termíny mají 9€.

PříspěvekNapsal: 23 led 2012 18:52 
Moderátor

happyna17 píše:
+ pěknej pohled na letušky(i když dneska jedna mě měla asi plný zuby :lol: )

Aby taky ne,kdyz to jsou češky

PříspěvekNapsal: 23 led 2012 18:56 
Moderátor

procvi píše:
Já jsem koukal že z EIN jede bus na Charleroi, ale docela smůla, že to bere kolem a nezastavuje v Brusselu. Ceny na pozdější termíny mají 9€.

Ahoj,kde jsi nasel ten bus?a jaky terminy jsou za 9€?pozdějši mysliš jako březen třeba?
...pořád přemyšlim jak ten eindhoven nakombinovat abych tam abych využil levnou letenku z cr a letel nekam dal nejlip bez nutnosti spani.ta francie za par euro by byla lepši zakladna na nějaky přískok po evropě

PříspěvekNapsal: 23 led 2012 22:01 
VIP

poplis píše:
procvi píše:

Ahoj,kde jsi nasel ten bus?a jaky terminy jsou za 9€?pozdějši mysliš jako březen třeba?
...pořád přemyšlim jak ten eindhoven nakombinovat abych tam abych využil levnou letenku z cr a letel nekam dal nejlip bez nutnosti spani.ta francie za par euro by byla lepši zakladna na nějaky přískok po evropě

Na stránkách letiště EIN .. http://en.airportbus.eu/
Ke konci března jsou ceny EIN->CRL 11,99€, od konce dubna stejná trasa 9€.

PříspěvekNapsal: 27 led 2012 09:15 
VIP

Narayen píše:
Tak jsem se právě vrátil s polodenního výletu :)

Po příletu si vyzvedněte na informacích mapku, pokud tedy nechcete, o nic nepřijdete ;)
Autobus jezdí za 3€ do centra. Doba jízdy necelých 20minut. Město jsme si prošli ani ne za 2 hodky uplně s přehledem. Poté jsme se stavili v "muzeu" MU ? No prostě nevěděli jsme do čeho jdeme, vstup za 3€ nabídnul The Tosso Variation - hudba vytvořená střihem videa hraní na podivný nástroj... Prvních 5 minut zajímavé, ale pak už z toho šibalo... :shock:

Abych řekl pravdu, město nemá čím nadchnout, nehledě na to, že do 10 hodin bylo mrtvo, byli jsme tu snad jediný v celém město kdo byl takto ráno na nahou :?

Na druhou stranu proč ne, odlet v 6:05 a přílet v 13:30 téže den ? 8-) Mnozí neuvěří.

Letenka: 474,- , doprava 3+3€, vstupné do MU 3€, hambáč s kolou 1+2€

my letíme ted o vikendu do toho Kaunasu a budeme v Eindhovenu od rána až do 16.20,kdy nám to letí do Litvy,jak to tak sleduji,bude to docela těžké, se tak na dlouho dobu v EIN zabavit :D

PříspěvekNapsal: 27 led 2012 12:22 
Moderátor

Tak muzete si zajit do coffe shopu :-) nebo na trhu na namesti koupit naky syr.Anebo na tocenyho Heinekena,jestly tam maji nakou hospodu otevrenou od rana.

PříspěvekNapsal: 27 led 2012 13:18 
Kolemjdoucí

Letime v po (30.1.) tam, v patek zpet, ale potrebuji nejak preckat noc v Eindhovenu ze ct na pa. Koukam, ze terminal zaviraji, nejake tipy na slusny podnik? ;)

PříspěvekNapsal: 27 led 2012 16:03 
Diskutér

misan79 píše:
Letime v po (30.1.) tam, v patek zpet, ale potrebuji nejak preckat noc v Eindhovenu ze ct na pa. Koukam, ze terminal zaviraji, nejake tipy na slusny podnik? ;)

Oblíbený podnik mýho šéfa, který v EIN bydlí:
http://www.cafedebaron.com/

Mají obrovský výběr pitiva, viz Foto's ...

Zavírají tak mezi 1-2, podle toho kolik je lidí. Nevím, jestli se v Eindhovenu dá najít nějaký nonstop.

PříspěvekNapsal: 27 led 2012 18:12 
Návštěvník

Narayen píše:
Tak jsem se právě vrátil s polodenního výletu :)

Po příletu si vyzvedněte na informacích mapku, pokud tedy nechcete, o nic nepřijdete ;)
Autobus jezdí za 3€ do centra. Doba jízdy necelých 20minut. Město jsme si prošli ani ne za 2 hodky uplně s přehledem. Poté jsme se stavili v "muzeu" MU ? No prostě nevěděli jsme do čeho jdeme, vstup za 3€ nabídnul The Tosso Variation - hudba vytvořená střihem videa hraní na podivný nástroj... Prvních 5 minut zajímavé, ale pak už z toho šibalo... :shock:

Abych řekl pravdu, město nemá čím nadchnout, nehledě na to, že do 10 hodin bylo mrtvo, byli jsme tu snad jediný v celém město kdo byl takto ráno na nahou :?

Na druhou stranu proč ne, odlet v 6:05 a přílet v 13:30 téže den ? 8-) Mnozí neuvěří.

Letenka: 474,- , doprava 3+3€, vstupné do MU 3€, hambáč s kolou 1+2€

letim tam ted v ponděli taky "na dopoledne"....tak sem se chtěl zeptat ohledně busu jestli fakt jezdi i ve špičce těch 20 minut....jestli nejsou dopravni zacpy a tak.....a jak moc byl narvanej security před tim odletem zpatky....bude stačit kolem 11 vyjizdět z města?

PříspěvekNapsal: 01 úno 2012 22:14 
VIP

nevíte někdo za kolik je tam úschovna zavazadel?

PříspěvekNapsal: 06 úno 2012 16:49 
Kolemjdoucí

Certsva zkusenost z Eindhovenu [2.2.]: jo, to neni to New York, jak nam sdelil mistni policista. Puvodni plan 'prezit' noc nekde nad sklenkou vzal rychle za sve. Prijezd do mesta cca 0.45, v 8.00 odlet do Brna, hotel jaksi nema cenu. Existuje v centru ulicka, ktera je narvana bary a diskotekama, inu vydali jsme se. Vsude hodne lidi, hodne piti a hodne revu, nakonec jsme se usadili v mistni Irske..a ouha, kolem 2.00 nas uz hnali pryc a nejen nas, ale cele osazenstvo, ktere parilo v dane lokalite (odhadem cca 250 lidi). Jak stado nas hnali do jedineho klubu ve meste (!), kde jsou neuveritelne flexibilni a maji otevreno, svete div se, az do 4.00. Hudba strasna, narvano az k prasknuti, ale aspon legrace vyrustajici z pozorovani opile a znacne zkourene mladeze. Ve 4.00 nekompromisni vyhazov, kdepak je kapitalismu konec, a to i pres stale utracejicid dav. Venku bylo -13, super. Mistni policie si nejak nevi rady, ve ct neni nic nonstop, ono jaksi ve meste neni nonstop asi nic. Skvela prochazka po policejni stanici, moc mili, prijemni, ale nejste v NY, chlapci. Pri dotazu, jak se mesto vyporadava s faktem, ze lowcosty zacinaji lifrovat cestovatele na mistni letiste, ktere zavira v 22.00 a otevira v 6.00, jen pokrceni ramen. Na letiste neni ani poradne navazujici doprava, nedej boze, ze by nekdo chtel prijet z jineho mesta (jako my, z Rotterdamu). Nastesti ve 4.30 otevira mistni Eindhoven Centraal. Nu, ona ta liberalnost zeme ma sve meze. V hlave mi zustanou dva obrazy: kamarad s vaznou travi rika policistce, ze tu umre. :D Kdyz vchazime do budovy nadrazi, zdevastovana mladez odjizdi auty domu, rodice chapou potrebu se bavit a pro sve nezavisle, uvedomele a svobodne potomky prijizdi poslusne po pul pate rano auty. :roll: Ale stalo to za to...

PříspěvekNapsal: 06 úno 2012 17:03 
Kolemjdoucí

Doplneni: letiste otevira ve ct v 5.30, ale prvni bus od Eindhoven Centraal jede 5.47.

PříspěvekNapsal: 06 úno 2012 19:12 
VIP

tak jsem se vrátil v neděli z výletu, v Eindhovenu jsem byl v pátek, a to od rána do 16.20 pak jsme pokračovali do Kaunasu.EIN opravdu nějak extra ničím nezaujme, je to tak maximálně na den.Tak jako v ČR i v EIN byla brutální zima,..... no a v Kaunasu už pak byla kosa ultrabrutální :D
Úschovna zavazadel na letišti v EIN je za 6eur na den a dají se tam dát tak 3kabinová zavazadla.

Pár fotek z EIN zde:

http://www.mojecesty.estranky.cz/fotoal ... unor-2012/

PříspěvekNapsal: 29 úno 2012 14:54 
Moderátor

Tak jsem se taky placl přes kapsu :-D a koupil 2 letenky do eindhovenu v pondělí rano tam po poledni zpatky.
Jelikož na mistě nebude zrovna moc času,mam pro zdejší par dotazu:
-jake číslo autobusu jede do centra?a pokud jste si nahodou někdo vyfotil i jizdni řad napište prosim jak často to jezdi.
-jak dlouho to trva?cca 20min.?
-kdy tak nejpozději jet z centra na letiště aby nam to neuletělo?a zaroveň zbytečně nebyly na letišti brzy.
-a jestly jsou na naměstí pořád ty trhy i v pondělí(všední den)a i takhle brzy z rana?

No pokud mi někdo pomužete budu jen rad.vim že tady už někdo psal že absolvoval nebo se chysta taky jen takhle na otočku.
V eindhovenu jsem už byl,ale je to tak 3roky zpět,zrovna jsem byl po propařeny noci v milaně )) tak jsi toho už moc nepamatuju a hlavně jsem tenkrat nikam nespěchal.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 98 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina