Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 11 pro 2019 04:05

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 702 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Praha Ruzyně (PRG)
PříspěvekNapsal: 05 led 2018 18:02 
Moderátor

Tonda 2 píše:
já bych doporučil u zkusit první ulici Adamovu, Veleslavín, přímo u 119, hned za přejezdem doleva a po cca 50 metrech,není tam zóna, je to soukromý pozemek určený pro parkování těch lidí z novostavby, ale není tam žádné značení, pokud je tam místo- je tam tak deset míst, tak i na delší dobu v pohodě. Nehrozí žádná pokuta ani vandalové.

Druhá varianta ulice Pod dvorem, úplně na konci u tratě, najet přes obrubník a postavit to u tratě, zde tak parking maximálně na týden, pak by někdo mohl prudit, výhoda je, že ti to můžu kontrolovat, protože tady bydlím :-))). Tam je nějaké místo vždy.
ten obrubník je trochu vyšší, ale i s normálním autem se při opatrném najetí neškrtne.
Tady při delším stání , tak plus deset dní, se může najít aktivní občan, který upozorní, že je to zelená plocha, zatím nevím o tom, že by tam někdo dostal pokutu, ale nevyloučil bych to.

na tu druhou variantu pozor :-) je tam doooost vysoky obrubnik, hlavne v te druhe casti.Aktivni spolubcane uz instalovali kulatinu na snadnejsi vyjezd :) .......tonda ma totiz firemni skodovku, takze neco mezi tankem,hummerem a landroverem :) .Ja skrtal i na tom mensim obrubniku.

georgo: pokud te nelimituje nejaky brzky ranni let proc ne.

PříspěvekNapsal: 05 led 2018 18:14 
Diskutér

poplis píše:
Tonda 2 píše:
já bych doporučil u zkusit první ulici Adamovu, Veleslavín, přímo u 119, hned za přejezdem doleva a po cca 50 metrech,není tam zóna, je to soukromý pozemek určený pro parkování těch lidí z novostavby, ale není tam žádné značení, pokud je tam místo- je tam tak deset míst, tak i na delší dobu v pohodě. Nehrozí žádná pokuta ani vandalové.

Druhá varianta ulice Pod dvorem, úplně na konci u tratě, najet přes obrubník a postavit to u tratě, zde tak parking maximálně na týden, pak by někdo mohl prudit, výhoda je, že ti to můžu kontrolovat, protože tady bydlím :-))). Tam je nějaké místo vždy.
ten obrubník je trochu vyšší, ale i s normálním autem se při opatrném najetí neškrtne.
Tady při delším stání , tak plus deset dní, se může najít aktivní občan, který upozorní, že je to zelená plocha, zatím nevím o tom, že by tam někdo dostal pokutu, ale nevyloučil bych to.

na tu druhou variantu pozor :-) je tam doooost vysoky obrubnik, hlavne v te druhe casti.Aktivni spolubcane uz instalovali kulatinu na snadnejsi vyjezd :) .......tonda ma totiz firemni skodovku, takze neco mezi tankem,hummerem a landroverem :) .Ja skrtal i na tom mensim obrubniku.

georgo: pokud te nelimituje nejaky brzky ranni let proc ne.

díky za tipy všem, na obrubník si netroufám, nemám služební auto ;)
brána se mi zavírá v 6:50, tzn. do busu bych ráda nastupovala cca v 5:50, no a to právě nevím, jestli se dostanu na parkoviště k OC Šestka (na jejich webu nic nepíšou)

PříspěvekNapsal: 05 led 2018 18:30 
Moderátor

nedostanes, oteviraji pozdeji.Nebo prijet o den drive.Z hlavy uz nevim kdy oteviraji, v 7h?nebo pozdeji? co si pamatuju ale, ze jsem mel odlet 6.50 z T1 a parkovani na sestce bych nestihal.Nechal jsem to jak popisuje Tonda2,tou brzkou ranni hodinou tam mista byly i na tom mensim obrubniku,ale mel jsem v okoli jeste vyhlidnute zalozni "fleky" kdyby nahodou.Ja bych se toho obrubniku zase tolik nebal, spis mi prislo spatne spojeni z veleslavina v brzkou ranni hodinu.

PříspěvekNapsal: 05 led 2018 18:41 
Návštěvník

OC možná otvírá v později, ale na parkoviště se dostaneš bez problému. Přiletěli jsme ve 2 ráno, dojeli nočním autobusem a v pohodě vyjeli. Jestli to od září nezměnili.

PříspěvekNapsal: 11 led 2018 22:08 
VIP

https://www.novinky.cz/ekonomika/460295-na-prazskem-letisti-vyroste-nova-ridici-vez-bude-o-tricet-metru-vyssi.html

PříspěvekNapsal: 17 led 2018 15:03 
VIP

T2: Menzies Aviation Lounge vs Erste Premier Lounge?
Odlet mam 6:50 z T2 s LH.. a LH sice pise ze Menzies je ich contract lounge, ale na webe PP pisu ze menzies ostvaraju az o 7:00

PříspěvekNapsal: 17 led 2018 23:32 
VIP

Jestli máš status nebo business u LH, tak jednoznačně Erste. Menzies je tragédie. V kolik otvírá Menzies, netuším, Erste jede od pěti. Pokud náhodou bys letěl pozítří (19. 1.), letím stejným letem a budu v Erste.

PříspěvekNapsal: 18 led 2018 09:07 
Moderátor

Měl jsem dojem, že Menzies otevírá v 5:30..., co na Menzies zavolat a zjistit to?
Erste je kontraktovaná lounge od LH? Měl jsem, možná mylně, za to, že je jen právě Menzies. Že je Erste nejen designově lepší, není pochyb, ale úplně bych Menzies nezatracoval. Pokud se člověk nechce zabavit jen amarounovou žemlí, pak výhled na plochu (v Erste nic), dobrý počítač či Prazdroj a suchý sekt se tam dá využít v poklidu, moc rušno tam není...

PříspěvekNapsal: 18 led 2018 09:10 
Diskutér

pokud ráno letí TAP v 6:00, Menzies otevírá ve 4:00
ale výhled na plochu z menzisu je jenom na T1

PříspěvekNapsal: 18 led 2018 09:18 
VIP

Mam *G aj PP, takze mozem ist do oboch, otazka bola ktory je lepsi, ak bude otvoreny len jeden, tak potom samozrejme neni z coho vyberat ;)
informacie o otvoreni com cital tu: https://www.prioritypass.com/en/lounges ... 47daf79e6e
a o tom ze Menzies je LH contract tu: https://www.lufthansa.com/online/portal ... 65055&l=en
Citace:
Pokud náhodou bys letěl pozítří (19. 1.), letím stejným letem a budu v Erste
ano :) 19. jan, LH1403

PříspěvekNapsal: 18 led 2018 09:59 
VIP

Na letech LH jsem fakt vždycky chodil do Erste, pouze LO mě poslal do Menzies. Naposledy 14. 10. 2017. Zítra na to kouknu.

PříspěvekNapsal: 18 led 2018 10:07 
Moderátor

Tak to máte jednoduché - zkuste oba a porovnejte :-). Jednou jsem to udělal, zachoval se jako přeběhlík a bylo to dobrá zkušenost. Celkový dojem ERSTE, ale čekal jsem Menzies horší. V případě, že bych to měl plně hradit, tak bych tam ale nešel.

PříspěvekNapsal: 18 led 2018 10:09 
VIP

Jo, tím myslím, že mě ani nenapadlo jít do Menzies, protože mě nenapadlo, že by ji měli LH nasmlouvanou - a že doufám, že to není nějaká novinka, že by ji vyměnili :) Mně Menzies přijde fakt hrůza, fakt teda, že zrovna výhled na plochu není to, co bych ocenil.

PříspěvekNapsal: 18 led 2018 10:11 
Moderátor

Novinka určitě ne, LH to měla myslím už dávno. Na Menzies mi vyhovuje velký Mac a suchý sekt, jinak se jí chraň Bůh nezastávám a nepreferuji. Ale hrůza mi to nepřijde.

PříspěvekNapsal: 18 led 2018 16:39 
Diskutér

Tak Menzies je o něco slabší, ale na tu chvíli před odletem je to pohoda. Pro LH by měla být Erste, ale pro SN a OS je Menzies.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 702 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina