Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 14 říj 2019 11:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Ženeva (GVA)
PříspěvekNapsal: 02 pro 2010 16:10 
VIP

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s parkováním ve švýčarské Ženevě v blízkosti letiště? Vím že ve Švýcarsku je zpoplatněno parkování i u snad každýho supermarketu, ale o víkendu bychom měli letět letět do Tel Avivu (pokud bude letiště v provozu...) a nechce se mi platit nekřesťanskou sumu okolo 2000 Kč za parkování.. Děkuju

Předmět příspěvku: Re: Ženeva (GVA)
PříspěvekNapsal: 04 pro 2010 12:12 
Diskutér

čau kdy letíte my ted v pondelí dávám si fora abych něco našel :)

PříspěvekNapsal: 04 pro 2010 13:44 
Moderátor

Sice nevím nic o parkování (možná ve Francii někde ve Ferney - pár zastávek busem), ale přidám info k letišti:
Free wifi v celém prostoru letiště (každou hodinu je potřeba nechat si zaslat kód na mobil). V hlavní odletové hale je i stoleček se zásuvkami.
Po příletu je možné si v automatu u baggage collection vyzvednou lístek na MHD zdarma.
Před bezpečnostní kontrolou je obchod s čokoládou za lepší ceny než za bezpečnostní kontrolou:-)
Pokud by tam chtěl někdo spát(nevím, jak je to s otevírací dobou), tak doporučím velmi odlehlý gate, kde má stánek s pohovkama Flybaboo

PříspěvekNapsal: 09 led 2011 11:38 
Moderátor

Hola všem,

nějaké nové informace o parkování? Za tři týdny vyrážíme.

PříspěvekNapsal: 09 led 2011 11:48 
VIP

alexx píše:
Hola všem,

nějaké nové informace o parkování? Za tři týdny vyrážíme.

napiš sz Romanovi (nick "romca") Před měsícem jsme se potkali v letadle z Tel Avivu a pak jsme ho vezli našim autem na jeho nalezený místo, kde jeho auto bez problémů stálo asi 6 dní. bohužel já souřadnice ani bližší popis toho místa nemam, ale Roman ti to vysvětlí. Neni to sice přímo u letiště, ale dá se tam určitě dojít pěšky

PříspěvekNapsal: 09 led 2011 15:06 
Diskutér

to máte pravdu kluci ,že sem tam parkoval na neplaceném místě :) ,ale nevím bohužel souřadnice vím že tobylo parkoviště u nějakého sport.centra já to ryskl nikdo tam až na jedno auto nestál tak sem šel do toho :)

PříspěvekNapsal: 07 dub 2012 15:20 
Diskutér

Lucie píše:
Sice nevím nic o parkování (možná ve Francii někde ve Ferney - pár zastávek busem), ale přidám info k letišti:
Free wifi v celém prostoru letiště (každou hodinu je potřeba nechat si zaslat kód na mobil). V hlavní odletové hale je i stoleček se zásuvkami.
Po příletu je možné si v automatu u baggage collection vyzvednou lístek na MHD zdarma.
Před bezpečnostní kontrolou je obchod s čokoládou za lepší ceny než za bezpečnostní kontrolou:-)
Pokud by tam chtěl někdo spát(nevím, jak je to s otevírací dobou), tak doporučím velmi odlehlý gate, kde má stánek s pohovkama Flybaboo

zdravím, uvažuje o víkendové návštěvě ženevy a četl jsem tu, že na letišti lze získat lístek zdarma. to je jen lístek na cestu mhd z letiště do centra, nebo co je to za lístek? díky

PříspěvekNapsal: 07 dub 2012 17:05 
Moderátor

Je to lístek na MHD z letiště kamkoliv v rámci systému. Platí 80 minut. Pokud budete mít ubytování v Ženevě, tak dostanete v hotelu/hostelu zdarma kartu na MHD po dobu pobytu.

PříspěvekNapsal: 10 čer 2012 16:41 
VIP

spal jste někdo na GVA? u letiště je sice F1, ale musí se celý obejít a je to asi 5km a ráno zase zpět...švýcarsko mě přijde takový nobl, nevim jak by se tvářili na to kdyby jsme vybalili karošky a spacáky..reakce jsem četl takový smíšený

PříspěvekNapsal: 10 říj 2012 20:25 
Diskutér

Ahoj,
12.11 odlétáme z GVA a mám v plánu tam jet vlakem z Vídně. Prošvihl jsem ale jízdenky na vlak za 39e a nyní jsou už na 59e. Myslíte, že má cenu čekat na nějaké zlevnění a nebo raději koupit než se vyškrábou ještě výš?
A má někdo zkušenosti se spaním na letišti? Vím, že je poblíž F1, ale i přesto mě to zajímá.
Díky moc za reakce

PříspěvekNapsal: 10 říj 2012 20:36 
VIP

ja bych urcite necekal.. na 17.11. jsem kupoval za 39EUR, ted uz je to za 69EUR..

PříspěvekNapsal: 04 pro 2012 15:20 
Diskutér

Čerstvá zkušenost se spaním na letišti. Naprosto bez problémů. Našli jsme si místo s wifi zdarma, zásuvkou a relativním klidem. Co víc si přát ;)
Když si najdete mapu, je to v přízemí, vedle eskalátoru 2 za sloupem. Měli jsme nafukovací matrace, takže pohoda nejvíc. Ještě sprcha chyběla :D

PříspěvekNapsal: 26 kvě 2013 18:45 
Tazatel

Zdravim, 14:00 mam prilet a 21:00 odlet do Moskvy. Myslite ze sa mi oplati ist sa na rychlo pozriet do Zenevy?

PříspěvekNapsal: 26 kvě 2013 18:47 
VIP

Já bych řekl že určitě, letiště je v podstatě ve městě, busem si v centru za chvilku.

PříspěvekNapsal: 26 kvě 2013 18:55 
VIP

určitě se do města stihneš v pohodě podívat- ideálně vlakem, pamatuji si, že doba jízdy byla tak 5-10min a jezdilo to přímo z letiště hodně často

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina