Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 05 pro 2019 23:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Fastjet
PříspěvekNapsal: 14 čer 2013 13:43 
Nováček

Zdravím vsechny na foru. Mam dotaz ohledně koupě letenek z Dar es Salaam na Kilimanjaro Airport s africkým lowcostem Fastjet. Zabookuju si letenky, které vycházejí na cca USD 100 pro tři lidi, ale když je pak chci zaplatit, nepustí mě to kvůli nějakému 3D validačnímu bezpečnostnímu systému. Naše banky to neřeší, je to běžnější v západní Evropě, ale platbu odsud udělat prostě nějak nejde. Letenky potřebuju koupit na srpen už teď, ale nevím si rady, jak to zaplatit. Při koupi přímo v Dar na letišti bude cena podstatně vyšší. Zkuste mi někdo dát nějaký tip, už fakt nevím....předem díky, Aleš

Předmět příspěvku: Re: Kilimanjaro s Fastjet
PříspěvekNapsal: 14 čer 2013 13:56 
Diskutér

Aleš píše:
Zdravím vsechny na foru. Mam dotaz ohledně koupě letenek z Dar es Salaam na Kilimanjaro Airport s africkým lowcostem Fastjet. Zabookuju si letenky, které vycházejí na cca USD 100 pro tři lidi, ale když je pak chci zaplatit, nepustí mě to kvůli nějakému 3D validačnímu bezpečnostnímu systému. Naše banky to neřeší, je to běžnější v západní Evropě, ale platbu odsud udělat prostě nějak nejde. Letenky potřebuju koupit na srpen už teď, ale nevím si rady, jak to zaplatit. Při koupi přímo v Dar na letišti bude cena podstatně vyšší. Zkuste mi někdo dát nějaký tip, už fakt nevím....předem díky, Aleš

Zkus někoho kdo má třeba CITI kreditku, ta má 3D secure.

PříspěvekNapsal: 14 čer 2013 14:35 
Moderátor

Jestli jsi ochotný poslat mi peníze předem a úplně to nespěchá, hoď sem email, pošlu ti číslo účtu a zaplatím to.

PříspěvekNapsal: 14 čer 2013 15:28 
Diskutér

Resil jsem to same kdyz jsem kupoval listky na Machu Picchu jednalo se o verified by visa. Ceska sporitelna to napr vubec neumi tudiz neslo zaplatit zatimco kamosovo CSOB uplne bez problemu bud na prepazce nebo nebo v tvem uctu na netu to slo nastavit. Doplnis cislo mobilu na ktere pri platbe v tomto rozhrani ti prijde kod ktery dopises behem transakce pri placeni. Teda pokud se jedna o stejny proces jako u me.

mej se

Martin

Předmět příspěvku: Re: Fastjet
PříspěvekNapsal: 17 čer 2013 08:47 
Nováček

Ahoj, díky všem za čas. Ještě to zkusím pořešit přes banku a ozvu se.

PříspěvekNapsal: 19 dub 2017 09:07 
Kolemjdoucí

ahoj, potrebovala bych koupit na fastjetu letenku, ale at zadam cokoliv na jakekoliv datum, pri vkladani do kosiku vyskoci hlaska "object reference not set to an instantce of an object" a jsem presmerovana na homepage. deje se to i v jinym prohlizeci. stahla jsem i jejich appku, ale ta je tez nefunkcni, tam zase nejde vubec zadat mesto. pres jine prodejce je to vzdycky o dost drazsi... cim by to mohlo byt? jak byste to resili? nejakej tip na prodejce? na strankach Fastjet stoji muj let 30 EUR, skyscanner 42, momondo 43....

PříspěvekNapsal: 19 dub 2017 09:55 
VIP

no mne to funguje, dostanem sa az k platbe a ked si vyberiem platbu neskor cez banku, tak aj rezervaciu vygeneruje. Platbu kartou som samozrejme neskusal :)

PříspěvekNapsal: 19 dub 2017 10:30 
Kolemjdoucí

aha, diky!! takze bude problem asi s IP adresou. zkusim z jinyho pocitace

PříspěvekNapsal: 19 dub 2017 15:15 
Diskutér

jeduna píše:
ahoj, potrebovala bych koupit na fastjetu letenku, ale at zadam cokoliv na jakekoliv datum, pri vkladani do kosiku vyskoci hlaska "object reference not set to an instantce of an object" a jsem presmerovana na homepage. deje se to i v jinym prohlizeci...

Mně se to chovalo/i teď chová obdobně, ale když jsem u nich kupoval letenky, prošla mi rezervace přes mobilní verzi jejich webu/ve smarphonu.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina