Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 15 říj 2019 14:58

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 265 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: AirAsia
PříspěvekNapsal: 04 kvě 2011 15:24 
VIP

Zdar. Funguje Vám normálně booking systém? Vždy při zadání dat a při hledání to vyhodilo napravo rovnou konečnou cenu i s poplatkama. Ted tam místo toho není vůbec nic a já to zjistím max tak, že to potvdím ten termín. Ovšem takto to je dost zdlouhavé při hledání, blbne to jenom mě nebo někomu jinýmu taky??dík

PříspěvekNapsal: 11 pro 2011 16:56 
Diskutér

Ahojte,
potreboval by som poradit. 17.3 letime do Bangkoku, planujeme navstivit Saigon, Phnom Phen, a Krabi. Samozrejme prva volba je Air Asia. Momentalne stoji oneway z BKK do Saigonu 55Eur. Myslite si ze je to dobra ceza? Cena je bez kufra. Myslite si ze je este skoro na kupu leteniek v danej oblasti a mam radsej pockat?
Je mi jasne ze realne nikto nevie kedy bude aka akcia, ale co to tak sledujem tak Aira Asia ma casto akcie.
Vopred dakujem za kazdu radu.

PříspěvekNapsal: 11 pro 2011 18:46 
Nováček

Cau,Potreboval bych radu kde objednat nejlevnejsi letenku do Hong Kongu s odletem cca od 2.1.2012 a navrat cca 10.1.2012(odlet i prilet kdekoliv viden/praha/bratislava/mnichov).. s rozptylem +/- 3 dny.Dobrý tip mile rád ocením.Děkuji

PříspěvekNapsal: 11 pro 2011 18:58 
VIP

plachek píše:
Cau,Potreboval bych radu kde objednat nejlevnejsi letenku do Hong Kongu s odletem cca od 2.1.2012 a navrat cca 10.1.2012(odlet i prilet kdekoliv viden/praha/bratislava/mnichov).. s rozptylem +/- 3 dny.Dobrý tip mile rád ocením.Děkuji

a) to sis vzpomněl dost pozdě... :?
b) proč je to ve vlákně Air Asia?
c) http://www.kayak.com/#flights/MUC,VIE,P ... 0-flexible Na to. že je to s QR tak tam jsou překvapivě rozumné časy na přestup

PříspěvekNapsal: 17 pro 2011 11:33 
Tazatel

Ahoj cestovatelé,

co mám udělat v případě, kdy jsem zadal při objednání letenky z BBK na Phuket, špatnou expiraci pasu?

Jak moc tento údaj kontrolují a popřípadě kam se obrátit?

moc děkuju za pomoc

PříspěvekNapsal: 17 pro 2011 14:58 
Tazatel

Narayen píše:
v manage my booking ji lehce předěláš ;)

To jsem si z počátku taky myslel, ale nenašel jsem tam žádnou možnost editace .. :(

PříspěvekNapsal: 17 pro 2011 15:12 
Tazatel

Narayen píše:
manage my bookings -> modify -> change travelers details :shock:

Cítím se hloupě a považuje se celkem za zdatného cestovatele, ale "modify" se mi opravdu nenabízí, asi dělám někde chybu ... :(

PříspěvekNapsal: 17 pro 2011 16:11 
Tazatel

Narayen píše:
Dobrá, jsi registrovaný? Jestli ne, tak se registruj. Lety by se ti měly automaticky přidat. Poté by to mělo jít..

regitrovaný jsem, ale nabízí mne to jen check in online ... kurnik ...

Předmět příspěvku: AIR ASIA - odlety z Bangkoku
PříspěvekNapsal: 29 pro 2011 10:44 
Nováček

Ahojte,
mohl by mi prosím, někdo poradit, odkud vyletávají letadla společnosti AIRASIA v Bangkoku?
Mám zakoupenou letenku do BKK a a za 3 hodiny další odlet spol. AirAsia do KL. Nové letiště BKK neznáme. Dá se to časově stihnout? Díky moc za každou informaci.

Předmět příspěvku: Re: AIR ASIA - odlety z Bangkoku
PříspěvekNapsal: 29 pro 2011 10:47 
Diskutér

Vše z hlavního - Suvarnabhumi, 3 hod. na přestup by za běžných okolností měly bez problému stačit.

Předmět příspěvku: Re: AIR ASIA - odlety z Bangkoku
PříspěvekNapsal: 29 pro 2011 10:50 
Diskutér

časově se to stihnout dá, taky jsem měl tak nějak čas na přestup, možná o něco méně a to jsme měli ještě zpoždění, tak jsme se třepali jak ratlíci...ale v poho, dali jsme si ještě hot dog a pak jsme si tak zaběhali jako nikdy. Letiště je obří, řady také a pokud chceš jít dát bágl na check-in 40 min před odletem a pak jít k letadlu, tak to nestihneš! Minimálně jednu hodinu před odletem už člověk musí jít přes kontroly..air asia lítá různě - domestic a international jsou na jiném místě (v international je třeba počítat s pasovkou, která docela dlouho trvá)..tak, ať přestup výjde :)

PříspěvekNapsal: 05 led 2012 18:52 
VIP

wow udělal jsem online check in u air asia a nechtělo to po mě číslo pasu nic jen ok ok ok...doufam že sem neudelal neco spatne ale vypada to že ne

PříspěvekNapsal: 06 led 2012 09:47 
Diskutér

Mam problem se zakoupenim letenky pres net a snad mi nekdo poradite.
Prokousal jsem se formulari pro zabookovani letenky u Air Asia - vse v poradku (dokonce jsem se jim tam zaregistroval). Skoncim vzdy pri pokusu o platbu - vyskoci na me nejakokno a formular s napisem:
Welcome to SCB Payment Gateway - zde vse sedi, akorat to po me chce nejake mi nezname "Login name" a "Password" - netusim, jaky login, jake heslo bych mel a proc zadavat Neumim si proste poradit, jak na to, abych pokrocil dale a mohl konecne zadat data sve platebni karty a dokoncit transakci. Snazil jsem se toto dokonce resit s operatorkou na onlibe chatu, bohuzel jsem ji nejak nepochopil co po me chce - pry se mam obratit na svou banku, ale nechapu proc.
Poradi mi nekdo, kdo to uz takto nekdy kupoval?

PříspěvekNapsal: 06 led 2012 10:48 
VIP

zkus vybrat možnost platby "credit card" ;)

PříspěvekNapsal: 06 led 2012 11:26 
Diskutér

Jsou tam dane kroky, ktere presne plnim a samotna platba je az posledni krok (kdy predtim vse potvrdim - myslim spravnost udaju atd.) - otevre se samostatne okno, kde v horni casti jsou udaje o mem letu a ve spodni onen zminovany logina a password - nikde zatim nemam moznost videt platbu pomoci credit card :? - podle me je to nekde tam dale, ale jak se tam dostat? Nebo jsem potom slepy jak patrona - delal jsem tu proceduru uz cca 5x a uz vazne netusim, co delam blbe :(
P.S. Jinak je zajimave, ze dokud jsem se nezaregistroval na strankach Air Asia (to jiz pouze ze zoufalstvi) a nebylo mi prideleno "member" cislo, nedostal jsem se po potvrzeni vseho (kde chci v letadle sedet attd.) nikam - po odkliknuti to chtelo nejake ID a dale jsem postoupil teprve po vlozeni meho "member" cisla...takze to mi taky prijde divne, proc se jako nekde registrovat :(

Naposledy upravil Bear dne 06 led 2012 11:55, celkově upraveno 1

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 265 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina