Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 02 dub 2020 06:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 266 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: AirAsia
PříspěvekNapsal: 05 lis 2015 10:16 
VIP

Zkouším, jestli se dá koupit k akci od Qatarců nějaký přelet od Air Asia na Filipíny, ale ceny jsou řádově tisíce Kč - Bangkok - Manila. Nezkoušeli jste hledat?

PříspěvekNapsal: 29 lis 2015 20:40 
Diskutér

Nemá někdo osobní zkušenost s přejezdem mezi letištěm Bangkok Suvarmabhumi (BKK) a Don Mueang (DMK) s letištním shuttlem co jezdí každou celou hodinu? Jak dlouho to asi jede, nikde to nevidim. Dík za odpověď.

PříspěvekNapsal: 29 lis 2015 23:17 
Návštěvník

Jel jsem s ním předminulý čtvrtek v 8 ráno a cesta trvala bez 10 minut 2 hodiny. I po dálnici jel krokem.

PříspěvekNapsal: 02 pro 2015 08:19 
VIP

vlak do bang sue/mrt na makkasan/airport train teda vyjde zhruba podobně, i když se to platí

PříspěvekNapsal: 02 pro 2015 11:10 
Diskutér

Isiel niekto s Air Asia trasu KUL - SYD v economy? Da sa to prezit, co by ste mi odporucili doplatit - jedlo, tablet, lepsie miesta...? Snad je tam viac miesta ako v Ryanairi. Dakujem

PříspěvekNapsal: 02 pro 2015 18:19 
Diskutér

lobogo19 píše:
Isiel niekto s Air Asia trasu KUL - SYD v economy? Da sa to prezit, co by ste mi odporucili doplatit - jedlo, tablet, lepsie miesta...? Snad je tam viac miesta ako v Ryanairi. Dakujem

Já...letos v lednu...akorát opačně + Kuala Lumpur - Adelaide.....a přežil jsem )) i při mých 198 cm. Samozřejmě žádnej luxus a místo na nohy žádnej zázrak,ale to třeba u podobných vzdáleností u Finnairu či Etihadu nebyl taky!

Já si vždy předem booknul(zaplatil) místo do uličky v zadní části (45H),kde sedačky z 3-3-3 přecházejí v 2-3-2 a je tam širší ulička tj. lze mít vystrčené nohy do uličky bez toho aby se překáželo.

Jídlo jsem si zaplatil na let do Adelaide a nedalo se to jíst(byla to BIG snídaně,ale už to asi vyřadili z nabídky jelikož v lednu letím z Kuala Lumpur do Osaky a již není v nabídce) na cestě zpět jsem si již raději neobjednal nic ..

Předmět příspěvku: přestup
PříspěvekNapsal: 13 pro 2015 00:11 
Diskutér

koupil jsem na jaře letenky: Krabi - Kuala Lumpur - Osaka....je to pod jedním rezervačním číslem,ale teď mi tak nějak došlo,že se jedná o nízkonákladovku ))

tj. je tam nějaká garance když ten přestup nestihnu ? ...čistě teoreticky tedy jelikož tam mám na ten přestup 4,5h což považuji za dostatečné i když z vlastní zkušenosti vím že u Air Asia hodina tam hodina sem nic neznamená ..

o zavazadla se předpokládám musím v KL postarat sám žee ?

PříspěvekNapsal: 13 pro 2015 00:39 
VIP

Na první otázku bych automaticky očekával, že ano (přece jen máš rezervaci trasy Krabi-Osaka...), ale to je jen můj nepodložený dohad. Na druhou otázku odpovím zkušeností, že na trase PER-KUL-STN nám byla zavazadla odbavena až na konec.

Edit: z webu AirAsia (http://www.airasia.com/ask/template.do?id=517):

Citace:
. What happens during situations of delays?
What if a planned/ad hoc delay or cancellation of one flight segment causes me to miss my connection which I have booked under one booking number with FLY-THRU service?
We will move you to the next available flight, free of charge. However, the FLY-THRU facility may not be available thereafter if the timings between the new connections exceed the 90 minutes to 18 hours window for both International to International and Domestic to International window at klia2 or exceed the 90 minutes to 6 hour window at Don Mueang and Jakarta.

What if a planned/ad hoc delay or cancellation of one flight segment causes me to miss my connection which I have booked as 2 separate point to point flights and does not come with the FLY-THRU service?
This is not subject to our T&C as a point-to-point carrier, service recovery under this circumstance is entirely dependent on the discretion of the airline based on the cause of the disruption.

PříspěvekNapsal: 12 led 2016 10:38 
VIP

Od 22.března KUL - AKL s mezipřistáním na Gold Coast.

PříspěvekNapsal: 12 led 2016 10:46 
Diskutér

Citace:

mame niekde aj ceny za co sa to bude cca pohybovat? momentalne planujem leto a tato destinacia zamava itinerarom :D

PříspěvekNapsal: 12 led 2016 10:49 
VIP

nathan7 píše:
Citace:

mame niekde aj ceny za co sa to bude cca pohybovat? momentalne planujem leto a tato destinacia zamava itinerarom :D

Trosku do zimy? :)

PříspěvekNapsal: 12 led 2016 10:52 
Diskutér

kaslat na zimu :) to bude len odskok :) momentalne je plan: letiet do BKK(relativne lacne letenky pravidelne cely rok) - odtial prelet dole na Bali (tam bude to teplo) a potom mam v plane asi Vietnam a Singapur ale kludne by som ich vymenil za ten Novy Zeland :)

PříspěvekNapsal: 12 led 2016 10:56 
VIP

nathan7 píše:
Citace:

Na twitteru visí KUL - AKL 499 RM (takže předpokládám akční na one way

PříspěvekNapsal: 12 led 2016 16:28 
VIP

Už to jede
Plešoune dneska si zaspal

PříspěvekNapsal: 12 led 2016 17:08 
Diskutér

:lol: :lol: :lol:

Nevím, kdo tu zaspal :shock:

Příloha:
flightor.jpg
flightor.jpg [ 46.31 KiB | Zobrazeno 3051 krát ]

Naposledy upravil Lucx dne 12 led 2016 17:16, celkově upraveno 1

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 266 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina