Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 15 říj 2019 14:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 265 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: AirAsia
PříspěvekNapsal: 26 lis 2010 19:13 
VIP

Luko: Trosku jsem se hrabal v te Cine (do Chengdu) - maj to ruzne. Na brezen jsem nasel promo, na zari ne, na rijen jo atd... Ale malokdy se to povedlo trefit, aby byly oba lety promo..

PříspěvekNapsal: 13 pro 2010 16:43 
Kolemjdoucí

Luko píše:
U tarifů AirAsia nejsem moc v přehledu a tak by mě zajímalo, jakou mají tarifovou strategii. Nabízejí v promo akcích libovky i u blížících se termínů, nebo jedou pravidlo, čím dřívě, tím levněji. Máte někdo přehled?

Ahoj Lukáši,
včera jsem se vrátil z tripu po JV Asii, letěl jsem tam s Kuwait Airways se stopoverem v Kuwaitu. Cesta tam do Jakarty, zpět z Manily. Místní přelety jsem měl s VALUAIR (CGK - SIN), Air Asia (KUL-BWN-KUL-TPE) a CEBU Pacific (TPE MNL). Ceny jsem sledoval od června, byly doby kdy byla trasa z Jakarty do Singapuru i za 16 USD s Air Asia. Nechce to moc čekat na další promo, veškeré spoje měly 100% vytížení a migrace lidí za prací je tam ohromná. Petr, UL

PříspěvekNapsal: 13 pro 2010 20:27 
Diskutér

Jen male zhodnoceni:

lety SIN - LGK, LGK - KUL ... super servis, letadla celkem nove, proste to nemelo chybu :-) Cenovka za cca 1.500,- prvni let, 1000,- ten druhy...

PříspěvekNapsal: 17 pro 2010 22:17 
VIP

Taky spokojenost: HKG-HKT asi za 60 euro včetně sedadla v první řadě, jídla a odbavenéo zavazadla. Letadlo úplně nové, příjemní, let na čas. Jen trochu problém s placením na jejich stránkách.

PříspěvekNapsal: 21 pro 2010 06:16 
Moderátor

Jak to vidíte s nějakýma akcema na místní lety? Nechci zůstávat v okolí KUL, plánuju vyrazit na Borneo, pak přelet na Jávu (to Air Asia nevede, a taky to bude asi největší pálka), a pak z východní Jávy (asi Yogyakarta, Surabaya) do Singapuru. Přelom srpna a září. Případně v opačném směru, to se uvidí co vyjde levněji.

Kdy mívají akce?

PříspěvekNapsal: 21 pro 2010 09:19 
Diskutér

alexx píše:
Jak to vidíte s nějakýma akcema na místní lety? Nechci zůstávat v okolí KUL, plánuju vyrazit na Borneo, pak přelet na Jávu (to Air Asia nevede, a taky to bude asi největší pálka), a pak z východní Jávy (asi Yogyakarta, Surabaya) do Singapuru. Přelom srpna a září. Případně v opačném směru, to se uvidí co vyjde levněji.

Kdy mívají akce?

Ahoj, tady na letišti LGK se šušká, že další akce bude koncem března, aby vychytali evropské letní prázdniny. Ale je to info jedna paní povídala...
Jinak tu ještě levně létá Fire fly a Tiger airways.

PříspěvekNapsal: 28 bře 2011 12:02 
VIP

Ma nekdo vysledovano, jestli AirAsia vyhlasuje slevove akce nejak pravidelne nebo tak?

V zari mam tyden v KL, v posledni dobe jsem vzdycky jednou za dva tydny otevrel web AirAsia a dival se, jestli neni nejaka akce, ted se divam, ze maji akci az na listopad, tak nevim, jestli jsem to uz prosvihl, nebo treba jeste neco bude. Tzn., jestli ted ceny uz pujdou nahoru, nebo jeste s kupovanim cekat. KUL-LGK-KUL mi v nejlevnejsich terminech naslo asi 1200 CZK (se zavazadlem), KUL-BWN-LGK (bez zavazadla) asi 1800, coz zas tak brutalne moc neni, ale verim, ze s AirAsia by to melo jit jeste o kus levneji.

PříspěvekNapsal: 28 bře 2011 12:36 
Tazatel

já jsem kupovala one way KUL-LGK pro 2 osoby s jedním zavazadlem za 1200kc, kupovala jsem na únor 2011, měsíc před odletem, takže myslím, že akce se ještě objeví, a kupovat za tuto cenu na listopad není nutné

PříspěvekNapsal: 28 bře 2011 12:39 
VIP

Jde o zari, na listopad je prave ted akce, kdybych letel v listopadu, tak to pro klidne svedomi klidne koupim, kdyby to bylo za par korun :) Ale dik.

PříspěvekNapsal: 28 bře 2011 13:07 
Tazatel

oni mají akce docela furt, ja nerada kupuju tak moc dopředu. koupila bych to jen za předpokladu naprosto bezkonkurenční ceny, což ale ta o které se bavíme pro mě neni.

PříspěvekNapsal: 28 bře 2011 16:56 
VIP

alexx píše:
Jak to vidíte s nějakýma akcema na místní lety? Nechci zůstávat v okolí KUL, plánuju vyrazit na Borneo, pak přelet na Jávu

Nízkonákladově se to nechá přes Manilu s Cebu Pacific Air. Teď je zrovna akce Kota Kinabalu-Manila za 1500 PHP (600 Kč) + taxy.

PříspěvekNapsal: 06 dub 2011 12:17 
VIP

Akce -20% na jakýkoli let (neověřoval jsem, ale píšou to)
Book per.: 5.-8.4.
Travel per.: 9.4.-26.5.

PříspěvekNapsal: 28 dub 2011 10:23 
Nováček

Ahoj, bookuji letenky KUL-KBV a KUL-Langkawi ale AirAsia nechce ani jednu z mých čtyřech karet, přičemž 3 jsou MasterCard a jedna Visa ... dvě jsou debetní a dvě kreditní ... a ani jednu to nechce ... pořád to píše: ERROR
[5066:NotPaidInFull] We are unable to successfully process one or more payments. Please select a different payment and apply it until the balance due is zero.

Nemáte někdo podobnou zkušenost? Kde dělám chybu? Díky za každý nápad

PříspěvekNapsal: 28 dub 2011 10:47 
VIP

cableguy: já mám. Stacilo den pockat, pak jim to fungovalo. Akorat jednu platbu mi strhli, i kdyz psali, ze to nejde, tudiz jsem ji ve finale zaplatil dvakrat. Bylo to asi 10 euro (doplatek), komunikace ohledne vraceni pak z jejich strany po nekolika mailech utichla.

PříspěvekNapsal: 28 dub 2011 11:04 
Diskutér

Není to zrovna AirAsia, ale právě jsem narazil na akci Malaysia Airlines:
(http://www.malaysiaairlines.com/my/en/deals/deals-of-the-day.html, kolem 600,- OW , některé až do prosince.
Právě na tohle jsem čekal s přelety v létě a nedočkal se od AirAsia... ;)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 265 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina