Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 20 srp 2019 21:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: GOL
PříspěvekNapsal: 19 srp 2012 09:43 
Diskutér

Ahoj,
na skyscanneru.cz jsem našla let GIG do IGU na 2.12. a zpět 5.12., 4 osoby za cenu cca 2400,- Kč. Při rezervaci mne to odkáže přímo na stránky let. společnosti GOL. Tam si ten let najdu, vypíšu potřebné údaje a jakmile mám jít k placení visou, celý to spadne a napíše mi to, že nelze provést transakci. Pokud jsem se snažila najít tento let přes opodo, orbitz atd, tak cena už je kolem 4tis. Má někdo nápad, kde ještě můžu tento let koupit? Díky za radu.

PS: kartou to asi nebude, pravidelně s ní platím letenky na netu, i u nízkonákladovek po celém světě....

Předmět příspěvku: Re: GOL
PříspěvekNapsal: 19 srp 2012 10:24 
VIP

petule píše:
kartou to asi nebude, pravidelně s ní platím letenky na netu, i u nízkonákladovek po celém světě....

Jestli platíš Visou nebo MasterCard tak to asi kartou bude, protože jestli sis všimla tak u výběru platební metody je závorce za Visou a MasterCardem uvedeno "emitido no exterior" neboli že (asi) neberou karty vydané v cizině (tj. mimo Brazílii).
Takže asi budeš muset sehnat někoho s AmEx, kde toto uvedeno není.

Naposledy upravil Hatikva dne 19 srp 2012 10:25, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 19 srp 2012 10:24 
Tazatel

Letos na jaře jsem měl stejný problém, taky mi platba neprošla. Dle infa z jejich Customer Service, bohužel na strankách GOL lze platit pouze kartami American Express, Visa International and Master Card International to nebere.

Nakonec jsem to vyřesil tak, ze jsem koupil letenky od Webjet, kde platba kartou bez problemů prošla.

PříspěvekNapsal: 19 srp 2012 10:55 
Diskutér

to jsem si taky nakonec vsimla:-( S webjet to je ještě dražší, než přes expedii a pelikana...

mno, pokud by měl někdo jiný nápad, než hledat nekoho s american xpress(nikoho takového neznám), sem s tím.

PříspěvekNapsal: 19 srp 2012 19:20 
Kolemjdoucí

nepomuze ani prepnuti na hlavni strance na "Other countries"?
chci u nich taky kupovat letenky a nekde jsem cetl, ze manici to bookovali pres argentinskou mutaci jejich stranky, ale tusim taky pouzili american express
u TAM airlines stejny problem, slo platit jenom brazilskou kartou, ale kdyz se to preplo tak uz to v pohode vzalo ... samozrejme tam byly trosku jine ceny :-(

PříspěvekNapsal: 20 srp 2012 06:50 
Diskutér

Napsala jsem ji request a odpověděli mi, že je možné udělat rezervaci a mohou mi ji držet do doby, než přiletíme....taky snad možnost.

I am writing to you in response of the email below. We inform you according to our system, bookings TH3SGK, FE557A and YDY66G were issued under your email address with the requested flight itinerary. However, all the attempts of payment that you made with your Visa were not processed by our website system and the reservations were all eventually cancelled. As our site has a current error while processing payments with international issued Visa and Master Card, you can either pay with an American Express or request a reservation to be held for payment until the departure time of the flight in order to be purchased directly at the airport during or before the check in procedure, through one of our following real time attention channels:

Telephone: 00598 2403 8007
Online Attention: http://gol2.directtalk.com.br/clientes/ ... online.htm

Both services are available 24 hours a day.
We are at your disposal in case of having any other query.

Best Regards

Renzo Langone | Customer Relationship Service
VRG Linhas Aéreas S.A - Grupo Gol
contactus@golnaweb.com.br
+598 2403-8007

PříspěvekNapsal: 20 srp 2012 13:20 
VIP

Do Ria poletim v listopadu. Celkem jsem na timto vyletem taky uvazoval. Takze te pak muzu informovat, jestli se podarilo zaplatit na miste nebo ne...ci byla-li jina moznost....

PříspěvekNapsal: 20 srp 2012 13:46 
Kolemjdoucí

taky letim v listopadu 10.-24., v planu mame asi tyden v Riu, 17. letime na IGU (u TAM za 1800), z tama busem na pantanal a pak bych chtel letet primo z CGR na GIG a domu

o te blokaci nekde psal sokol, ze jim to taky po mailu nebo telefonu bloknuli, ale pak na letisti zjistili, ze jim tu blokaci po urcite dobe zrusili a chteli po nich zaplatit letenku v cene, ktera byla ten den ... takze toho bych se trochu bal
kdyz jsem se dival na muj let, tak u GOL je za 2200, pres pelikana za 3600 .. to uz je docela rozdil :-(

PříspěvekNapsal: 20 srp 2012 14:59 
VIP

Azazel29a píše:
taky letim v listopadu 10.-24., v planu mame asi tyden v Riu, 17. letime na IGU (u TAM za 1800), z tama busem na pantanal a pak bych chtel letet primo z CGR na GIG a domu

o te blokaci nekde psal sokol, ze jim to taky po mailu nebo telefonu bloknuli, ale pak na letisti zjistili, ze jim tu blokaci po urcite dobe zrusili a chteli po nich zaplatit letenku v cene, ktera byla ten den ... takze toho bych se trochu bal
kdyz jsem se dival na muj let, tak u GOL je za 2200, pres pelikana za 3600 .. to uz je docela rozdil :-(

před lety mě taky něšlo na TAM ani GOL, platit mojí Visou, ale koukal jsem že TAM má kolikrát lepší ceny než GOL a ton normálně půjde přes amadeus Rio-Sou asi 800 OW

PříspěvekNapsal: 20 srp 2012 20:20 
Diskutér

Tak nakonec mi sdělili, že rezervaci mi udělají, ale za cenu podle všech webů, tedy nikoli tu jejich promotion...to je mi k ničemu. Přes promotion je to skutečně za 2400,- Kč a přes pelikána atd je to za 4.500,-, to je pořádný rozdíl...

PříspěvekNapsal: 23 srp 2012 18:14 
VIP

Přes tu argentinskou verzi by to nešlo?

PříspěvekNapsal: 24 srp 2012 08:23 
Diskutér

jako že tam zvolím ve volbě země Argentina? Nebo co myslíš? Zatím sháním člověka s AmEx, zatím bezúspěšně...

PříspěvekNapsal: 24 srp 2012 08:43 
VIP

Taky jsem nekde cetl, ze to nekdo koupil na argentinske verzi stranek. Tam pri placeni neni u Visa a MC uvedeno ono omezeni. Ale nevim.
Ale taky budu kupovat letenky GIG-IGU/R.

PříspěvekNapsal: 24 srp 2012 14:19 
Diskutér

Podle toho, co se píše zde, tak to možná chce 3D Secure kartu (MasterCard SecureCode, Verified by Visa). U nás by to mohla podporovat třeba ... Citi karta. Doufám, že jste si ji ještě nezrušili... Dejte vědět, jak jste dopadli.

PříspěvekNapsal: 24 srp 2012 14:57 
Diskutér

Musí to být karta, která má kromě 3d secure zabezpečení ještě speciální heslo (např. https://usa.visa.com/personal/security/vbv/index.jsp). Nevím, jestli to nějaká naše banka umožňuje. Zkoušel jsem kupovat letenky sdu-cgh na gol i TAMu s Citi ČSA. Po zaplacení na kartě naskočí blokace, ale za chvíli je zase pryč. Stejná situace byla i u Avianca Brasil, ale tam se blokace nakonec znova objevila a letenky mám vystavený.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina