Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 21 lis 2018 04:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Germanwings
PříspěvekNapsal: 26 bře 2015 13:54 
Diskutér

Je to hrůza, ale pro mě osobně lepší varianta než kdyby šlo o technickou závadu. Takovej magor se najde jednou za 50 let. Snad...

PříspěvekNapsal: 26 bře 2015 13:57 
Diskutér

Nee já bych ho tady nechal (toho blbečka), ať všichni vidí co je zač. Samozvanej ředitel zeměkoule, studentíček z dopravky :lol:

Pro mě by byla varianta sebevražednýho pilota taky uspokojivější.

PříspěvekNapsal: 26 bře 2015 14:43 
Diskutér

Lenže na druhej strane chybná súčiastka v lietadle sa vymení ľahšie ako chybná súčiastka v mozgu.

PříspěvekNapsal: 27 bře 2015 04:20 
Moderátor

Nahodak píše:
Nee já bych ho tady nechal (toho blbečka), ať všichni vidí co je zač. Samozvanej ředitel zeměkoule, studentíček z dopravky :lol:

+1 Nechme Davovi trochu prostoru, je skoda, aby pro sve mile a sympaticke prispevky musel zase zakladat novy a novy nick ;) . Jen doufam, ze jej nevyzpytatelny osud nikdy nezavede na sedadlo kokpitu dopravniho letadla...

PříspěvekNapsal: 27 bře 2015 08:15 
Diskutér

Tak hlavně kdyby ten blbecek to trošku sledoval dávno by věděl, protoze to se vedelo uz asi 4 hodiny po havarii, že letadlo žádný nouzový signál nevydalo ten vyhlásil letový dispecer po tom co letadlo začalo náhle klesat a nekomunikovalo. Taky by mohl vědět, ze sestup byl podobný jako při klesání na letiště takže určitě nešlo o pokus nabrat rychlost střemhlavým letem kvůli opětovnému získání vztlaku jak se asi pokusil naznačovat. No a když se na to podivame dneska předpoklad sebevraždy se ukázal jako správný. Takže Dave jdi si teoretikovat na cestující draze :P

PříspěvekNapsal: 27 bře 2015 08:57 
VIP

burito píše:
Nahodak píše:

+1 Nechme Davovi trochu prostoru, je skoda, aby pro sve mile a sympaticke prispevky musel zase zakladat novy a novy nick ;) . Jen doufam, ze jej nevyzpytatelny osud nikdy nezavede na sedadlo kokpitu dopravniho letadla...

To je ten 60-nickový Dave co má server "MEGAHIT BOMBA AKCE"? :D :D :D /sice musíš pětkrát přestupovat, spát 2x 20 hodin na letišti ale nekup to, je to levný!/ - takový letenkový Láďa Hruška.

PříspěvekNapsal: 27 bře 2015 15:26 
Diskutér

Díval jsem se včera na tiskovku s vedením Lufthansy, a docela mě překvapila jejich arogance. Tvrzení že mají dobrý systém výběru pilotů, kdy zde bylo ne zcela obvyklé přerušení výcviku, mi přijde trochu nepřípadné. Také bude muset být probrána úloha kapitána letadla, protože není běžné aby si na letu trvajícím 2h. 10. min musel nutně odskočit. Teda pokud není těžký prostatik. Možná si chtěl jen trochu protáhnout tělo. V těchto souvislostech pak tvrzení, že jejich společnost má nejlepší piloty na světě, vyznívá poněkud absurdně.(Pokud to bylo správně přeloženo).

PříspěvekNapsal: 28 bře 2015 09:16 
VIP

Hatikva píše:
Protože se najde dost magorů, kteří to budou číst a hlavně věřit tomu. Všimni si kolik.lidí má na FB odkazy na nwo, protiproud. ac24, zvedavec a jiné podobné "zdroje".

+1
Zejména protiproud je fakt hustej hardcore. Ale autor jakou součást hradního ansámblu byl jen taková rozcvička, trénink, před aktuálním osazenstvem. Ouvertura.

PříspěvekNapsal: 28 bře 2015 09:20 
VIP

maximus píše:
Také bude muset být probrána úloha kapitána letadla, protože není běžné aby si na letu trvajícím 2h. 10. min musel nutně odskočit.

Když musíš, tak musíš... navíc asi BCN letěli na otočku. Co když mu prostě něco večer předtím nesedlo a holt si musel odskočit. Ale chápu, že příznivci konspiračních teorii asi nebudou uspokojeni tak prozaickým vysvětlením.

maximus píše:
V těchto souvislostech pak tvrzení, že jejich společnost má nejlepší piloty na světě, vyznívá poněkud absurdně.

Pilot, který jde za letu na záchod už není dobrým pilotem... bravo Sherlocku!

maximus píše:
Tvrzení že mají dobrý systém výběru pilotů, kdy zd
e bylo ne zcela obvyklé přerušení výcviku, mi přijde trochu nepřípadné.

A co bys v daném momentě čekal jiného než pokus o "damage control"? Maji zodpovědnost za společnost, budoucí příjmy a zaměstnanost, akcie společnosti. Tos čekal že do toho hodí vidle a řeknou "Jasně, máte pravdu, všechno je blbě nevíme sice co, ale je." Rozklíčování a analýza zda jde o ojedinělý exces nebo zda je něco systémově špatně je poměrně složitá věc a něco co asi nelze udělat přes noc.
Na rozdíl od soudruha odboráře z VC LH, který nemarnil čas a ještě než mrtvoly vychladly už byl hotový s vediktem, že za to může Airbus mi na přístupu managementu LH nepřijde nic divného a neadekvátního situaci.

http://www.daserste.de/unterhaltung/tal ... h-100.html

Symptomem této doby jsou snahy poručit větru dešti a iracionální domáhání se 100% jistoty ve všem, což přirozeně možné z logických důvodů není.

PříspěvekNapsal: 28 bře 2015 11:14 
Diskutér

Hatikva píše:
Symptomem této doby jsou snahy poručit větru dešti a iracionální domáhání se 100% jistoty ve všem, což přirozeně možné z logických důvodů není.

+1 To je naprosto přesný po jakémkoliv neštěstí či katastrofě. Nejlépe když to rozebírají na Nově s tetami z ulice.

PříspěvekNapsal: 08 črc 2015 15:33 
Diskutér

Můžu se zeptat zkušenějších ohledně check-inu?
S Germanwings jsem ještě neletěl, chápu dobře, že check-in až na letišti u přepážky je taky zadara?
Když zkouším web check-in, tak je prvních 10 řad sedadel za příplatek (extra místo na nohy) a zbylých 16 řad zadara, tak přemýšlím, jestli nemám spekulovat s tím, že při check-inu až na letišti už budou místa zadarmo plný a na mě by tam "zbylo" už jen místo místo s větším místem na nohy, to by pak mělo být už teoreticky bez příplatku, máte s tím někdo zkušenost?

PříspěvekNapsal: 08 črc 2015 18:00 
VIP

Určitě to zadarmo je, s přeřazením do předních řad nevím, ale i kdyby ne, není to vzadu o moc horší :)

PříspěvekNapsal: 08 črc 2015 20:23 
Diskutér

jsou to Nemci, takze si myslim, ze tohle budou mit osetrene. pokud si pamatuju, kdyz jsem s nima letel, tak prvni rady byly prazdne a myslim, ze je ani neobsayovali.

PříspěvekNapsal: 09 črc 2015 16:42 
Diskutér

Díky za odpovědi, asi se na to tedy vyprdnu a odbavím se online.

PříspěvekNapsal: 14 čer 2016 20:48 
Diskutér

celkom zaujimava cena z VIE do ALC mozno sa niekomu hodi na septembrovu dovcu

Přílohy:
germanwings.png
germanwings.png [ 44.05 KiB | Zobrazeno 3840 krát ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina