Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 10 črc 2020 16:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 162 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Volotea
PříspěvekNapsal: 24 dub 2019 12:01 
Diskutér

jákob píše:
Já bych se taky klidně proletěl. Nějaká dobrá duše s členstvím co by mi koupila Vídeň-Bilbao, samozřejmě odměna jistá

jsem tu, dobrá duše :) ale Vídeň Bilbao už nevidím za 1E?

Předmět příspěvku: Off-topic
PříspěvekNapsal: 24 dub 2019 18:25 
VIP

babička Lála píše:
A bůhví jestli to ten michal5 vůbec vidí... trčí možná někde v Indii na nádraží a už druhej den čeká na předplacenej, leč zpožděnej vlak...
Pareja píše:
Ne, Michal u konkurence řeší žalobu na Revolut, že mu zpoplatnili výběr z bankomatu 150 rupií... :D
Díky za avízo, našel jsem to, teď navečer zábavný čtení.
edit: A bůhví jestli to ten michal5 vůbec vidí... trčí možná někde v Indii na nádraží a buší tam pěstičkou do bankomatu...
Michale, jmenovče, omlouvám se ti, ale ty tvoje boje s větrnými mlýny jsou nepřekonatelný. Cestopis bude?

PříspěvekNapsal: 25 dub 2019 07:04 
Tazatel

HankaC píše:
jákob píše:
Já bych se taky klidně proletěl. Nějaká dobrá duše s členstvím co by mi koupila Vídeň-Bilbao, samozřejmě odměna jistá

No zmizlo to včera rychle a byla to jednodenní akcička takže už asi nenahrajou. Nevadí, VELKÉ díky za ochotu. Ani jsem nečekal že se někdo ozve :)

PříspěvekNapsal: 25 dub 2019 08:54 
Diskutér

jákob píše:
HankaC píše:
jákob píše:

No zmizlo to včera rychle a byla to jednodenní akcička takže už asi nenahrajou. Nevadí, VELKÉ díky za ochotu. Ani jsem nečekal že se někdo ozve :)

Dávaj tam toho málo, zlatý časy, kdy se za 'Ečko dalo nakoupit křížem krážem po Evropě, v létě, jsou asi pryč. Zvažuju, že to členství stopnu :)

PříspěvekNapsal: 26 zář 2019 08:26 
Diskutér

Volotea má dnes Eurovky, ale zatím se zdá, že to nějak nefunguje. Pokud to rozchodí, tak nabízím možnost koupit - mám členství (zatím), kdyby někdo něco chtěl a objevil...

PříspěvekNapsal: 26 zář 2019 18:15 
VIP

HankaC píše:
Volotea má dnes Eurovky, ale zatím se zdá, že to nějak nefunguje. Pokud to rozchodí, tak nabízím možnost koupit - mám členství (zatím), kdyby někdo něco chtěl a objevil...

copak členství...manžela taky máš?

PříspěvekNapsal: 02 led 2020 14:53 
Moderátor

Dlouho sem nikdo nic nenapsal, tak dám k dobru svou první zkušenost s Voloteou.

Lety (PRG-BOD-PRG) v podstatě na čas (v rozmezí daném letenkou postavenou na délku letu 2:20 a skutečnou délkou letu asi 1:55). Sedačky tenoučké skořápky, když si za vás sedne nějaký blbec tak to bude peklo. Místa na nohy ale díky nim hodně. Safety karta nalepená zespodu na stolečku, abych si ji mohl přečíst tak bych si musel asi dřepnout nebo nevím jak se vykroutit. Jakožto člen požární hlídky dávám body dolů. Ideální pro děti kolem 10 let. Co chtít od aerolinek s ubrusem v logu.

Na druhou stranu, poprodejní servis OK, udělal jsem chybu ve jméně (resp. omylem jsem booknul dvě letenky na stejné jméno) a změnu provedli zdarma obratem.

Letiště v Bordeaux je divné, místy je šíleně naddimenzované, místy poddimenzované. Trošku jako CDG T3. WC 45%. Polovina nefunkční, u funkčních zase polovině nefunguje polovina ovládacích (splachovacích) tlačítek. Naštěstí jsou vybavena dvěmi.

Doprava do centra tam busem L1 asi 40 minut (Gambetta), zpět tramvají A a pak L1. Rychlejší bylo jet busem, ale ve špičce je asi lepší jet tramvají. Jízdenka za 5€ /24 hodin, platí i z letiště na busy, tramvaje, loďní linku BAT3.

Samotné město je hezké a rozhodně stojí za návštěvu, pár pěkných kostelů, zajímavá kombinace typicky pařížské architektury se španělskými vlivy, místy připomíná spíš středomoří. Ideální víkendovka z Prahy, lítá se (jestli se nemýlím) každý den.

PříspěvekNapsal: 02 led 2020 18:16 
Diskutér

V čem jsi to letěl. Byla to B 717 v konfig. 2-3. Párkrát jsem s nimi letěl a na LC to byl příjemný a přiměřeně pohodlný let.

PříspěvekNapsal: 02 led 2020 18:52 
VIP

PRG lítá A319

PříspěvekNapsal: 03 led 2020 08:23 
Diskutér

Já s nimi letěla mnohokrát a hodně mě to bavilo - hlavně za to Euro :)
Myslím, že mezi hladolety po Evropě není žádný extra rozdíl, aspoň si to na nic nehraje...jako jiné ehm renomované společnosti :/

PříspěvekNapsal: 03 led 2020 08:44 
Moderátor

319ka, žádná exotika :-)

PříspěvekNapsal: 22 led 2020 10:21 
Diskutér

Volotea má dnes svoje Eurovky. Kdyby se někdo ze zdejších chtěl proletět a nemá členství, tak mohu pomoci :)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 162 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina