Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 16 úno 2020 20:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 105 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Condor
PříspěvekNapsal: 04 kvě 2010 18:28 
Kolemjdoucí

Ahoj ma nekdo zkusenosti s tema letenkama "Joker flights"? Kdyz si vyberu termin, je zavazny, nebo mi ho zmeni dle jejich potreby? Dik za odpoved.

PříspěvekNapsal: 04 srp 2010 10:09 
Diskutér

Condor nieco chysta od zajtra rana, tak uvidime s cim sa pochvali...

http://www.catchafly-t.com/fp-eu/index.jsp
Obrázek

Naposledy upravil vision dne 05 srp 2010 10:03, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 04 srp 2010 11:01 
VIP

Leteli jsme s Condorem do Las Vegas a do Vancouveru,vzdy z Frankfurtu,zadne problemy,standartni spokojenost jak s jidlem,tak s pohodlim v letadle.

PříspěvekNapsal: 05 srp 2010 09:59 
Diskutér

Catch a fly-t
FRA<->FLL (10, 14, 17.9 tam a 5.10 spat) - 389 EUR
http://www.catchafly-t.com/fp-eu/index.jsp

PříspěvekNapsal: 05 srp 2010 11:14 
Diskutér

začátkem července sem letěl s Condorem na Kubu
měl sem to v rámci zájezdu...letenka byla trochu dražší, ale cestou tam jsem měl být v Premium Economy...nakonec sem dostal Comfort Class :) letuška byla velmi příjemná, obsluha v Comfort Class výborná, jídlo velmi dobrý...let trval 10:45 a uteklo to ani nevim jak
Cestu zpatky sem chtel zkusit upgrade...ale za 400EUR mi to prislo dost, takže sem letel v Economy...sice to trvalo jenom 9,5hod ale bylo to utrpeni co se týká místa, jídlo se dalo vpohodě, akorat podavani piti trochu vázlo...

cestu sem blíž popsal na svejch stránkách i s fotkama
http://www.fishmaker.info/kuba-2010/47-praha-frankfurt-varadero

PříspěvekNapsal: 05 srp 2010 11:45 
Diskutér

V akci jsem nic oslňujícího nenašel, Sv. Lucie vedle Barbadosu, za 400euro by nemusela být špatná, nebo do Indie v prosinci už tam je pěkně Cochin za stejnou cenu.
Co zaujalo vás?

PříspěvekNapsal: 06 srp 2010 06:28 
Diskutér

creyman píše:
V akci jsem nic oslňujícího nenašel, Sv. Lucie vedle Barbadosu, za 400euro by nemusela být špatná, nebo do Indie v prosinci už tam je pěkně Cochin za stejnou cenu.
Co zaujalo vás?

Taky nic... Tyto akce ma Condor pravidelne... ale casy 2006 9-19EUR kratke linky, 49 EUR delsi a 99EUR dalkovky jsou uz bohuzel pryc :-/

PříspěvekNapsal: 30 zář 2010 22:04 
Tazatel

Condor má nové destinace v Joker flights:

Bahrain, Barbados, Goa, Havanna, Las Vegas, Male (Malediven), Mombasa, Puerto Plata, Punta Cana a Varadero.

Zatím se reálně dá letět jen klasické destinace Puerto Plata, Punta Cana a Varadero a termínů moc není, snad se nějaké objeví v dohledné době. Mrzí mě vypuštění Cancunu, ale tam mají dost obsazená letadla, takže nemají důvod to nabízet přes Jokera.

Honza

Předmět příspěvku: Condor - reklamace
PříspěvekNapsal: 11 pro 2010 00:01 
Kolemjdoucí

Mám na Vás dotaz:
V září jsem měl letět s Condorem do Kostariky. Maximální pobyt v Kostarice je 90 dní, lze ho však prodloužit vycestováním na 72 hodin (www.mzv.cz, ambasáda v Kostarice). Na podmínkách k letence bylo jen omezení 90 dní. Ve Frankfurtu mě však nenechali vycestovat, protože vyžadovali zpáteční letenku do 90 dní, ja tuto dobu překračoval. Tak mě nechali na letišti přes noc, druhy den mi prodali novou letenku do Dominikánské republiky, kde jsem byl zase pres noc a druhy den letel pres Panamu do Kostariky, Celá cesta se tak několikrát prodražila, ale zpáteční letenku po mě v Kostarice nikdo nechtěl. Už tento problém řeším 3 měsíce stále bezvýsledně.
Myslíte, že mám šanci dostat peníze zpět? Doporučíte mi nějaký postup?
Děkuji

Předmět příspěvku: Re: Condor - reklamace
PříspěvekNapsal: 11 pro 2010 00:26 
Diskutér

moc nepomůžu, ale zkus kontaktovat Evropské spotřebitelské centrum:

memberlist.php?mode=viewprofile&u=1248

http://www.coi.cz/cs/esc-2/spotrebitel- ... a-doprava/

PříspěvekNapsal: 11 pro 2010 11:35 
Diskutér

MaMbo píše:
Mám na Vás dotaz:
V září jsem měl letět s Condorem do Kostariky. Maximální pobyt v Kostarice je 90 dní, lze ho však prodloužit vycestováním na 72 hodin (http://www.mzv.cz, ambasáda v Kostarice). Na podmínkách k letence bylo jen omezení 90 dní. Ve Frankfurtu mě však nenechali vycestovat, protože vyžadovali zpáteční letenku do 90 dní, ja tuto dobu překračoval. Tak mě nechali na letišti přes noc, druhy den mi prodali novou letenku do Dominikánské republiky, kde jsem byl zase pres noc a druhy den letel pres Panamu do Kostariky, Celá cesta se tak několikrát prodražila, ale zpáteční letenku po mě v Kostarice nikdo nechtěl. Už tento problém řeším 3 měsíce stále bezvýsledně.
Myslíte, že mám šanci dostat peníze zpět? Doporučíte mi nějaký postup?
Děkuji

Ty tvoje informace nejsou moc podrobné, ale musíš rozlišovat délku pobytu pro účely vízové politiky (stanoví si stát) a délku pobytu pro účely letenky (stanoví si aerolinka) a tyto délky spolu nijak nesouvisí a nejsou na sobě závislé. Jinak řečeno, pokud do 90 dnů nepotřebuješ vízum a pobyt můžeš obnovovat a prodloužovat vycestováním dle předpisů určitého státu, neznamemá to, že takové doba platí i pro aerolinku. Aerolinky mají 90 dnů jako 90 dnů, jeden den po druhém.

PříspěvekNapsal: 13 pro 2010 04:37 
Kolemjdoucí

Jde mi ale o to, že v podmínkách není uvedena nutnost mít zpáteční letenku. Je tam maximální doba v zemi 90 dnů a tu já neprekročil, protože jsem vycestoval.
Nebo mě mohli zaměstnanci poslat letadlem na které jsme měl letenku do Dominikánské republiky, kde mělo letadlo hodinu a půl palivový stop, jak to udelali druhý den. A nemusel jsem letenku kupovat znovu.
Moje univerzita taky nabízí možnost prodloužit maximální pobyt přes imigrační úřad. To jsem jim řekl taky...

PříspěvekNapsal: 13 pro 2010 08:00 
VIP

Problém je, že z toho jakým způsobem tu anabázi popisuješ se toho ve skutečnosti moc nedovídáme. Co se např. vyřešilo tím že ti prodali další letenku na druhý den?

PříspěvekNapsal: 20 pro 2010 11:33 
Diskutér

Condor bude od Juna 2011 lietat do Seattle.
http://www11.condor.com/tcf-eu/news.jsp

PříspěvekNapsal: 21 črc 2011 14:13 
VIP

Condor od zítra od půlnoci začíná s prodejem letenek s odletem do ledna 2012. Kdo nechce čekat na libovky u L´turu, může začít vybírat - link http://www.catchafly-t.com/fp-eu/index.jsp

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 105 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina