Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 21 srp 2019 14:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 90 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Condor
PříspěvekNapsal: 06 pro 2009 19:08 
Administrátor

Zkušenosti se službami letecké společnosti Condor.

Předmět příspěvku: Re: Condor
PříspěvekNapsal: 09 pro 2009 09:20 
Kolemjdoucí

S Condorem jsem letěl asi 3 x , služby mě nikdy nenadchly, poslední let opravdu hrůza, charter Mnichov - Heraklion, sice je to krátký let, ale letušky jsme viděli snad jen jednou při zánosu jídla a nápoje. Při odletu tam zpoždění 1 hod., dále čekání na ranveji další hodinu, při cestě zpět zpoždění cca 7 hodin !

PříspěvekNapsal: 09 pro 2009 10:40 
Administrátor

Mám s nimi nalétáno více letů a je pravdou, že v posledních letech s úsporou nákladů čidí i občarstevní na palabě, ale dříve když byly letenky za libovku plus míle na M&M jsem byl vždy spokojen.

PříspěvekNapsal: 09 pro 2009 10:51 
Diskutér

S Condorem jsem letěla jednou v akci na Barbados, služby nic moc, ale za tu cenu to bylo v pohodě.
Doporučuji jen zvážit, zda nepřidat pár peněz a nedoplatit jejich lepší stravu (ta je opravdu dost strašná), protože navíc sedadla s touto nabídkou byla více vpředu, měla o málo větší rozestupy a tudíž při dlouhém letu i více místa pro nohy.

PříspěvekNapsal: 14 pro 2009 20:40 
Tazatel

Ja s Condorem letel jednou a to Frankfurt - Mombasa - Frankfurt....
Absolutně v pohodě, vše na čas, jidlo O.K.

PříspěvekNapsal: 14 pro 2009 20:52 
VIP

Já jsem letěl Frankfurt - Cancún - Frankfurt a taky bez problému, všechno okay

PříspěvekNapsal: 14 pro 2009 21:34 
Diskutér

FRA - Samana s Condorem, zpozdeni 20 hodin, ubytovani ve FRA na letisti + vecere a snidane zdarma. Jidlo na letisti hruza, jak v kantyne (a to byl 5* Sheraton, jen Condor jaksi nechtel hotelu moc zaplatit, takze jen buffet v zasedaci mistnosti a 2 jidla na vyber + omezeni na 0,3 litru piti). Stalo se mi to poprve, ale jedna Nemka mi tam rikala, ze s nima leti do Karibiku asi posesty a z toho potreti ma letadlo takove zpozdeni, takze potreti spala na letisti. Po stiznosti po navratu vratili priblizne 60 EUR na osobu (nic moc vzhledem k tomu, ze jsme diky zpozdeni v Karibiku ztratili 1 cely den + noc v 5* hotelu s AI).

Jinak jiny let do Calgary probehl bez problemu, obsluha OK.

PříspěvekNapsal: 15 pro 2009 10:24 
Tazatel

let Mnichov - Agadir a vše naprosto OK. Myslim, že jsem již letěl s řadou opravdu horších a strašnějších společností..;o)

PříspěvekNapsal: 07 led 2010 10:19 
Diskutér

Máte někdo prosím zkušenost s Condor Rail and Fly. Zejména nákup (jestli jde v jednom kroku s letenkou), použitý vlak (mohu si nějak vybrat nebo mi to přidělí automaticky nebližší) a doplatky (nějaké Intercity apod.) ?

Předmět příspěvku: Condor - Joker Flights
PříspěvekNapsal: 09 bře 2010 22:34 
Tazatel

Condor ma ted v nabidce tzv. Joker Flights ... kratky zpatecni let od 98euro a daleky zpatecni let od 298euro. Jde o to, ze v nabidce napr. tech dalekych letu je 10destinaci (Cancun, Las Vegas, Male - Maldives, Mauritius, Mombasa, Phuket, Puerto Plata, Punta Cana, Salvador da Bahia, Seychelles) s odletem z Franfurktu.
Princip: vyberete termin, booknete, zaplatite no a na zaver se dozvite kam vlastne letite ;-).

Podle terminu odletu a priletu spoju se daji vyhledat/vybrat kombinace ... kdy (a ted si vymyslim pocty) treba v patky jsou odlety do 4destinaci, v sobotu do 3 apod. ... vyber se da jeste zuzit odebiranim az 8 destinaci (kazda odebrani za 9/19euro) ... problem je, ze vzdy v danem terminu musi zustat minimalne 2 destinace na ktere se da letet (v tom je ten joker), jinak to hned v dalsim kroku hodi chybu.

Da se tedy dostat na paradni cenu ... vetsinou staci prihodit jen jednu blokaci ... aby byl vyber mezi 2 destinacemi ... a pak vyjde letenka na paradnich 317euro s sanci 50/50 mezi dvemi destinacemi ...

Kdyby jste nekdo prisel na zpusob jak to nejak obejit, aby sla booknout konkretni destinace tak se podelte :-).

PříspěvekNapsal: 10 bře 2010 10:04 
VIP

Tak to je pecka, dík!

Mauritius, maledivy za 8200 Kč

PříspěvekNapsal: 10 bře 2010 10:29 
Moderátor

Koukám, že kubikt byl rychlejší. Nalepil jsem to do akčních letenek.
Cena super, ale já bych měl určitě štěstí na Mombasu :-)

PříspěvekNapsal: 10 bře 2010 10:51 
Tazatel

Částečně to lze vysledovat vylučovací metodou. Třeba 22.-29. 4. nelze letět na maledivy, mauritius ani seyschelly. Aspoň pokud se nepletu :)

PříspěvekNapsal: 10 bře 2010 11:29 
VIP

daul píše:
Tak to je pecka, dík!

Mauritius, maledivy za 8200 Kč

No u Malediv bych to zase na tak velkou pecku neviděl...

Předmět příspěvku: Re: Condor - Joker Flights
PříspěvekNapsal: 22 dub 2010 22:00 
VIP

kubikt píše:
Condor ma ted v nabidce tzv. Joker Flights ... kratky zpatecni let od 98euro a daleky zpatecni let od 298euro.

I ty "krátké" destinace jako Kanáry, Maroko nebo Kypr za 98 EUR zpáteční letenka jsou docela zajímavé.

StarCent píše:
Máte někdo prosím zkušenost s Condor Rail and Fly. Zejména nákup (jestli jde v jednom kroku s letenkou), použitý vlak (mohu si nějak vybrat nebo mi to přidělí automaticky nebližší) a doplatky (nějaké Intercity apod.) ?

Rail & Fly funguje tak, že vám zašlou voucher na jízdu vlakem odkudkoliv v Německu (tzn. v našem případě od CZ/D hranic) do místa odletu, resp. v opačném gardu z místa příletu kamkoli v Německu. Voucher platí pro všechny vlaky DB včetně ICE (u ICE Sprinter je nutný příplatek 10 EUR) bez nutnosti rezervovat místo a pouze s letenkou společnosti, která Rail & Fly nabízí, tj. v tomto případě Condoru. Voucher má platnost v den odletu a den před dnem odletu, resp. v den příletu a den po něm.
Ve velkých městech jako Mnichov, Berlín, Hamburk, Stuttgart, apod. voucher platí i na veřejnou dopravu z nádraží na letiště, která je na voucheru obvykle specifikována.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 90 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina