Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 20 srp 2019 22:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jetairfly
PříspěvekNapsal: 03 kvě 2013 18:01 
Diskutér

gr0g píše:
Luko píše:
Standardně se řídím dle kurzu Visa s 0% fee, jenž počítá např. AXA Bank u jejich spořícího účtu s Visa Electron.

http://corporate.visa.com/pd/consumer_s ... _rates.jsp

Nechci bejt hnidopich, ale proste se presne na tu cenu nedostanu. I kdybychom jeli s rodinou 4, tak pak (299,98*4+15)/4*25,993929 dava 7 895 Kc, proc je tedy v nadpisu 7 790 Kc, kdyz se to za to neda koupit?

mě tedy odkaz od Luka háže toto: 300eur= 7,798.178700CZK závada bude asi na vašem přijímači nebo nvm.. jinak těch 15eur je tam psaný jako poplatek který se prostě dělí mezi všechny lidi co poletí... co když nás pojede 10 lidí? jak tohel pak chceš zohlednit? prostě samotná cena letenky je těch 7790kč...

PříspěvekNapsal: 03 kvě 2013 18:04 
Nováček

Doči píše:
???
25,99x300 = 7797.- plus 15EUR rezervacni poplatek presne jak je na te hlavni strance...

No a tech 15 EUR jde nejak obejit, ze to je takhle extra mimo tu cenu?

PříspěvekNapsal: 03 kvě 2013 18:08 
Návštěvník

ne, to je standartni poplatek bance za transakci... to uz tak u lowcostu byva....

PříspěvekNapsal: 12 kvě 2013 09:21 
Tazatel

Koukám, že JetAir ted má stabilně slušné ceny na let Brusel - Jamajka, zpáteční za 300 z místa.
Totéž Dominikánská republika.

https://www.jetairfly.com/en/last-minut ... ontego-bay

PříspěvekNapsal: 31 kvě 2013 13:04 
VIP

Okrem dobrej ceny do Cancúnu má Jetairfly rovnakú cenu aj napríklad na Jamajku. 400 euro spiatočka plus 15 za celú rezerváciu. Ja som kúpil, aj keď viem, že na Jamajku bývajú last minute aj lepšie ceny.

Chcem sa ale spýtať: aké máte skúsenosti s touto leteckou spoločnosťou? Na takom dlhšom lete, ako napríklad Cancún, či Jamajka?

PříspěvekNapsal: 03 čer 2013 10:26 
Návštěvník

Zdravím,

měl bych dotaz, sleduji akčníletenky a již poněkolikáté se objevila tato letecká společnost, chtěli bychom si koupit letenky na Zanzibar na leden, za cca 10 tisíc mi to připadá super, pouze nikde nevidím časy letů a zda se přestupuje, atd. Netušíte, jak to je?

Díky moc.
Jarda

PříspěvekNapsal: 03 čer 2013 11:05 
Diskutér

Jetairfly je klasicky charter, ktery vozi klienty belgickych cestovek za teplem a slunickem. Jsou velmi sympaticti v tom, ze volne kapacity letu prodavaji za zajimave ceny, nejvyhodnejsi jsou 'first' a last' minute.

Zkus zadat parametry na https://www.jetairfly.com/.
Vyhodi to formular s nabidkou letu v rozpeti nekolika dnu/tydnu kolem pozadovaneho data, a vcetne casu odletu/priletu a ceny za dany let.
Je pravda, ze u nekterych ZNZ letu na zimni sezonu jeste casy nejsou uvedene.

Jinak tyhle long-haul lety jsou operovany z Bruselu (BRU), bez dalsiho prestupu.
Nekdy je na trase mezipristani, ale z letadla vas nechaji vystoupit az ve vasi cilove destinaci (napriklad Dominikanskou rep. letaji bud BRU – SDQ – PUJ - BRU nebo BRU –PUJ – SDQ- BRU, loni to, tusim, tocili i pres Kubu).

PříspěvekNapsal: 03 čer 2013 11:26 
Návštěvník

Díky moc, potěšilo mě to, nikdy jsem s nimi neletěl a popis se mi líbí ;) Jak mi psal Myshu, tak třeba ten Zanzibar teď nemají časy, ale dřívější lety mají napsáno Mombasa, takže tam bude jen mezipřistání, trochu jsem se bál, abych nebyl někde na letišti třeba 20 hodin, což by tedy nemělo být, pokud ani nevystoupím :) A ještě poslední věc, předpokládám, že letenky člověk dostane přidělené nebo si může vybrat místa? Jde mi o to, že má drahá moc nemusí létání, abych jí když tak připravil, že bude na druhém konci letadla :D

PříspěvekNapsal: 06 črc 2013 09:00 
Návštěvník

Zdravím,

chtěl bych se jen zeptat, minule jsme letenky bohužel nestihli, jaké máte zkušenosti se zimním obdobím od této společnosti, chodí něco pravidelně nebo pouze výjimečně? Chceme vyrazit v říjnu/listopadu a pak v lednu, destinace Mexiko, Karibik, Zanzibar... Jestli máme ješt počkat nebo něco vzít od ´konkurence´ ;)

Díky Jarda

PříspěvekNapsal: 01 říj 2013 08:48 
VIP

Jetairfly zase nahodili pár termínů v říjnu na Kapverdy za 198 EUR
https://www.jetairfly.com/en/last-minut ... /boa-vista
nebo Exim nabízí v sobotu celý zájezd all incl v 5* za 17690 Kč
http://www.eximtours.cz/zajezdy/kapverd ... boa-vista/

Předmět příspěvku: Jetairfly - změna času letu
PříspěvekNapsal: 17 říj 2013 23:10 
VIP

Mám prosbu. Letíme s Jetairfly na Dominikanskou republiku.

Ted mi prislo, ze mi zmenili let o 1h a 55m. Prilet do Punta Cany je presne o 2 hodiny opozden.
Muzu v tomhle pripade chtit, aby mi zmenili let o 2 dny drive? (neleti kazdy den).

New:
Dep BRU Brussels 13:25
Arr PUJ PUNTA CANA 21:05

Original:
Dep BRU Brussels 11.30
Arr PUJ PUNTA CANA 19.05

Nevite nekdo od jake casove zmeny mame pravo na bezplatnou zmenu letenky?

Diky moc
M

PříspěvekNapsal: 18 říj 2013 07:29 
VIP

Pokud to neni v podminkach, tak bys mel mit narok na zmenu po jakekoliv zmene. Ale asi zalezi na letecke spolecnosti, nekdy vyhovi.. Urcite bych zkusil napsat pozadavek primo na aerolinku a uvidis.

PříspěvekNapsal: 18 říj 2013 12:58 
VIP

Tak jsem dostal od Jetairfly odpoved:

Dear client
Thank you for your message.
When making a reservation through Jetairfly.com, the flight schedule, including stop overs (if any) and the times of departure and arrival mentioned on the timetable or elsewhere, is not guaranteed. They can be modified at all times, even after the booking has been made, with or without prior notice. Times of departure and arrival can be modified until one day before departure.
In case of a change or delay of the flight schedule it is possible that your return flight will leave only after midnight, this a one day later then mentioned in our transport conditions. This doesn♙t harm the contract formalities and can therefore not lead to a discount or reimbursement.

Nevite jak tohle napadnout? EU snad dala podminky, jak moc muze let.spolecnost menit lety bez moznosti bezpl.zmeny ci storna?

Diky

PříspěvekNapsal: 06 lis 2013 10:52 
Administrátor

Jetairfly začaly nabízet letenky do Miami z Bruselu, OW - 199 EUR.

https://www.jetairfly.com/en/last-minute/brussels/miami

PříspěvekNapsal: 20 pro 2013 15:02 
VIP

Nova destinace Praha Charleroi

https://www.jetairfly.com/en/last-minut ... /charleroi

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina