Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 11 črc 2020 21:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 112 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Příručák
PříspěvekNapsal: 19 črc 2013 11:39 
Návštěvník

bodiedoyle píše:
Walt píše:
Zdravím, nevíte někdo náhodou, jak jsou u Vuelingu v Praze a v Barceloně striktní u velikosti příručáku? Je klec, nebo nic? Díky.

Jsou benevoletní, žádné přeměřování, je to v klidu.

Díky moc.

Předmět příspěvku: Re: Vueling
PříspěvekNapsal: 02 říj 2013 08:46 
Návštěvník

Pobavila mě další vychytávka, jak z lidí dostat pár Eur navíc - online check-in u Vuelingu, kde si můžete připlatit za výběr sedadla, nebo můžete zvolit bezplatné sedadlo. Potíž je v tom, že bezplatná sedadla jsou v letadle čtyři (ano, 4!). Takže pokud chcete online vystavit Boarding pass, můžete si přikoupit "normnální" sedadlo. Naštěstí se u Vuelingu (aposň doufám) neplatí za běžný check-in u přepážky, takže jsem pokus o online boarding zrušil a půjdu jimpřidělat práci do fronty...
Obrázek

PříspěvekNapsal: 02 říj 2013 09:18 
Diskutér

Dá se na stránkách Vuelingu udělat stopover? Nějak jsem to nenašel ( takže asi nejde ).

PříspěvekNapsal: 20 lis 2013 23:49 
Tazatel

Od dubna bude nová linka Vuelingu do Říma. Jen časování není ideální:
PRG-FCO 1530-1715
FCO-PRG 1240-1435
Nicméně ceny na květen jsou téměř na úrovni W6, vizte například 7.5. tam, 11.5. zpět celkem za 45 euro na vueling.com.

PříspěvekNapsal: 30 led 2014 20:26 
Diskutér

Promo akce: 85 EUR
28th January and 4th February to fly between 10th February and 18th June 2014.
https://www.vueling.com/en/book-your-fl ... al-flights
Dostatek koupitelných letenek např. Vídeň - Barcelona RT za 39,99+39,99+5 EUR.
I na termín: FORMULA 1 SPANISH GRAND PRIX
http://www.mygpticket.com/f1/eng/race/b ... ravel_info

PříspěvekNapsal: 08 kvě 2014 10:13 
Diskutér

Z drážďan jsem práve našel letenky na začátek prázdnin do BCN za 115 EUR, tak o tom přemýšlíme jestli s FR z WRO do GRO nebo za ( bohužel ) stejnou cenu s Vuelingem do BCN. Jaké máte zkušensti s touto společností ? myslím že check-in se dá udělat až na letišti bez poplatku ne ? a jak tam "hrotí" velikost příručáku ( 55x40x20 ) protože nepředpokládám že by měli v tý nejnižší ceně i kufr do podpalubí..
Děkuju za odpovědi

PříspěvekNapsal: 08 kvě 2014 15:27 
Diskutér

do BCN letaj i z Prahy a Vidně v době mého letu byly ceny letenek +- stejné...měly jsme velké batohy/byl to přískok na let do Indie/ ty jsme připlácely...check-in jsme měly z netu...

PříspěvekNapsal: 08 kvě 2014 16:20 
VIP

gigy píše:
Z drážďan jsem práve našel letenky na začátek prázdnin do BCN za 115 EUR, tak o tom přemýšlíme jestli s FR z WRO do GRO nebo za ( bohužel ) stejnou cenu s Vuelingem do BCN. Jaké máte zkušensti s touto společností ? myslím že check-in se dá udělat až na letišti bez poplatku ne ? a jak tam "hrotí" velikost příručáku ( 55x40x20 ) protože nepředpokládám že by měli v tý nejnižší ceně i kufr do podpalubí..
Děkuju za odpovědi

Je pravda, že Vueling je trochu dražší oproti konkurenci. Check-in se dá udělat on-line 7 dní před odletem s přidělením sedadla.. jinak při koupi sedadla myslím, že i dříve. Mají i mobilní aplikaci, které vygeneruje QR kód. Na letišti je check-in zdarma. Letěl jsem s nimi teď v předevčírem z Barcelony a zavazadla nekontrolovali. Místa na nohy je tam stejně jak u Wizzairu bych řekl.

PříspěvekNapsal: 08 kvě 2014 16:25 
Návštěvník

Měl jsem lehce nadrozměrný kufr, v Praze na odbavení ho chtěla vidět a dala mi na něj visačku cabin baggage. V Barceloně jsme šli rovnou k bráně a nikdo nic neřešil. Biny v letadle byly extrémně plný, takže letuška měla trochu kecy, že mám, větší zavazadlo, ale narval jsem ho tam, tak to neřešila.
Check in se dá udělat na letišti zdarma, ale jestli si ho neuděláš on line, nebo si nepřiplatíš a nevybereš si sedadla předem, tak očekávej jednotky volných míst rozházených po celým letadle. Holt dneska už si každej radši vybere doma, tak bych neriskoval. Pokud nemáš tiskárnu, tak si vyber místa a pro palubní vstupenku si dojdi na check in.

PříspěvekNapsal: 08 kvě 2014 17:45 
Diskutér

Díky, ještě jsem nic nekoupili možností je totiž docela dost, jsem z Krkonoš takže nejbližší letiště WRO,DRE a PRG samotřejmě. Chce být týden na Mallorce a týden někde nad Barcou, FR má z WRO přímé lety do GRO, Vueling zase z drážďan za stejnou cenu jako FR z do BCN. Ještě se chci zeptat jak řešíte vytisknutí palubní vstupenky když někam jedete na dýl jak 7 dní s LC ? třeba někde v hotelech jsou na to zvyklí že si je zákaznici poprosí o vytisknutí pár papírů ? nebo je možný tisk v internetových kavárnách ? s LC jsem nikdy takhle nebyli tak se omlouvám za hloupé dotazy...

PříspěvekNapsal: 07 čer 2014 22:52 
VIP

Vueling má v kalendáří pár přímích letů mezi Prahou a Bruselem

PříspěvekNapsal: 15 čer 2014 13:26 
Diskutér

Ahoj, chci se normálně online odbavit na můj let 29.6. z DRS do BCN a když zadám kód k online odbavení a letiště odeltu tak mi to napíše toto : You cannot check in online for this flight. You must go to the check-in desk in sufficient time to get your boarding pass. +info

Máte s tím někdo zkušenost ? aby nám pak na letišti nedali někaký polatek za to že to nemáme vytisknuté nebo aby jsem vůbec byli v rezervační systému...
a proč to tak je by mě taky zajímalo, nešlo to už bezprostředně po zakoupení a to inzerují že se u nich lze odbavit ihned po koupení letenky.

Díky moc

PříspěvekNapsal: 15 čer 2014 13:49 
VIP

gigy píše:
Ahoj, chci se normálně online odbavit na můj let 29.6. z DRS do BCN a když zadám kód k online odbavení a letiště odeltu tak mi to napíše toto : You cannot check in online for this flight. You must go to the check-in desk in sufficient time to get your boarding pass. +info

Máte s tím někdo zkušenost ? aby nám pak na letišti nedali někaký polatek za to že to nemáme vytisknuté nebo aby jsem vůbec byli v rezervační systému...
a proč to tak je by mě taky zajímalo, nešlo to už bezprostředně po zakoupení a to inzerují že se u nich lze odbavit ihned po koupení letenky.

Díky moc

Podivej se do sekce - Vueling services a po leve-# strane nahore Search for airports offering online check-in. Kdyz tam zadas DRS - BCN, tak ti to napise, ze v DRS nemaji moznost online odbaveni, takze vsichni povinne k odbaveni az na letisti. Takze nemusis mit strach, nejde to nejen tobe, ale ani nikomu jinemu na tento let. Zadny dalsi poplatek za to neni.

Předmět příspěvku: LETENKA z Prahy do Barcelony
PříspěvekNapsal: 21 srp 2014 15:06 
Nováček

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Naposledy upravil dostyofficial dne 31 pro 2016 12:25, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku: Re: LETENKA z Prahy do Barcelony
PříspěvekNapsal: 21 srp 2014 15:17 
Moderátor

"Velká sleva" už snad nikoho nenaláká. Bylo by solidní uvést požadovanou cenu a také podmínky pro změny u Vuelingu:
Change your flight for just €45 per passenger each way!
Change the name of a passenger for just €50 per passenger each way!
If the new fare is higher, the difference will be added when making any flight changes.

Tedy, koupě nové letenky na správný termín asi nebude méně výhodná...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 112 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina