Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 20 zář 2020 09:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 181 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Cebu Pacific
PříspěvekNapsal: 21 srp 2015 09:48 
Moderátor

kono píše:
mne staci njaky miestny trh na okraji, len nasat atmosferu a najest sa na ulici. na to by tie 4 hodky stacit mohli, nie?

Pak stačí vyjít z letiště po příjezdové silnici (napravo) z terminálu a sejít na silnici. Za chvíli narazíš na běžné trhy, uliční restaurace apod. Případně sednout do busu či jeepney a ujet kus za pár šupů. Okolo letiště toho jezdí spousta. Jinak z Manily prchat...

PříspěvekNapsal: 21 srp 2015 09:56 
VIP

ok , super, vdaka za tip. este by som poprosil znalcov - kde kupit Kulintang? https://www.google.com/search?q=kulinta ... 80&bih=909

je to tradicny filip. nastroj a my sme s frajerkou trosku na tieto veci zatazeni, tak sa snazime vzdy nieco doniest. predpokladam ze najlepsie v Manile, njaky miestny trh s hudobninami?

PříspěvekNapsal: 21 srp 2015 12:17 
Moderátor

my kupovali suvenýry pod quezon bridgem, spousta serepetiček a výrobků ze dřeva za přijatelný ceny...z letiště je to ale na těch pár hodin trošku z ruky
https://goo.gl/8tGXQa

PříspěvekNapsal: 21 srp 2015 12:53 
VIP

zkusil bych to na Baclaranu

PříspěvekNapsal: 14 zář 2015 11:03 
Diskutér

ahojte....... nema niekto skusenosti so zmenou mena na rezervacke? resp co si pytaju za zmenu mena?

PříspěvekNapsal: 14 zář 2015 12:06 
Diskutér

jasomja píše:
ahojte....... nema niekto skusenosti so zmenou mena na rezervacke? resp co si pytaju za zmenu mena?

naposledy jsem se uklikl a misto 5 mistneho prijmeni jse zadal pouze prvni dve pismena odval jsem se jim na jejich kontatkni formulař na strankách a na telefonnní linku , musel sem vyplnít čestné prohlašení a kopii pasu tuším a poslal jim to mailem , a behem dvou dnu to spravili zadarmo , docela jsem koukal :-)

PříspěvekNapsal: 14 zář 2015 12:33 
Diskutér

russsss píše:
jasomja píše:

naposledy jsem se uklikl a misto 5 mistneho prijmeni jse zadal pouze prvni dve pismena odval jsem se jim na jejich kontatkni formulař na strankách a na telefonnní linku , musel sem vyplnít čestné prohlašení a kopii pasu tuším a poslal jim to mailem , a behem dvou dnu to spravili zadarmo , docela jsem koukal :-)

ja som skor myslel ze letenky su na jedno meno a ta osoba nakoniec nemoze ist a sla by ina..... kedze priskok do dubaja este nekupeny a manila za smiesne prachy

PříspěvekNapsal: 14 zář 2015 14:36 
VIP

Ahoj, taky se mi někdy v únoru povedlo napsat několik chybných znaků v příjmení u letenky DXB-MNL, ale změna byla nakonec zdarma, vše vyřešeno telefonicky. Tuším, že mi na lince něco říkali a možné úpravě jména zdarma do 24 hodin od zakoupení letenky.

PříspěvekNapsal: 14 zář 2015 18:32 
VIP

to jasomja:

Osobně bych na tvém místě hledal na jejich webu. Předpokládám, že máš tarifní třídu T.

https://www.cebupacificair.com/Pages/fee-summary.aspx

Příloha:
change.fee.PNG
change.fee.PNG [ 18.74 KiB | Zobrazeno 4350 krát ]

PříspěvekNapsal: 15 zář 2015 12:09 
Nováček

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s odebráním zavazadla? Respektive, objednali jsme letenky bez zavazadel (záměr, cestujeme velmi lehce ;) ) letenky zaplaceny, potvrzeno, vše ok. Po nějaké době jsme se rozhodli přihodit zavazadlo, ale nepřišel potvrzovací mail, respektive přidání nikdy nebyl odotaženo do konce. Ted když jsme kontrolovali rezervaci, tak tam visí dluh cca 306AED za zavazadlo. Jinak letenka je v pohodě. Myslíte, že budou na letišti nějaké problémy? to zavazadlo mít nebudeme, ale aby nebyl problém na check-inu, když tam visí ten dluh. Díky za odpověď!

PříspěvekNapsal: 24 zář 2015 07:31 
VIP

Nevite někdo jak to je v Dubaji s přetupem na let do Manily? Když cestujeme jen s příručákem a máme vystavený BoardingPass stačí jít klasicky na gate, nebo musíme zajít za celnici na odbavovací přepážku.
Tusím, že jít za pasovku na Check-in je nesmysl, ale rozhodilo mě, co mají na boardig passu.
Je tam:
STEP 1: Check-in Counter (valid photo passport ....)
STEP 2: Immigration
STEP 3: Boarding Gate

PříspěvekNapsal: 24 zář 2015 07:43 
VIP

tuna píše:
Nevite někdo jak to je v Dubaji s přetupem na let do Manily? Když cestujeme jen s příručákem a máme vystavený BoardingPass stačí jít klasicky na gate, nebo musíme zajít za celnici na odbavovací přepážku.
Tusím, že jít za pasovku na Check-in je nesmysl, ale rozhodilo mě, co mají na boardig passu.
Je tam:

Nevim, jestli se nevyplati se tam stavit, pokud to tam pisou. Pred 14 dny jsme leteli HKG-MNL-HKG. Cestou tam jsme sli na check-in, kde zkontrolovala zpatecni letenky, pasy a nutnost viz a pak vytiskla nove palubni vstupenky. Cestou zpet to meli na palubni vstupence take, ale v Manile nam rekli, ze mame vse a muzeme jit dal.
Stejne jako kdyz leti nekdo ze zemi mimo EU, tak tusim take musi napr u Ryanairu vzdy zajit na check-in na kontrolu viz atd. Predpokladam, ze tohle nechces zjistit az u gatu ;-)

A doporucuji mit vytistenou zpatecni letenku, nebo alespon informace o ni (staci itinerar). Uz se mi takhle stalo, ze jsem musel kupovat flexibilni letenky na miste, protoze mi rekli, ze bez zpatecni letenky me nepusti do letadla.

PříspěvekNapsal: 24 zář 2015 10:40 
Diskutér

tuna píše:
Je tam:

Stačí jít rovnou na gate. Tam tě sice uvidí v počítači, že nejsi odbaven, ale podle jejich slov jsou na to zvyklí - u Cebu Pacific běžná věc. Takže tě odbaví, dostaneš nový boarding pass a navíc tím teoreticky můžeš získat lepší místa, pokud nemáš něco předplacené.
Pokud procházíš z landside, občas se po cestě stane, že jim systémem neprojde tvůj vytištěný BP (hlásí to, že nejsi odbaven), ale logicky bys bez odbavení nemohl ten BP získat.
Stát frontu na jejich přepážkách mi přijde jako ztráta času (pas máš, víza nepotřebuješ - není co kontrolovat).

PříspěvekNapsal: 04 říj 2015 00:52 
VIP

Nemáte někdo aktuální info o příručních zavazadlech, jak dalece řeší váhu a velikost?

PříspěvekNapsal: 04 říj 2015 10:46 
VIP

Nikdo nic neřešil. Vše bez problémů.
- cesta tam minulý pátek - letadlo zaplněno cca 60-70%. Letuška nás sama přesadila k nouzáku
- zpátky tento pátek - letadlo už plnější cca 90%, ale zase nikdo nic neřešil.
Nikde u gate nemají žádné váhy ani koše. Čekali jsme, že to bude hrozný let, ale bylo to příjemné překvapení. Místo na nohy v pohodě, letadlo celkem nové, personál příjemný.
Můžeš se odbavit na webu, ale stejně pak musíš znovu na odbavení, kde ti dají nové palubní vstupenky. Je potřeba být na letišti dost s předstihem. Hlavně v Dubaji. Tak jim to moc neodsýpalo.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 181 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina