Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 14 pro 2019 17:01

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 180 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Cebu Pacific
PříspěvekNapsal: 17 lis 2015 16:20 
VIP

Naše cesta na Filipiny je asi nějaká zakletá.
Jsme v Dubaji na letišti a na tabuli odletů svití, ze přílet máme na letiště Clark. Plánovaný přílet je v 12:40. V 21:00 nám odjíždí loď z Batangasu. Je reálná šance to stihnout? Někdo nějaký tip, jak to co nejlépe a pokud možno trochu ekonomicky, zvládnout? Zatím to vidím na taxi do Manily a pak busem do přístavu.
Díky

PříspěvekNapsal: 17 lis 2015 16:51 
VIP

Marcela píše:
Naše cesta na Filipiny je asi nějaká zakletá.
Jsme v Dubaji na letišti a na tabuli odletů svití, ze přílet máme na letiště Clark. Plánovaný přílet je v 12:40. V 21:00 nám odjíždí loď z Batangasu. Je reálná šance to stihnout? Někdo nějaký tip, jak to co nejlépe a pokud možno trochu ekonomicky, zvládnout? Zatím to vidím na taxi do Manily a pak busem do přístavu.
Díky

To me mrzi. Predpokladam, ze kvuli schuzce predstavitelu vlad v Manile maji omezeny provoz a budou smerovat let na letiste Clark v Angeles. Kdyby jsi to nestihala, tak tam je moznost toho zminovaneho letu z Clark na tvuj ostrov. Drzim palce a snad to jisti nejake cestovni pojisteni (ted pokud se bude dat nejak rozumne uplatnit bez ruznych spoluucasti atd)

PříspěvekNapsal: 17 lis 2015 17:21 
VIP

Třeba vám dají bus do Manily, to by rozhodně měli. Jinak mi Google ukazuje z Clarku busem na autobusák Pasay, zkusit vystoupit dříve, pokud to půjde. Jestli ne, tak přesun taxíkem (Google tedy ukazuje MHD) na autobusák Cubao, odtud přímým busem do Batangas.

PříspěvekNapsal: 18 lis 2015 00:02 
VIP

Pro Marcelku žádné dobré zprávy, právě jsem ji psal SMS :cry:

Její let 5J7945 má posunut odlet z DXB na zítra v 6:30 a přílet do Clarku až v 18:40. Tu loď bohužel nestihne. Aktuálně její letadlo stojí neplánovaně (Indii přeletěl a pak se vrátil zpět) na letišti v Bombaji.

PříspěvekNapsal: 18 lis 2015 00:16 
VIP

cestak píše:
A když mám letenku z T4 s Air Asia, tak to mám co se týče toho bus transferu asi smůlu, že :cry: ?

Bohužel ano. Pokud neseženeš bus před terminálem, tak se přesuň dle mapky k bodu 1 (max 5 minut z T3), tam naskoč na Jeepney a vystup u bodu 2. Jízdné je 8PHP, víc jak 10 PHP nedávej. Pak je to už kousek k T4. Jde to i celé projít pěšky, žádná hrůza, tipuji cca. 25 minut. Šel jsem to pěšky do poloviny a pak odbočoval nahoru po Aurora Blvd k hotelu. Za stejnou vzdálenost jsem dal při zpáteční cestě 50PHP za tricykl, jen musíš smlouvat. Raději bych volil Jeepney, řidiči jsou v pohodě. Mezi body 1 a 2 jezdí napřímo a neodbočují, nemůžeš přejet.

Příloha:
manila.PNG
manila.PNG [ 240.82 KiB | Zobrazeno 5020 krát ]

PříspěvekNapsal: 18 lis 2015 01:59 
VIP

Kluci, diky za rady a podporu.
Přiznávám, že jsem měla chvilkovou krizi, ale po pár minutách a dvojité dávce Hennessy, se mi udělalo líp :)

Aktuálněj jsme stále na letišti v Dubaji, odlet snad v 6:30. Budeme se snažit přebukovat listky na loď, ještě ale zkusím na doporučení od Padre, z Cebu Pacific vymánit letenky z Clarku do Kaliba jako kompenzaci za způsobené potíže.

PříspěvekNapsal: 18 lis 2015 07:46 
VIP

Pěšky kolem letiště to je v pohodě. Jen člověk musí počítat s větší dopravou, s tím že nejsou chodníky a že se tam buduje nová silnice. Pokud by byl čas, doporučuji se zastavit u bodu 2 na jídlo. Je to spíš takový místní slam, ale jidlo za 30PHP je vynikajíci.
Tricykl by mel jít usmlouvat i na 40PHP.

PříspěvekNapsal: 18 lis 2015 12:16 
Diskutér

cestak píše:
A když mám letenku z T4 s Air Asia, tak to mám co se týče toho bus transferu asi smůlu, že :cry: ?

Přestup Cebu T3 - Air Asia T4 lze provést letištním bus transferem. Nejdeš k přepážce Cebu, ale jdeš přímo do čekárny (ta je buď kus za tou Cebu přepážkou, nebo hned vedle; nepamatuji si přesně, ale nebyl problém to najít). Tam projdeš bezpečnostním rámem a proti sobě uvidíš jinou přepážku, kde se nahlásíš. Bus jezdil cca každých 30 minut. (Léto 2015)

PříspěvekNapsal: 18 lis 2015 14:05 
VIP

Let Marcelky DXB-MNL 5J7945.

Při cestě MNL-DXB divert v BOM, při zpátečním letu DXB-MNL změna cílového letiště na CRK + 7 hodin zpoždění. Marcelka si tu smůlu vybrala za nás ostatní. :cry:

Příloha:
Clark.PNG
Clark.PNG [ 13.48 KiB | Zobrazeno 4982 krát ]

PříspěvekNapsal: 18 lis 2015 16:43 
Moderátor

Zajimal by me duvod toho divertu. Na netu zatimc nic neni ale v minulosti uz bylo "unruly passanger" a "passenger died mid-flight", vzdycky divert do Bombaje, tak bych rad vedel, co tentokrat...

PříspěvekNapsal: 18 lis 2015 17:16 
VIP

jardafox píše:
Zajimal by me duvod toho divertu. Na netu zatimc nic neni ale v minulosti uz bylo "unruly passanger" a "passenger died mid-flight", vzdycky divert do Bombaje, tak bych rad vedel, co tentokrat...

Údajný důvod byl "passenger died mid-flight" zda to tak opravdu bylo, netuším.
Transport z Clarku do Manily Cebu Pacific nezajišťuje a o nějakém náhradním letu z důvodu zmeškaných spojů se s námi nikdo nechtěl ani bavit. Vskutku vstřícný zákaznický přístup.

PříspěvekNapsal: 03 pro 2015 06:52 
VIP

tak po 4 absolvovanych letoch Cebu Pacific (DXB-MNL-DXB) a Cebgo (MNL-USU-MNL) hodnotim celkom pozitivne. Na longahule nam pri checkine najprv vyblokovaly trojsedacku, takze medzi nami nikto nesedel a pri navrate bez problemov dali exit rows. Na kratkom lete s ATR sme uhadli 3 krajiny, ktore sa zacinaju na pismeno "F" a ziskali nejaky batoztek :D
Jedine velke minus je strasna zima na tych dlhych letoch, priatelka si musela cestou naspat obliect pripravenu bundu a dat dalsie ponozky, mne len v mikine nebolo tiez vsetko jedno.
Vahu checked luggage kontroluju poctivo.

PříspěvekNapsal: 22 pro 2015 10:55 
Moderátor

používáte někdo tu neoficiální aplikaci promotion alarm?
https://play.google.com/store/apps/deta ... ebupacific
ty push oznámení mi, zdá se nefungují

PříspěvekNapsal: 07 bře 2016 20:06 
VIP

Cebu Pacific má opět akci na letenky z Dubaje na Filipíny. Bohužel termínu je pomálu.

https://www.cebupacificair.com/Pages/seat-sale-promo.aspx

PříspěvekNapsal: 07 bře 2016 20:15 
VIP

na facebooku to celkom skoro vyskocilo, uz su tam Poliaci je to pomale, ale okolo 18tej sa mi podarilo ukoristit za 100 euro 2x RT DXB-MNL na februar. teraz este rychlo nejake pripoje :D

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 180 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina