Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 11 črc 2020 22:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 181 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Cebu Pacific
PříspěvekNapsal: 20 říj 2015 20:55 
VIP

russsss píše:
kono píše:
prejde podla vas v prirucaku z Dubaja maly stan?
z Europy mam skusenost ze to prejde tak 9 z 10 letov . Neviem ci niekde v Manile zozeniem narychlo maly stan , tak by som to pre istotu zobral.

chystas se spat na filipínách pod stanem? na divoko nebo "kempy" , ma to nějaky zvlastní duvod když jsou tam ceny ubytování relativně nízké? máš už zkušenosti se spaním na pláži nebo tak?

ano chystam. chcem na palawane (el nido) kayakom prejst na opustene ostrovy a prespat tam. ak nebudu velke vlny a pocasie to dovoli. stan chcem kvoli dazdu, inak by stacila moskytiera.
a skusenosti mam, v podstate ani neviem, ci som bol niekde vo svete bez stanu. Nejde o peniaze, mne to jednoducho takto vyhovuje a mam to rad. Je to v podstate milion hviezdickovy hotel

PříspěvekNapsal: 30 říj 2015 15:52 
Nováček

Ahoj všem,
kvůli pracovnímu vytížení jsem se dostala do prekérní situace a potřebuji poradit.
22.11.2015 se potřebujeme dostat na Manilu a potřebujeme let od Cebu, který lítá pravidelně v0:55.
A tady je důvod. :shock:
Čekali jsme na výhodnou akci, a koupili si zatím přelety na Filipínách, takže máme zpáteční Manila-Caticlan 22.11.2015 odlet 6:05, a proto se potřebujeme dostat z Taiwanu 22.11. v 0:55. Ale od minulého týdne tento let zmizel - resp. asi už nejsou letenky, je vyprodaný..nevím.
A nevím co ted moc dělat....nazažil jste někdo něco podobného? Nějaké rady zkušenosti...chtěla jsem na Cebu napsat, ale nikde jsem nenašla žádný kontaktní mail.
Předem moc díky za jakkékoliv tipy!

PříspěvekNapsal: 30 říj 2015 16:42 
Moderátor

Pokud aerolinka upravuje svůj letový řád, tak s tím asi moc nenaděláš. Zavolal bych na Cebu a ověřil, je-li tomu skutečně tak a nevypadl ten let náhodou ze systémů, ale to spíš jen pro Tvou jistotu. Pokud neletí, tak budeš muset upravit svůj odlet z Taiwanu nebo koupit nový let do Caticlanu podle toho co je výhodnější nebo pro Tebe lepší.

PříspěvekNapsal: 31 říj 2015 17:37 
VIP

To Šárka L. :

Právě jsem na Filipínách. Stalo se mi to taky. Zvažoval jsem jeden let a pak zmizel ze systému.
V mém případě byl vyprodán.

PříspěvekNapsal: 01 lis 2015 01:17 
Diskutér

Jsem ted v Manile, a chtěl jsem koupit na ten týden taky letenky, ale zádrhel nebude ani tak v tom že se ztratily ze systému, ale že byl budto zrušen ten let, nebo vyprodán...v týdnu 16.-20.11. je tady APEC shromáždění v Manile a bude tady celý týden státní svátek.
Tady je seznam letů který byly prozatím zrušeny:

http://www.rappler.com/business/industr ... pec-manila

PříspěvekNapsal: 01 lis 2015 09:45 
VIP

Přidávám zrušené lety Air Asia. Možná někdo koupil Air Asia jako navazující let po příletu s Cebu Pacific do Manily.

http://newsinfo.inquirer.net/735460/air ... pec-summit

PříspěvekNapsal: 01 lis 2015 11:02 
VIP

Je to skutečně tak, mě AirAsia zrušila let mezi Manilou a Puerto Princessa, nastesti jsem se jeste dostal na let o par hodin pozdeji (rebook zdarma přes jejich chat online), ale prisel jsem tim skoro o pul dne na Palawanu.

PříspěvekNapsal: 17 lis 2015 10:34 
VIP

Transfer z T3 na T4 na letišti v Manile:

V příletové hale T3 vyjděte z tranzitu a dejte se doleva na konec haly. Pak znovu doleva a běžte podle cedulí "Terminal Transfer". Pak narazíte na Transfer desk Cebu Pacific. Ukážete jim navazující letenku, posadí vás do malé čekárny a pak přímo do busu, který vás převeze na T4. Je to zdarma. Já šel přímo do busu a za chvilku odjížděl. Jezdí uvnitř letiště, takže bez zdržení. Přejezd trval tak 5-7 minut.

Příloha:
01.JPG
01.JPG [ 97.3 KiB | Zobrazeno 3770 krát ]

Příloha:
02.JPG
02.JPG [ 135.54 KiB | Zobrazeno 3770 krát ]

Příloha:
03.JPG
03.JPG [ 69.5 KiB | Zobrazeno 3770 krát ]

Příloha:
04.JPG
04.JPG [ 72.84 KiB | Zobrazeno 3770 krát ]

Příloha:
05.JPG
05.JPG [ 76.48 KiB | Zobrazeno 3770 krát ]

Příloha:
06.JPG
06.JPG [ 91.93 KiB | Zobrazeno 3770 krát ]

PříspěvekNapsal: 17 lis 2015 10:52 
VIP

diky za navod, ale co ked mam dve separatne letenky aj ked s Cebu a checknutu batozinu? :)

PříspěvekNapsal: 17 lis 2015 11:33 
VIP

Převezou tě i když bys přijel z města na T3 a potřeboval se dostat na T4. Zajímá je jen, že máš letenku s Cebu Pacific z T4. Na transfer desk na T3 dorazíš s neodbaveným zavazadlem. Převezou tě a pak jdeš na T4 normálně na check-in se odbavit. Autobus jezdí uvnitř letiště, ale nástup a výstup z něj je mimo tranzitní prostor.

Ona ta jejich web check-in politika taková divná :-). I když máš udělaný web check-in a nemáš zavazadlo k odbavení, stejně musíš na normální check-inovou přepážku (hledej tu, která je označena web check-in, ušetříš si tak čas v čekání v řadě s ostatními) a tam se znovu odbavit. Vydají ti nové papírové palubky (vypadají jako účtenka z marketu) a teprve potom můžeš projít do tranzitního prostoru.

U třech letů ze šesti mi u check-inu převažovali i příručák (batoh) na palubu. Je povoleno 7kg.
Dělali jsme to tak, že jsem před check-inem pár těžkých věcí vyndali do igelitky, nechali ležet pod pultem a pak je po odbavení vrátili zpět do batohu :-). U gejtu už nikdo nic nekontroloval.

Naposledy upravil Padre dne 17 lis 2015 11:39, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 17 lis 2015 11:42 
VIP

DXB-MNL 19.10.

Co A330? Byly volné sedačky? Při letu tam jsme měli ve dvou lidech jednu trojku a jednu dvojku. Při letu zpět dvě dvojsedačky. Luxusní sezení, jen ta zima v letadle byla na prd.

PříspěvekNapsal: 17 lis 2015 11:52 
VIP

Padre píše:
Převezou tě i když bys přijel z města na T3 a potřeboval se dostat na T4. Zajímá je jen, že máš letenku s Cebu Pacific z T4. Na transfer desk na T3 dorazíš s neodbaveným zavazadlem. Převezou tě a pak jdeš na T4 normálně na check-in se odbavit. Autobus jezdí uvnitř letiště, ale nástup a výstup z něj je mimo tranzitní prostor.

Asi som dnes retardovany (vstaval som o piatej rano a uz som stihol 4 ikea skrinky METOD poskladat :D ) ... takze ten transfer desk je az za bagagge claim?

PříspěvekNapsal: 17 lis 2015 12:00 
VIP

Ano, transfer desk Cebu Pacific, tak jak je na 4 fotce, je v přízemí příletové haly mimo tranzitní prostor. Po vyzvednutí odbaveneného zavazadla z DXB vyjdeš z tranzitního prostoru a pak se řídíš návodem co jsem psal. Svůj stav neřeš, i muži mají své dny. :-)

PříspěvekNapsal: 17 lis 2015 14:19 
Diskutér

A když mám letenku z T4 s Air Asia, tak to mám co se týče toho bus transferu asi smůlu, že :cry: ?

Naposledy upravil cestak dne 17 lis 2015 15:53, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 17 lis 2015 14:35 
Moderátor

Padre píše:
DXB-MNL 19.10.

Co A330? Byly volné sedačky? Při letu tam jsme měli ve dvou lidech jednu trojku a jednu dvojku. Při letu zpět dvě dvojsedačky. Luxusní sezení, jen ta zima v letadle byla na prd.

A330 naprosto v pohode. Vedle nas volna trojka v okoli taky, pri check inu kdy sme sli jedni z poslednich sme si jeste dohodli dvojku vzadu u okna 50h,j. S mistem na nohy v poho, (mam asi 185cm a pred kolenama jeste tak deset cisel bylo) sedacky sklopny, zima byla ale ja se na longhauly oblikam do mikiny a kalhot, takze mi to moc nevadilo. Co byla ale tragedie tak fronty na odbaveni, pasovku a security v dxb

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 181 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina