Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 20 srp 2019 22:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 180 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Cebu Pacific
PříspěvekNapsal: 26 pro 2010 13:11 
Diskutér

Skusenosti s touto leteckou spolocnostou.

moja konkretna otazka je, ci mam este cakat s kupou leteniek. Planujem let KUL-MNL v aprily a cena je od novembra stale nieco vyse 600MYR. AirAsia mala uz aj lepsie tarify,ale mne schedule a ten Clark moc nevyhovuju, takze by som isiel radsej s Cebu.

dik za odpovede.

Předmět příspěvku: Re: Cebu Pacific
PříspěvekNapsal: 26 pro 2010 14:34 
Návštěvník

Já být tebou tak ještě počkám, já jsem kupoval s CebuPacific HKG - CRK a zpět a kupoval jsem to cca 1-2 měsíce před odletem - mají dost často akce chce to jen vychytat

Mára

Předmět příspěvku: Cebu Pacific Air
PříspěvekNapsal: 08 čer 2011 11:27 
Tazatel

Prosím, kdo jste již letěl z Cebu Pacific Air...? Mám 2 dotazy:

1/ nemá Cebu nějaké další poplatky (jako např. Ryanair) ? Myslím tím check-in, musíme si ho udělat před odletem sami, aby byl zdarma nebo stačí až na letišti u přepážky...a je zdarma?

2/ při objednávce letenek nám to nabídlo výběr sedadel (za příplatek), což jsme neudělali. Chápu to tak (jako to má např. Air Asia), že si sedadlo nemusím povinně za příplatek vybrat a dají mi ho při odbavení na letišti oni automaticky....?

Děkuji za odpovědi.

Předmět příspěvku: Re: Cebu Pacific Air
PříspěvekNapsal: 08 čer 2011 11:45 
Diskutér

Za odbavení se nic neplatí a místo ti přidělí ;)

Předmět příspěvku: Re: Cebu Pacific Air
PříspěvekNapsal: 08 čer 2011 12:20 
Diskutér

Pokud vim, tak z filipinskych spol. tam ma v dnesni dobe skryty poplatek jen ZestAir. Uctuji se penale za nevyuzitou letenku - asi 1000php (400Kc).

PříspěvekNapsal: 08 čer 2011 13:10 
VIP

Při odletu z libovolného filipínského letiště se platí airport fee. Menší při národních letech, relativně velké při odletu z Filipín do jiné země (z Cebu to je asi 600 php).

Jinak Cebu skryté poplatky nemají, jen bacha na ty ceny, mění se každou chvíli. A mají nový systém příplatku za batohy (můžeš si koupit váhu batohu do 10, 15,20 kg). Nevyplatí se šetřit, přísně to kontrolují a dokoupit si kila je pěkně drahý.

PříspěvekNapsal: 14 čer 2011 17:53 
Tazatel

Mám dotaz- koupili jsme letenky s Cebu Pacific Air, po zaplacení kartou mi vyjelo potvrzení "Confirmed", je tam kód i číslo rezervace. Bylo tam ještě napsáno, že to pošlou
e-mailem, ale nic nepřišlo. Už je to několik dní....Peníze z účtu byly strženy.
Myslíte si, že bude stačit jen to potvrzení s tím rezerv.číslem (ještě že jsem si to hned vytiskla, jinak bychom neměli nic v ruce...)...?

PříspěvekNapsal: 14 čer 2011 18:09 
Diskutér

Přihlaš se do systému, jestli tam tu rezervaci uvidíš.
https://book.cebupacificair.com/RetrieveBooking.aspx

PříspěvekNapsal: 14 čer 2011 19:09 
Tazatel

Rezervace letenek tam je. Takže by to mělo být o.k. Jen mně překvapilo, že to neposlali tím mailem.
Díky.

PříspěvekNapsal: 14 čer 2011 21:16 
VIP

měl jsem podobný problém když jsem zadával adresu na seznamu. Stačilo tam zavolat a dát adresu na yahoo.com a vše bylo OK

PříspěvekNapsal: 10 říj 2011 12:53 
Diskutér

Dotaz : Podarilo se nekomu z vas v nedavne dobe koupit letenky pres jejich server ?
Naklikam vsechny udaje k rezervaci, ale kdyz pak kliknu na ‘pay’, misto https rozhrani pro zadani cisla karty se objevi chybova hlaska a stranka se nenacte. Vyzkouseno na IE a Chrome…
Uz to zkousim od patku, utekla mi jedna superhot deal za 0,1 € :(

PříspěvekNapsal: 10 říj 2011 14:45 
Tazatel

Ahoj,asi pred 14 dny jsem kupoval 4 letenky a platby probehly v pohode.Akorad me trosku nesouhlasi koupena hmotnost batohu,ikdyz jsem si na to daval pozor,mozna jsem neco prehlidl nebo se preklikl.Takze asi chyba nekde u tebe.A btw ikdyz si nemyslim ze to tim je,pouzivam Mozillu.

PříspěvekNapsal: 11 říj 2011 08:46 
Diskutér

Moc diky za odpoved! Vcera vecer se mi to nakonec podarilo doklikat az do konce, ale nakonec jsem nekoupila, zkusim pockat na dalsi promo akci. Momentalne skoro 200 € za SIN-CEB, horsi uz to snad nebude…

Předmět příspěvku: Problém při rezervaci CEBU PACIFIC
PříspěvekNapsal: 04 bře 2012 21:03 
Kolemjdoucí

Zdravím, celý den se snažím zarezervovat letenky Peking-Manila 9.7. a pořád se nedaří. Když zadám platbu kartou, chce to po mě abych vybrala svojí banku- v nabídce jsou ale jen asijské. Jako poslední možnost jsem vyzkoušela PAYMENTS CENTERS a tam je takové shrnutí, je tam částka, číslo rezervace, ID transakce ale nikde nemůžu najít číslo účtu na který to poslat. Budu vděčná když mi někdo poradí..:))

Předmět příspěvku: Re: Problém při rezervaci CEBU PACIFIC
PříspěvekNapsal: 04 bře 2012 21:10 
VIP

dostal jsem se k platbě a je tam na výběr VISA a MC

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 180 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina