Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 08 dub 2020 05:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 223 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Pegasus airlines
PříspěvekNapsal: 18 čer 2014 12:41 
Kolemjdoucí

Aha, mám taky 20E check-in fee (2 osoby). Tak uvidím a za dva týdny dám vědět. Dva dny poté s nima pokračujem do Denizli, tak se uvidí.

PříspěvekNapsal: 18 čer 2014 13:39 
Diskutér

Luky napíš potom ako je to aktuálne s verejnou dopravou z Denizli do Pamukkale /teda ak ju plánuješ využiť/. Mňa to čaká koncom septembra.

PříspěvekNapsal: 18 čer 2014 13:45 
Diskutér

pred rokom stal dolmus 3 turecke liry

PříspěvekNapsal: 18 čer 2014 13:57 
Kolemjdoucí

baca12 píše:

On se asi ptal na letiště Denizli > Pamukkale. To je asi 70km, dolmuše tam nejezdí a bus loni stál 20 TRY - podle toho, co lze vyčíst na netu.

PříspěvekNapsal: 18 čer 2014 14:37 
Diskutér

_luky_ píše:
baca12 píše:

On se asi ptal na letiště Denizli > Pamukkale. To je asi 70km, dolmuše tam nejezdí a bus loni stál 20 TRY - podle toho, co lze vyčíst na netu.

Tak, tak - Pamukkale. A od vlani to nemusí byť aktuálne. Turecko je Turecko.

PříspěvekNapsal: 22 čer 2014 17:57 
Diskutér

Praha -Istanbul/SAW/ niekolko terminov od 10/2014 do 3/2015 za cca 74€...
18 - 25/11
25 - 30/11
04 - 11/12
15 - 18/01
12 - 15/03
19 - 22/03

PříspěvekNapsal: 02 črc 2014 07:16 
Kolemjdoucí

Jsem zpět. Info pro další cestovatele:

PRG>SAW check-in otevřeli cca 2,5h předem. Požádal jsem o místa u okna a dostal je. Byl to první let téhle linky, takže byl i raut se šampaňským. To bylo milé :)

SAW>DNZ jsem check-in provedl v automatu na letišti. Pak jsem stejně šel s batohem na přepážku. Nabídlo mi to sedačky u okna, tak jsem je bral.

SAW>PRG Check-in jsem udělal jejich androidí aplikací v hotelu večer před letem. U přepážky kupodivu nebyla vůbec fronta.

Jinak počítejte zdržení na SAW cca 30minut v každé frontě (check-in, pasovka+rentgen).

doprava Denizli letiště > Pamukkale stačí říct hotelu a oni pro vás pošlou minibus za 25TL za osobu. Chlapík čekal na letišti s mým jménem, jeli jsme sami dva a vysadil nás před hotelem. Jinak údajně jezdí bus do Denizli na otogar za 20TL.
Doporučuji Bellamaritimo hotel. Postarší hotel, energický majitel co rád poradí, snídaně dobré, bazén, zaměřeno na baťůžkáře.

PříspěvekNapsal: 03 črc 2014 12:14 
Diskutér

Pegasus dnes a zítra sleva 30% na všechny mezinárodní lety od půlky září do půlky prosince (jen pro členy jejcih FFP, ale registrace je samozřejmě obratem a zdarma). A vypadá to, že to je reálná sleva - základní cena sledovaných letů je stejná jako začátkem týdne a v posledním kroku se odečte 30% z celé ceny (včetně poplatku za rezervaci apod).
Třeba pěkný prodloužený víkend 11.-14.12. za 56E, tj. 1550 Kč.

PříspěvekNapsal: 04 črc 2014 14:02 
VIP

sir píše:
Pegasus dnes a zítra sleva 30% na všechny mezinárodní lety od půlky září do půlky prosince (jen pro členy jejcih FFP, ale registrace je samozřejmě obratem a zdarma). A vypadá to, že to je reálná sleva - základní cena sledovaných letů je stejná jako začátkem týdne a v posledním kroku se odečte 30% z celé ceny (včetně poplatku za rezervaci apod).
Třeba pěkný prodloužený víkend 11.-14.12. za 56E, tj. 1550 Kč.

Mě se v posledním kroku vůbec nezobrazuje to Campaign, kde bych mohl zaškrtnout tu slevu, máte někdo stejný problém? Samozřejmě je to po přihlášení do účtu, na dané období, které mají v podmínkách a na mezinárodní let. Nevíte někdo, v čem může být problém prosím?

PříspěvekNapsal: 04 črc 2014 15:05 
Diskutér

Stále to tam vidím, tedy u nich by problém být neměl.

Ad přihlášení - vyhledáváš to z té stránky, kam tě to po přihlášení hodí, ne z homepage, že? Bo jak se vrátíš na homepage, jsi znova odhlášený.

a pak ještě může záležet na tom, jestli to třeba platí i pokud je součástí objednávky i vnitrostátní let (např. návazný), nebo jestli danou linku vnímaj jako mezinárodní i Turci (lety do Ercanu apod).
Víc mě asi nenapadá.

PříspěvekNapsal: 04 črc 2014 16:56 
VIP

sir píše:
Stále to tam vidím, tedy u nich by problém být neměl.

Ad přihlášení - vyhledáváš to z té stránky, kam tě to po přihlášení hodí, ne z homepage, že? Bo jak se vrátíš na homepage, jsi znova odhlášený.

a pak ještě může záležet na tom, jestli to třeba platí i pokud je součástí objednávky i vnitrostátní let (např. návazný), nebo jestli danou linku vnímaj jako mezinárodní i Turci (lety do Ercanu apod).
Víc mě asi nenapadá.

Problém byl jinde: Travel Date: 15 September- 15 December 2014 (Flights between 2-12 and 24-29 October are not included

a já do toho zrovna spadal. Ale díky ti! ;)

PříspěvekNapsal: 08 črc 2014 18:57 
Návštěvník

_luky_ píše:
Ahoj,
mám letenku na zítra PRG>SAW, Pegasus píše, že lze online check-in 72h před odletem. Ale na jejich webu mě to nejde. Má někdo zkušenost?
No a taky se mi nedaří tu rezervaci najít podle čísla rezervace na checkmytrip ani viewtrip. Začínám být lehce nervózní. Kupováno přímo na webu dopravce, na jejich stránkách je ta rezervace vidět.

jsem teď ve stejné situaci - jaké máte zkušenosti? - mám tedy počítat až s checkinem na letišti (cca 2,5hod před, nebo jinak)? předem díky za přínosnou odpověď ;)

PříspěvekNapsal: 08 črc 2014 20:27 
Moderátor

Reálná nemožnost online check-inu je pro Pegasus typická, byť ji nabízí. Na letišti (u mne) bylo vše v pořádku.

PříspěvekNapsal: 31 črc 2014 00:14 
Nováček

Ahoj, na konci září letím Budapešť-Istanbul. Je to můj první let, tak jsem z toho celkem nervózní. Má někdo nějaký tip, zkušenost s lety na téhle trase?
Letenky kupoval turecký kamarád, poslal pouze jakýsi potvrzovací e-mail s tím, že check-in se provede před odletem online. Jsem opravdový lajk, omlouvám se, budu ráda za jakoukoliv radu, i jak se třeba pohybovat na budapešťském letišti.. :shock:

Jedná se mi i o to, že do Budapešti dorazím vlakem 3,5 hod před odletem (bez zpoždění vlaku) a cesta z nádraží na letiště trvá podle googlu 1 hod. Je to dostatečné? Absolvoval už někdo přesně takovouhle cestu? Díky moc..

PříspěvekNapsal: 31 črc 2014 00:43 
Diskutér

Edgar píše:
Ahoj, na konci září letím Budapešť-Istanbul. Je to můj první let, tak jsem z toho celkem nervózní. Má někdo nějaký tip, zkušenost s lety na téhle trase?
Letenky kupoval turecký kamarád, poslal pouze jakýsi potvrzovací e-mail s tím, že check-in se provede před odletem online. Jsem opravdový lajk, omlouvám se, budu ráda za jakoukoliv radu, i jak se třeba pohybovat na budapešťském letišti.. :shock:

Jedná se mi i o to, že do Budapešti dorazím vlakem 3,5 hod před odletem (bez zpoždění vlaku) a cesta z nádraží na letiště trvá podle googlu 1 hod. Je to dostatečné? Absolvoval už někdo přesně takovouhle cestu? Díky moc..

Ahoj 3,5hod před odletem se mi zdá VLAKEM opravdu málo... Mluvím z vlastní zkušenosti při letu BRQ-LTN.. kde jsme se spoléhali na Budapešťský vlak a mě zpoždění přes 2 hodiny museli jsme vše přehodit a celý plan prostě změnit... a jentak jsme let stihli.. Opravdu pozor na cestu vlakem a hlavne na cestu do Budapeště...Já vím, kdo pak má tolik hodin čekat? ale tak i tak... Doufám že ti někdo poradí..kdyžtak mi napiš SZ

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 223 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina