Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 03 dub 2020 11:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 223 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Turecko - Istanbul - 2 800 Kč
PříspěvekNapsal: 21 dub 2014 19:32 
Návštěvník

Nemáte někdo nápad jak zaplatit letenky u dané společnosti?

Když dám platbu kartou, transakce je zamítnuta, konzultoval jsem s karetním centrem
a letecká společnost ověřuje platby přes 3D secure, kdežto moje banka (KB) umí pouze SSL.

Zkoušel jsem tarif najít na jiných stránkách, ale např: expedie již dává podstatně vyšší cenu.

Díky

Předmět příspěvku: Re: Turecko - Istanbul - 2 800 Kč
PříspěvekNapsal: 21 dub 2014 19:41 
Diskutér

mám účty a karty mbank, equabank a unicreditbank

pokud bychom se někde osobně sešli, tak ti to můžu koupit a peníze mi dáš

PříspěvekNapsal: 21 dub 2014 19:45 
Návštěvník

Tak už to asi není aktuální, v mezidobí co jsem se to snažil booknout, někdou daný termín koupil
a cena již povyskočila o 40 Euro.

Díky moc za nabídku

PříspěvekNapsal: 21 dub 2014 20:05 
VIP

Mimo misu - Unicredit nedoporucuju, kvuli ni jsem bojoval s AFT... Karta VISA od nich naprd, neslo to booknout.

PříspěvekNapsal: 21 dub 2014 21:04 
Kolemjdoucí

Přes koho koupit letenky od Pegase nejlevněji? Ať hledam jak hledam, přímo od nich to vypadá nejlépe...

PříspěvekNapsal: 22 dub 2014 07:59 
VIP

_luky_ píše:
Přes koho koupit letenky od Pegase nejlevněji? Ať hledam jak hledam, přímo od nich to vypadá nejlépe...

Ja bych volil edreams. Sleva je urcite mozna na lince z Prahy a dalsich do Istanbulu. Na vnitrostatnich mi to zadnou slevu nenaslo, ale mozna slo jen o tu linku, na kterou jsem se dival.

PříspěvekNapsal: 22 dub 2014 10:19 
Kolemjdoucí

petrk píše:
Ja bych volil edreams. Sleva je urcite mozna na lince z Prahy a dalsich do Istanbulu. Na vnitrostatnich mi to zadnou slevu nenaslo, ale mozna slo jen o tu linku, na kterou jsem se dival.

O tvé nabídce vím. Každopádně zatím to vypadá, že i se slevou na platbu AMEXkou to je o pár euro dražší než napřímo. Bohužel tu nejsem dost dlouho na posílání SZ. Pošli mi prosím svůj email. Večer to snad rozlousknu a pokud bych viděl, že ta konkrétní letenka bude přes edreams.pt s AMEXem levnější, ozval bych se.
Jde o letenky PRG>SAW, druhá půlka června.

Předmět příspěvku: Re: Pegasus airlines
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2014 18:24 
VIP

zdravim.

potřebuju poradit. Je letenka saw-prg-saw kupovaná jako RT (přímo na webu dopravce)

Kdyby to bylo u klasické aerolinie typu OK, LH atd, tak je jasný, že nenastoupení prvního segmentu znamená propadnutí toho druhého segmentu. Ale co pegasus? Přece jenom je to nízkonákladovka, i když kupované jako RT...tady se radši ptám, jestli je nějaká šance...

Dík za reakce

PříspěvekNapsal: 06 čer 2014 11:51 
VIP

nikdo nemá představu?
dík

PříspěvekNapsal: 06 čer 2014 12:51 
Diskutér

Na webu nenastoupení prvního segmentu explicitně řešeno nemají. Předpokládám stejnou praxi jako u low costů (týká se i nestihnutí návazného letu na jedné letence). Doporučuji ověřit si raději přes kontaktní formulář (na webu je).
Jinak v General Conditions mají řešenu změnu/zrušení rezervace, kde v postupu výslovně zmiňují --> zadání kódu rezervace a příjmení --> výběr letu, který je požadován změnit/zrušit. Tj. první problematický segment by mělo být možné zrušit, čímž je problém vyřešen.

PříspěvekNapsal: 06 čer 2014 13:13 
VIP

super.
to mě vůbec nenapadlo, takovýto postup.

díky

PříspěvekNapsal: 18 čer 2014 07:44 
Kolemjdoucí

Ahoj,
mám letenku na zítra PRG>SAW, Pegasus píše, že lze online check-in 72h před odletem. Ale na jejich webu mě to nejde. Má někdo zkušenost?
No a taky se mi nedaří tu rezervaci najít podle čísla rezervace na checkmytrip ani viewtrip. Začínám být lehce nervózní. Kupováno přímo na webu dopravce, na jejich stránkách je ta rezervace vidět.

PříspěvekNapsal: 18 čer 2014 08:13 
Diskutér

Když jsem s nimi letěla naposled, tak check-in byl možný až na letišti. On line to možné nebylo. Výběr sedadel předem je zpoplatněn. Při odbavení přidělovali sedadla automaticky. Protože jsme na letišti byli brzo, bez problémů jsme na požádání dostali sedadla v řadě u nouzového východu.

PříspěvekNapsal: 18 čer 2014 10:18 
Návštěvník

Letím s nimi za pár týdnů, stejná trasa, checkmytrip/viewmytrip nefunguje, byl bych ale v klidu :) Pak dejte vědět, jak to je s tím checkinem a výběrem sedadla, díky

PříspěvekNapsal: 18 čer 2014 11:26 
VIP

V rezervaci jsem našel poplatek: Airport check-in fee 10 EUR, tak to vypadá, že ani online check-in nelze...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 223 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina