Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 15 črc 2020 02:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 200 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Norwegian Air
PříspěvekNapsal: 24 lis 2011 07:23 
Diskutér

qquest111 píše:
Jojo, vím o tom. Tuhle srandu radši oželím. Nejde mi o rychlost, ale o náklady :-) Ale fajn je rychlovlak na letiště v Moskvě z Šeremetěva (nebo jak se to píše) a nejvíc se mi líbil rychlovlak v Pekingu. Navíc oba dva byly srovnatelné cenově s jinýma možnostma transportu.

Tak ten Pekingsky by som rad raz vyskusal. Tak neviem chodia tam aj busy z OSL. Ale ja osobne by som letel priamo na OSL, ci uz z Prahy, alebo Blavy (neviem co mas blizsie, pripadne co bude lacnejsie). Lebo asi to uspora nebude, letiet niekde na Rygge ci Torp a potom dat 3x tolko za transport. Btw aku moznost si riesil/riesis? z Katowic na Torp?

PříspěvekNapsal: 24 lis 2011 08:11 
VIP

maf píše:
qquest111 píše:
Jojo, vím o tom. Tuhle srandu radši oželím. Nejde mi o rychlost, ale o náklady :-) Ale fajn je rychlovlak na letiště v Moskvě z Šeremetěva (nebo jak se to píše) a nejvíc se mi líbil rychlovlak v Pekingu. Navíc oba dva byly srovnatelné cenově s jinýma možnostma transportu.

Tak ten Pekingsky by som rad raz vyskusal. Tak neviem chodia tam aj busy z OSL. Ale ja osobne by som letel priamo na OSL, ci uz z Prahy, alebo Blavy (neviem co mas blizsie, pripadne co bude lacnejsie). Lebo asi to uspora nebude, letiet niekde na Rygge ci Torp a potom dat 3x tolko za transport. Btw aku moznost si riesil/riesis? z Katowic na Torp?

Ano, většinou Katowice - Torp a nebo Wroclav - Torp za pár zlotých. Co taxi mez těma dvěma letištěma pro 4 lidi, nevyplatilo by se to víc než přímý spoj Blava - Gardermoen?

PříspěvekNapsal: 25 lis 2011 07:59 
Diskutér

qquest111 píše:
Ano, většinou Katowice - Torp a nebo Wroclav - Torp za pár zlotých. Co taxi mez těma dvěma letištěma pro 4 lidi, nevyplatilo by se to víc než přímý spoj Blava - Gardermoen?

Fu, neviem. Skus nieco vypatrat na http://www.osl.no pripadne http://www.torp.no
Tie taxi fakt netusim, akurat viem, ze vo Svedsku to bola dobra palka a nebolo to vyhodnejsie ako bus (sme boli 6).
Asi by som este pockal na neaku akciu a pokusil sa letiet priamo.

PříspěvekNapsal: 25 lis 2011 08:05 
Diskutér

Len Slovaci, ako ste riesili :
pri rezervacii chcu telefonny kontakt, v ponuke krajin chyba Slovensko (uz som im pisal, slubili doplnit), ak zvolim moznost other, blbne to. Koli tomu, ze tam nemam tel.kontakt nechce ma pustit v rezervacii dalej. Ake su moznosti? Objednat telefonicky, pripadne pocakt kym doplnia Slovensko, dat mobil z inej krajiny, ine moznosti?

Dik

PříspěvekNapsal: 25 lis 2011 08:11 
VIP

Taxi bude drahý jak prase, přece jenom to je přes sto km z Torp ... pokud máš ISIC, tak za cca 100 NOK to jezdí http://www.nor-way.no/ od letiště cca 3 km je zastávka na benzínce (Shell) .. z Rygge je zastávka cca 1,2 km ve vesnici ... tak jezdím já.

Vlak za 170 z OSL si taky odpustím, když za 70 je bus (45 min)

Při rozdílu dopravy 30 NOK mi to vychází, že náklad na letenku o 40 euro dražší než je wizz, nebo ryan se ještě vyplatí, při větším rozdílu bych volil právě lowcost variantu.... (občas norwegian za to i lítá)

PříspěvekNapsal: 25 lis 2011 09:34 
VIP

Zajda píše:
Taxi bude drahý jak prase, přece jenom to je přes sto km z Torp ... pokud máš ISIC, tak za cca 100 NOK to jezdí http://www.nor-way.no/ od letiště cca 3 km je zastávka na benzínce (Shell) .. z Rygge je zastávka cca 1,2 km ve vesnici ... tak jezdím já.

Vlak za 170 z OSL si taky odpustím, když za 70 je bus (45 min)

Při rozdílu dopravy 30 NOK mi to vychází, že náklad na letenku o 40 euro dražší než je wizz, nebo ryan se ještě vyplatí, při větším rozdílu bych volil právě lowcost variantu.... (občas norwegian za to i lítá)

OK, taky to tak vidím. Zkusím ještě počkat, jestli norwegian nebudou mít z Blavy a nebo Vídně nějakou akcičku aby to nebylo 80 nebo 90 EUR return a když to nebude, tak holt poletím s ryanem nebo wizzem o 3 dny dřív a dojdu to pěšky a na Špicberkách budu ležet jako lazar s bolavýma nohama :lol:

PříspěvekNapsal: 25 lis 2011 09:55 
VIP

Dobrý akce mívají i z BUD....jinak výprodej bude asi až na nový rok, nevím kdy chceš letěl (nečetl jsem původní příspěvek) ... já letím 28 - 31. 1. a potřebuji KRS - OSL .. zatím za 40 euro je dost, snad budou mít 22,5, to už bych koupil :)

PříspěvekNapsal: 25 lis 2011 10:13 
VIP

Zajda píše:
Dobrý akce mívají i z BUD....jinak výprodej bude asi až na nový rok, nevím kdy chceš letěl (nečetl jsem původní příspěvek) ... já letím 28 - 31. 1. a potřebuji KRS - OSL .. zatím za 40 euro je dost, snad budou mít 22,5, to už bych koupil :)

letím právě až v září 2012, tak proto na to moc nespěchám. Do BUD není problém dojet vlakem, lodí, na kole, to je tady z Brna co by kamenem dohodil ;-) Díky za info, budu čekat na 22,5 EUR :twisted:

PříspěvekNapsal: 26 led 2012 08:18 
VIP

Docela mazec...

http://ekonomika.idnes.cz/norska-firma- ... anicni_spi

PříspěvekNapsal: 26 led 2012 08:30 
VIP

Lepší zdroj je tady, než idnes.

PříspěvekNapsal: 13 úno 2012 15:57 
Diskutér

Za aku najlepsiu cenu ste s nimi leteli z PRG, pripadne VIE? A ako dopredu ste letenky kupovali? Potrebujem do CPH letenky pre 6-10 osob a rozmyslam kedy to kupit. Teraz to vychadza na cca 80 eur/os. Letiet sa bude v juni. Dik.

PříspěvekNapsal: 13 úno 2012 16:05 
Moderátor

Z PRG do CPH se to limitně blížilo 4000 Kč (rtn), kupováno na červenec odhadem v květnu. Jestli je 80€ za rtn tak bych neváhal.

PříspěvekNapsal: 13 úno 2012 21:21 
Diskutér

alexx píše:
Z PRG do CPH se to limitně blížilo 4000 Kč (rtn), kupováno na červenec odhadem v květnu. Jestli je 80€ za rtn tak bych neváhal.

Vdaka, este som s nimi neletel, ale tesim tesim :lol: .
Som len chcel ci mavaju akcie, cena je samozrejme prijatelna uz teraz.

PříspěvekNapsal: 05 črc 2012 16:39 
VIP

Sedim prave v lietadle na linke BTS-CPH a skusam wifi internet v lietadle. Vacsinu stranok mi natahuje veeeelmi pomaly, ale akcniletenky frcia ako po masle. A tak to ma byt :D

Pozdravujem z vysky 10937 metrov :D

update: internet teda nic moc :|

PříspěvekNapsal: 05 črc 2012 18:34 
Diskutér

afleben píše:
Sedim prave v lietadle na linke BTS-CPH a skusam wifi internet v lietadle. Vacsinu stranok mi natahuje veeeelmi pomaly, ale akcniletenky frcia ako po masle. A tak to ma byt :D

Pozdravujem z vysky 10937 metrov :D

update: internet teda nic moc :|

Ja som s nimi letel pred cca mesiacom a net teda isiel dobre, netaha tam niekto filmy a brzdi to cele? :) Ale inak uz sa tesim ked buduci rok Norwegian zacnu lietat Dreamlinerom (New York a Bangkok).
Otazka je ake budu sluzby na palube, letiet do USA ci Azie low-costom, no neviem, zatial si to neviem predstavit.

Mimochodom afleben aka je obsadenost? Ked som letel ja tak slabo nad 50% oba lety, ale Oslo vraj lieta casto takmer plne.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 200 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina