Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 20 srp 2019 21:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 196 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Check-in u Norwegian
PříspěvekNapsal: 23 říj 2010 11:04 
VIP

MichalJ píše:
Poradí někdo, jak na check-in u Norwegian?
Online check-in na jejich webu jsem nenašel, tak předpokládám nějaký kiosek nebo self-service na letišti v Bergenu.

Díky

Jo na každým letišti mají kiosky....nebo u přepážky, to záleží..v Bergenu bych čekal kiosky..stačí kod, hodí ti to letenku i případný pásek na zavazadla, co se na to lepí a ty pak jen odevzdáš

Předmět příspěvku: Re: Norwegian Air
PříspěvekNapsal: 06 pro 2010 15:36 
VIP

Chcel by som v lete letieť s Norwegian VIE-TOS (cez Oslo).
Teraz tam majú cenu okolo 260 euro spiatočka.

Máva Norwegian nejaké akcie?
Mám šancu, že budú mať nižšie ceny?

Ak by niekto nebodaj vedel o lepšom spojení do Tromso, tiež by som privítal ;)

PříspěvekNapsal: 06 pro 2010 15:42 
VIP

Vzhledem k tomu, ze Norwegian mel nedavno Oslo a Bergen zhruba za 300 noku (900 korun) zpatecni z Prahy, cekal bych, ze to teda levnejsi bude. Ale jak je to s tim Tromsem, to ti nepovim :)

PříspěvekNapsal: 06 pro 2010 16:11 
VIP

afleben píše:
Chcel by som v lete letieť s Norwegian VIE-TOS (cez Oslo).
Teraz tam majú cenu okolo 260 euro spiatočka.

Máva Norwegian nejaké akcie?
Mám šancu, že budú mať nižšie ceny?

Ak by niekto nebodaj vedel o lepšom spojení do Tromso, tiež by som privítal ;)

Do Tromsa jsme letěli cca před 3 lety z Prahy a taky přes Oslo a všechno bylo v pohodě...
O lepším spojení do Tromsa nevím.. Co se týče ceny, tak občas nějaký akce jsou, i když s porovnáním s Ryanem je to pořád drahý :?

PříspěvekNapsal: 06 pro 2010 17:32 
VIP

To jsou pomluvy :-) Norwegian je levný, a hlavně na to kde lítá...si vezmi kolik tě stojí vlakem Oslo - Tromso....tak desítku...2 rady..... po novém roce bych čekal výprodeje a levnější je to koupit na dvě letenky.....je to vždy výhodnější než kupovat jednu, na druhou stranu je tam jistéí riziko, můžeš to zvážit....já loni letěl PRG-NYO-RYG OSL-Tromso-RYG-NYO-PRG a v pohodě na jednotlivé letenky...za 260 euro zpátečka mi to přijde extrémně drahé....myslím že do 180 se pak vejdeš v pohodě....mě tenkrát ta sranda stála 60 euro...

PříspěvekNapsal: 06 pro 2010 18:26 
VIP

Zajda píše:
To jsou pomluvy :-) Norwegian je levný, a hlavně na to kde lítá...si vezmi kolik tě stojí vlakem Oslo - Tromso....tak desítku...2 rady..... po novém roce bych čekal výprodeje a levnější je to koupit na dvě letenky.....je to vždy výhodnější než kupovat jednu, na druhou stranu je tam jistéí riziko, můžeš to zvážit....já loni letěl PRG-NYO-RYG OSL-Tromso-RYG-NYO-PRG a v pohodě na jednotlivé letenky...za 260 euro zpátečka mi to přijde extrémně drahé....myslím že do 180 se pak vejdeš v pohodě....mě tenkrát ta sranda stála 60 euro...

To souhlasím, pozemní doprava v norsku je hodně drahá... Jeli jsme s Tromsa do Osla přes Bergen (loď, bus, vlak) a kdyby jsme příležitostně nestopovali, tak bych si asi musel někde půjčit :lol:
60 éček za takovej výlet je super cena ;) Já jsem dal za cestu PRG-OSL-TOS a OSL-PRG asi 250 éček... Asi jsem blbě hledal :shock:

PříspěvekNapsal: 06 pro 2010 22:14 
VIP

já to kupoval asi 4.ledna tuším....ale mají akce docela často...ovšem z Prahy moc ne....takže pro výlet s nima je dobrý letět třeba přes EDI..třeba BTS-EDI a pak s nima, mají to pořád za 26 liber do Osla a pak za nějakých 30 do TRO...a EDI je teď zasněžený, takže je tam moc krásně...blbej Londýn, zítra tam letím a sníh nikde...

PříspěvekNapsal: 06 pro 2010 23:27 
VIP

Zajda píše:
já to kupoval asi 4.ledna tuším....ale mají akce docela často...ovšem z Prahy moc ne....takže pro výlet s nima je dobrý letět třeba přes EDI..třeba BTS-EDI a pak s nima, mají to pořád za 26 liber do Osla a pak za nějakých 30 do TRO...a EDI je teď zasněžený, takže je tam moc krásně...blbej Londýn, zítra tam letím a sníh nikde...

Díky za tip Zajdo ;)

PříspěvekNapsal: 07 pro 2010 08:19 
VIP

Zajda píše:

Asi sa bavíme o rôznych obdobiach. Ja chcem ísť v sezóne, t.j. v júni. A na tento mesiac nemajú z EDI (do OSL či TOS) iné ceny, ako z VIE. Ale v každoom prípade počkám do nového roku, povedzme do februára, marca. Snáď motyka vystrelí :D

PříspěvekNapsal: 07 pro 2010 08:34 
VIP

Tak jasně, letěl jsem v březnu....na druhou stranu jsem chtěl letět do KKN přechod do Kiruny (asi 800 km) a pak do Stockholmu....samozřejmě jsem koukal na červenec a KKN - ARN bylo za 31 liber a OSL - KNN (do Alty i Tromso za stejně většinou) 35 liber....to byla hlavní sezona...i když to vynásobím čtyřma, tak mi to vychází 140 liber.... + Jet2.com a Norwegian mají cenovou politiku takouvou, že za draho zpět, ale tam levně,,,čili pokud se to zkombinuje s jinýma společnostma a vynechá se ten jeden drahý let, je to prima (tohle dělají zejména na lety do Řecka a tak) jedna cesta stojí klidně i 20 euro a zpět tak 200...

+ jednou měli Helsinky z Osla OW za 10 norských chechtáků, takže 31 korun mi přijde levnější než Ryan... (zpět asi za 199)

PříspěvekNapsal: 07 pro 2010 16:27 
VIP

Nemá náhodou niekto info, kedy by Norwegian mali byť podporovaní v Azoun-e?

PříspěvekNapsal: 07 pro 2010 18:38 
VIP

afleben píše:
Nemá náhodou niekto info, kedy by Norwegian mali byť podporovaní v Azoun-e?

Z Azounu mi odpísali, že na tom pracujú a že Norwegian by mal byť podporovaný ku koncu decembra.

PříspěvekNapsal: 27 pro 2010 12:23 
VIP

Ok, je to tady, Norwegian má výprodej...zase nic extra to není, 199 NOK za cestu, ale po norsku je to nejlevnější způsob co je..když vezmu že jen cesta z RYG na OSL stojí 125 NOK a to jen proto, že jsem student...

PříspěvekNapsal: 17 bře 2011 11:28 
VIP

Citace:
Norwegian Air Shuttle konečně finalizoval dlouhodobý záměr zavést lety mezi Stockholmem a Prahou a začal prodávat letenky na svou novou linku na této trati. Létat začne od 02.06.2011 v úterý, čtvrtek a sobotu, od 21.08. vymění sobotu za neděli. Stockholm Arlanda je pátou destinací Norwegianu z Prahy, rozšiřující současné lety z Kodaně, Osla, Bergenu a Trondheimu.

Zdroj: Planes.cz

Předmět příspěvku: Norwegian.com - poradí někdo prosím.
PříspěvekNapsal: 26 říj 2011 09:42 
Návštěvník

Zdravím všechny přátele létání a prosím moc o radu, pokud vůbec rada existuje.
V pondělí večer jsem si s Norwegian on line zarezervoval dvě letenky na pátek 31.8. 2012 v 17:15 z PRG do CPH a chtěl jsem i zpět na pátek 07.09.2012 v 15:25 z CPH do PRG. U té zpáteční cesty jsem ale udělal dvě zásadní chyby (já "blbec" ;) )
Jednak jsem si nevšiml, že namísto na 07.09.2012 rezervuji cestu zpět na 28.09.2012(!!) tedy o tři týdny později. A když jsem to, už pozdě zjistil, tak jsem namísto "trip change" zmáčkl "cancellation". A malér byl hotov.
Sice jsem pro sebe i pro manželku u této mnou zpackané rezervace zaškrtl pojištění proti zrušení cesty (14 Euro na osobu) ale asi mi to nebude nic platné.
Volal bych na call centrum do Norska, ale anglicky, německy, či Norsky neumím ani "ň" bez online translatoru se neobejdu. Poslal jsem jim dva faxy s popisem problému, ale zatím nereagovali ani na jeden. Blokaci částky (přes 8000 CZK za obě cesty) mám v karetním výpisu, zaúčtována má být 07.11. 2011. Já po nich samozřejmě nechci (a ani nemám nárok) zpět žádné peníze, já bych potřeboval dvě letenky CPH-PRG na 07.09.2012.
Já i manželka (58,51) nikomu za radu a případnou pomoc jak se dostat z této "šlamastiky" nenabídneme ani "koně, půl království, či princeznu za ženu" ale co myslíte přátelé, existuje nějaké východisko? Díky moc za každou radu a pomoc.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 196 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina