Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 20 srp 2019 21:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Spice Jet
PříspěvekNapsal: 21 říj 2015 09:01 
Diskutér

avk88 píše:
Zdravim ma niekto aktualne skusenosti s Spice Jet - platba , let a pod. Som vdacny za vsetky aktualne infosky.
Chcem kupit let Dubai DXB - Male MLE - je to vsak s 3 hod. prestupom v Indii -Kochi na jednej letenke.
Je potrebne zabezpecit - zakupit -poziadat dopredu o tranzitne vizum or daju mi ho na letisku? Je vobec potrebne nejake vizum ked na letisku v Kochi budem cca 3 hodiny s tym ze to mam na jednej letenke pricom pokracujem do MLE- Male Divy?
Dik za info.

Zdravim nik nema ziadne info ?

Předmět příspěvku: Re: Spice Jet
PříspěvekNapsal: 21 říj 2015 10:23 
VIP

avk88 píše:
avk88 píše:
Zdravim ma niekto aktualne skusenosti s Spice Jet - platba , let a pod. Som vdacny za vsetky aktualne infosky.
Chcem kupit let Dubai DXB - Male MLE - je to vsak s 3 hod. prestupom v Indii -Kochi na jednej letenke.
Je potrebne zabezpecit - zakupit -poziadat dopredu o tranzitne vizum or daju mi ho na letisku? Je vobec potrebne nejake vizum ked na letisku v Kochi budem cca 3 hodiny s tym ze to mam na jednej letenke pricom pokracujem do MLE- Male Divy?
Dik za info.

Zdravim nik nema ziadne info ?

Letěl jsem DXB - BOM - SIN s Jet Airways a žádný tranzitní vízu jsem řešit nemusel...
Tuhle to tady někdo řešil, že vízum musíš mít jen když na letence máš vnitrostátní let v Indii.

Předmět příspěvku: SpiceJet
PříspěvekNapsal: 18 črc 2018 11:19 
VIP

avk88 píše:

+1 akorát že nám uběhly další 3 roky ;)
Letěl s nima někdo v poslední době? Nějaké problémy byly?

P.S. vyhledal mi je Matrix pod Hahn Air System, let za 13k rupií. Přímo na webu SpiceJet stojí stejný let, ale v nejvyšší třídě SpiceMax (s jídlem, zavazadlem, výběrem sedačky) 3k rupek. Zajímavou marži má ten pan Hahn...
Příloha:
pan Hahn.jpg
pan Hahn.jpg [ 124.21 KiB | Zobrazeno 386 krát ]
Příloha:
pan Spice.jpg
pan Spice.jpg [ 81.96 KiB | Zobrazeno 386 krát ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina