Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 20 srp 2019 21:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Spice Jet
PříspěvekNapsal: 30 pro 2010 12:20 
Kolemjdoucí

Prosím jak je to s odbavením zavazadla do nákadového prostoru u SpiceJet, jakože nízkonákladové společnosti. Kolik to stojí :?: Jestli vůbec má cenu hledat nějakou variantu, kde mi platba projde, nebo využít jiných společností, kde je cena okolo 5 tisíc (se SpiceJet je to 2300Kč). Letím Delhi to Kathmandu.

PříspěvekNapsal: 30 pro 2010 12:23 
Kolemjdoucí

creyman píše:
Pokud to jde zkusit prostě jinou kartu, za pokus to stojí.

Ráda bych zkusila jinou kartu, psalo se tu ze MasterCard prošla, ale já nemám jinou kartu :cry:

PříspěvekNapsal: 30 pro 2010 12:27 
Kolemjdoucí

MASTA píše:
Ahoj vsem,
pravidelne sleduju toto forum a mel bych aktualne jednu radu,
treba prijde nekomu vhod a tak sem se teda konecne zaregistroval..

Aktulane sem k super kaufu (diky temto strankam) Budapest-Dilli-Praha,
za cenu kolem 6.000Kc, prikoupil Dilli-Kathmandu-Dilli za 2.600Kc od SpiceJet.

Nebylo to vsak jednoduchy, SpiceJet nechteli uznat platbu moji kartou,
tak sem si pres jedno rusky forum nasel tyto stranky:
http://www.travelocity.co.in/
a povedlo se, platba OK.
:)

Ať zadávám, jak zadávám přelet z Dehli do Kathmandu, tak mi to SpiceJet nenabízí, jen jiné společnosti, které jsou jednou tak dražsí :(

PříspěvekNapsal: 30 pro 2010 14:48 
Diskutér

Za odbavené zavazadlo se už nic nepřiplácí, navíc jsem vysledoval, že jejich ceny se nijak nemění při zakoupení čtyři měsíce, nebo měsíc předem. Je to blízké našim Smartům.

PříspěvekNapsal: 30 pro 2010 14:54 
Návštěvník

Mishugge píše:
Ať zadávám, jak zadávám přelet z Dehli do Kathmandu, tak mi to SpiceJet nenabízí, jen jiné společnosti, které jsou jednou tak dražsí :(

asi hledas v terminech kdy SpiceJet nelita, ja jsem to zkusil a dopadlo to takto:

Přílohy:
travelocity_resize.jpg
travelocity_resize.jpg [ 68.31 KiB | Zobrazeno 5429 krát ]

PříspěvekNapsal: 30 pro 2010 14:59 
Návštěvník

creyman píše:
Za odbavené zavazadlo se už nic nepřiplácí, navíc jsem vysledoval, že jejich ceny se nijak nemění při zakoupení čtyři měsíce, nebo měsíc předem. Je to blízké našim Smartům.

ceny se bohuzel meni a to smerem nahoru :)
kupovatl jsem nejprve 3 zpatecky za 2.600 Kc kus
a 14 dni na to, tj. asi 3tydny pred odletem prikupoval jeste kus
a bylo to o cca 1.000 Kc drazsi..

Jinak zavazadla jsou soucasti nabizene letenky,
mel sem batoh cca 22 kg a k tomu 2 prirucni zavazadla do 10 kg a vse OK

PříspěvekNapsal: 31 pro 2010 10:15 
Kolemjdoucí

MASTA píše:
Mishugge píše:

asi hledas v terminech kdy SpiceJet nelita, ja jsem to zkusil a dopadlo to takto:

Tak se přece povedlo, platba proběhla, mám radost :D a díky moc za užitečnou informaci, dokonce let byl asi o 100 Kč levnější, než na jejich domovských stránkách.

Ještě jedna věc, v informacích o letence i v průvodci se píše, aby se dalo dobravci vědět minimálně 72 hodin před odletem, že s nimi opravdu poletím. Praktikujete to tak?

PříspěvekNapsal: 02 led 2011 18:39 
Návštěvník

Mishugge píše:
Ještě jedna věc, v informacích o letence i v průvodci se píše, aby se dalo dobravci vědět minimálně 72 hodin před odletem, že s nimi opravdu poletím. Praktikujete to tak?

Sem rad, ze se zadarilo.
Na potvrzeni zpatecniho letu jsem se ptal na prepazce v Kathmandu,
SpiceJet tvrdili, ze potvrzeni nepozaduji, ale stejne sem pro jistotu posilal
den pred odletem mejl, at s nama pocitaji. Problem zadnej nebyl, ani
v Dilli s Aerosvitem.

PříspěvekNapsal: 06 zář 2011 13:17 
Návštěvník

tak se taky řadím do fronty lidí, kerým se spice nejde koupit...bohužel, mně nejde ani přes http://www.travelocity.co.in :x (píše to Your ticket booking was not successful.Reason :NOT CAPTURED)

nějaký jiný nápad? (karta mi normálně vždycky bez problémů fungovala...)

díky za jakoukoliv radu...

PříspěvekNapsal: 07 zář 2011 12:53 
VIP

Nakonec se podařilo koupit letenky přes call centrum, díky skype out stál 13ti minutový hovor do Indie asi 27 korun a cena letenky se zvýšila o 100 rupek.

PříspěvekNapsal: 09 zář 2011 15:08 
VIP

ahoj, chtěl bych se zeptat jestli jste uváděli při bookování letenek u společnosti spice jet že je karta od mbank debetní nebo kreditní. mě se včera nepovedlo platbu provést (zkoušel jsem obě varianty a nevím, jestli má smysl to dál zkoušet), tak jsem letenky koupil přes http://www.yatra.com, kde jsem ale těžce naletěl, když jsem hned po platbě na anglický mutaci dostal "potvrzení" o zakoupení s tím že letenky dorazí za okamžik. letenky nedorazily a já měl dneska 20minutový rozhovor s jejich indickou hotline, kde mě odkázali na anglickou hotline, kde mi oznámili, že letenky nebyli schopni potvrdit, tak že je ruší a že do týdne mi snad zruší blokaci na kartě. ted se chystám koupim letenky znovu a doufám, že mi nakonec společnost yatra letenky nepotvrdí a nebudu mít nakonec letenky dvoje...

PříspěvekNapsal: 09 zář 2011 16:10 
VIP

v call centru se neuvadi jestli je debetní nebo kreditní, operátor tam naťuká ten let, pak musis nadiktovat jména, což je bez hláskovací abecedy nemožné, adresu, kontakt a pak tě přepne na automat, kde namačkáš číslo karty a je to hotové.

PříspěvekNapsal: 09 zář 2011 17:04 
VIP

Diky za odpověď. mam ještě jeden dotaz, včera jsem kupoval letenky na serveru yatra.com. Mam print screen obrazovky s potvrzením objednávky s tím, že se vše zpracovává a letenky mi dorazí na email během chvilky, nebo si je můžu vytisknout v jejich manage my booking. Letenky nepřišly, v manage my booking systému také nejsou, ale platba je v blokaci. Na infolince mi sdělili, že se stala chyba a objednávka je zrušena a blokace bude zrušena, ale toto od nich nemám písemně. Rád bych teď koupil ty samé letenky přímo od Spice jet (eventuelne travelocity.com), ale mam obavy, že mi nakonec společnost yatra.com letenky náhle nějakým způsobem booknu a já budu mít koupeny letenky 2x (jednalo by o ty samé lety téže společnosti, ale koupené od dvou různých serverů). Může taková situace nastat?

PříspěvekNapsal: 09 zář 2011 19:09 
VIP

Mam informaci pro lidi, kterým stejně jako mě nejde zaplatit kartou ani na spicejet.com, ani na travelocity.co.in. Povedlo se mi bezproblémově zakoupit letenky kartou Mbank na stránkách makemytrip.com

PříspěvekNapsal: 20 říj 2015 18:31 
Diskutér

Zdravim ma niekto aktualne skusenosti s Spice Jet - platba , let a pod. Som vdacny za vsetky aktualne infosky.
Chcem kupit let Dubai DXB - Male MLE - je to vsak s 3 hod. prestupom v Indii -Kochi na jednej letenke.
Je potrebne zabezpecit - zakupit -poziadat dopredu o tranzitne vizum or daju mi ho na letisku? Je vobec potrebne nejake vizum ked na letisku v Kochi budem cca 3 hodiny s tym ze to mam na jednej letenke pricom pokracujem do MLE- Male Divy?
Dik za info.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina