Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 17 zář 2019 02:25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Wizz Air konto
PříspěvekNapsal: 23 led 2010 20:38 
VIP

Nevite jak na wizz konto spolehlive poslat penizky...??? Platba by pak mela byt pouze za letenku a bez navyseni....

Předmět příspěvku: Re: wizz konto
PříspěvekNapsal: 23 led 2010 21:19 
VIP

No že by se mi chtělo vrazit zrovna WIZZu na "konto" minimální sumu 500 EUR...
Ale proti Gustovi žádná disputace :)
Podle podmínek na webu se to dokonce musí dělat jen nějak telefonicky, no pravěk. Podrobnosti zde: http://wizzair.com/online_booking/wizzplus_booking/

PříspěvekNapsal: 23 led 2010 22:09 
Návštěvník

tak jsem to chtěl koupit 4 lístky a v konci 1449 kč

PříspěvekNapsal: 23 led 2010 22:27 
Návštěvník

pardon jsem v jiné sekci a máš pravdu 500 e omlouvám se

PříspěvekNapsal: 24 led 2010 08:23 
VIP

helvetica píše:
No že by se mi chtělo vrazit zrovna WIZZu na "konto" minimální sumu 500 EUR...
Ale proti Gustovi žádná disputace :)
Podle podmínek na webu se to dokonce musí dělat jen nějak telefonicky, no pravěk. Podrobnosti zde: http://wizzair.com/online_booking/wizzplus_booking/

ne ne ne... toto plati pouze u konat WIZZ plus, kde pokud chces ziskat bonus, musis slozit tyto castky. U klasickeho konta je castka libovona.... ale jak ji tam napushovat...

PříspěvekNapsal: 24 led 2010 16:07 
VIP

jak ji tam napushovat

Zkusil jste to podle návodu?

Jak založit svůj Účet WIZZ ?
Pokud jste již registrovaní na wizzair.com:
Zavolejte prosím na telefonní centrum a založte si svůj Účet WIZZ !
V České republice: 900 140 940 (Cena hovoru je 14 CZK/minutu. Za telefonáty z mobilních sítí mohou být účtovány vyšší poplatky.)

PříspěvekNapsal: 24 led 2010 16:59 
VIP

helvetica píše:
jak ji tam napushovat

Zkusil jste to podle návodu?

Jak založit svůj Účet WIZZ ?
Pokud jste již registrovaní na wizzair.com:
Zavolejte prosím na telefonní centrum a založte si svůj Účet WIZZ !
V České republice: 900 140 940 (Cena hovoru je 14 CZK/minutu. Za telefonáty z mobilních sítí mohou být účtovány vyšší poplatky.)

ucet se da zalozit i bez volani... Ten jiz mam davno. A nikam volat nebudu za 14/minutu nebo jeste vice. Nechci nic zkouset stylem pokus-omyl. Proto se ptam tady, jestli ma nekdo zkusenosti, nebo jen platite prevodem/kartou tak jako i ja doposud....

PříspěvekNapsal: 24 led 2010 18:03 
Návštěvník

přesně tak zpoplatněnou linku to jsou :?: :?: a kolik tam má člověk dát doufám ,že to nezačíná na 500 e

PříspěvekNapsal: 26 led 2010 13:28 
VIP

pirma píše:
přesně tak zpoplatněnou linku to jsou :?: :?: a kolik tam má člověk dát doufám ,že to nezačíná na 500 e

jsem si jisty ze ne... urcite i mensi castky, ale jak je tam poslat..

Předmět příspěvku: Re: Wizz Air konto
PříspěvekNapsal: 26 led 2010 15:35 
Návštěvník

přesně jak je poslat a jiný telefon nemají jen 0900......bulhar maďar to je :evil:

PříspěvekNapsal: 26 led 2010 19:40 
Návštěvník

Na stránkách jsem se také dočetl pouze toto...

Jak převést peníze na Účet WIZZ?
Účty WIZZ mohou být doplněny pomocí služby WIZZ Plus (popsána níže) nebo převedením bodů získaných na bankovních kartách Wizz (například bankovní kartě Wizz Erste v Maďarsku). Společnost Wizz Air vyvíjí nové metody pro doplňování peněz na účty WIZZ.

Co je WIZZ Plus?
WIZZ Plus je způsob pro doplnění Účtu WIZZ a je zvláště zacílený na často létající zákazníky. Převedením určitého obnosu peněz na váš Účet WIZZ automaticky obdržíte bonus ve výši 15 % nebo 25 %. Váš zůstatek na účtu můžete využít k rezervaci jakéhokoliv místa nebo doplňkových služeb u společnosti Wizz Air – včetně míst s akční slevou.

...takže jsem se smířil s tím, že jiný způsob zatím neexistuje :evil:

PříspěvekNapsal: 26 led 2010 19:57 
Diskutér

já tam volala ještě když měli volání z pevné za kačku.řekli mi,že si lze založit ten učet jen převodem asi 5OO E.tak jsme se na to vykašlali.lítám s nima často a zatím jsem taky nevymyslela nic jiného.platím převodem a ještě taky známí kupují ty jejich dárkové karty.tady už o tom někdo psal.dá se tím taky celkem výhodně koupit letenky bez navýšení...

PříspěvekNapsal: 27 led 2010 11:11 
VIP

ale to se bavis porad o uctu wizz plus... Ja mam klasicky wizz ucet, vidim i sve konto...ktere je bohuzel nulove a cchi to zmenit. Jenze nevim jak.

PříspěvekNapsal: 27 led 2010 11:32 
VIP

Já jsem si celý tento proces vyzkoušel a je to teda zábava musím říct.
1) založil jsem si wizz účet
2) chtěl jsem si tam nasypat nějaké ty penízky, tak jsem si stejně jako se tu bavíte volal na tu drahou linku, kde mi řekli v podstatě jen to, co je na webu: Musím zaplatit těch 500 nebo 1000 EUR na účet v Maďarsku, kde mám svoje číslo wizz air účtu vepsat do poznámek k platbě.
3) Takže jsem provedl z Reiffeissen Banky převod 500 EUR na zahraniční platbu. Poplatek za tento převod je 500,- Kč :oops:
4) Když jsem se po několika dnech až týdnech ptal, kde je chyba, řekli mi, že musím doplatit ještě 5 EUR
5) Takže jsem doplatil dalších 5 EUR jako poplatek nevím za co, poplatek za převod je dalších 500,- Kč :cry:
6) Po tomto všem ještě stále nemám peníze na wizz účtu a jestli se jich někdy dočkám, budu z toho mít opravdu radost. Zlatý Ryanair apod., tohle je fakt předpotopní a pěkně prodražený způsob...

Hodně štěstí při nakupování u Wizz Air

PříspěvekNapsal: 27 led 2010 13:24 
VIP

qquest111 píše:
Já jsem si celý tento proces vyzkoušel a je to teda zábava musím říct.
1) založil jsem si wizz účet
2) chtěl jsem si tam nasypat nějaké ty penízky, tak jsem si stejně jako se tu bavíte volal na tu drahou linku, kde mi řekli v podstatě jen to, co je na webu: Musím zaplatit těch 500 nebo 1000 EUR na účet v Maďarsku, kde mám svoje číslo wizz air účtu vepsat do poznámek k platbě.
3) Takže jsem provedl z Reiffeissen Banky převod 500 EUR na zahraniční platbu. Poplatek za tento převod je 500,- Kč :oops:
4) Když jsem se po několika dnech až týdnech ptal, kde je chyba, řekli mi, že musím doplatit ještě 5 EUR
5) Takže jsem doplatil dalších 5 EUR jako poplatek nevím za co, poplatek za převod je dalších 500,- Kč :cry:
6) Po tomto všem ještě stále nemám peníze na wizz účtu a jestli se jich někdy dočkám, budu z toho mít opravdu radost. Zlatý Ryanair apod., tohle je fakt předpotopní a pěkně prodražený způsob...

Hodně štěstí při nakupování u Wizz Air

a kuš....tak to radeji budu platit kartou nebo prevodem....

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina