Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 17 zář 2019 01:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: WIZZ AIR nikdy více aneb jděte se WIZZRAT
PříspěvekNapsal: 30 črc 2013 07:25 
Diskutér

krtek píše:
v čem je kouzlo té společnosti vymáhací? lépeřečeno jaký mají postup? jestli třeba podají k nějaké instituci podnět spolu s připravenou dokumentací nebo přímo soud?

jen tak pro info, třeba stačí podat někam něco pořádně a může se to vyřídit i bez tý provize, i když za pohodlí se musí připlatit, to je v pořádku...

P.S. jak dlouho zpětně to uznávají..ted jsem si vzpomněl, že v roce 2007 jsem letět s FR fez - hahn, a odlet byl místo večer až druhý den dopoledne (muselo se čekat, než přiletí jiné letadlo...)...to jen tak pro zajímavost, stejně už ani tu letenku nemám... :lol:

Kouzlo tý spol. bude asi právnickej servis. Paní říkala, že to dají rovnou k soudu a za 14 dní psala, že Wizz kompenzaci uznává.
Já to taky chtěl vyřešit sám bez prostředníků, ale ve chvíli, kdy zbývalo se na to buď vyprdnout nebo to dát k soudu, tak jsem to dal tý společnosti, nic víc než jsem pro to do tý doby udělal se udělat nedalo a shánět někde právníka a případně i jet k soudu do Maďarska se mi fakt nechtělo.
Zažádat o kompenzaci můžeš 2 roky zpětně.

Předmět příspěvku: Re: WIZZ AIR nikdy více aneb jděte se WIZZRAT
PříspěvekNapsal: 30 črc 2013 11:19 
Návštěvník

ssinka píše:
jsou to dva roky od data letu

? Stalo se to v lednu :lol:

Předmět příspěvku: Re: Odškodnění za zrušený či zpožděný let
PříspěvekNapsal: 30 črc 2013 11:29 
Diskutér

RadekB: špatně pochopeno, 2 roky od data letu je možné žádat...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina