Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 19 zář 2019 14:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Změna rezervace
PříspěvekNapsal: 25 kvě 2015 21:37 
VIP

Není nutné nic řešit s opodo.....

PříspěvekNapsal: 07 zář 2015 16:16 
Kolemjdoucí

Ahoj,
Koupil jsem si letenky ve třídě plus viz -

V dané datum nemůžu letět. Při přebookování mně to nutí zase třídu plus a tak velké částky, že by se vyplatila nová letenka ve třídě basic a tahle nechat propadnout...

Napadá Vás lepší řešení? Díky :)

PříspěvekNapsal: 07 zář 2015 19:33 
Moderátor

Obrátil bych se nejspíš o radu ke zdroji, tedy k CL, ale obávám se, že to nemá kloudné řešení. Změna rezervace se jednoduše nevyplatí a "nejlevnější" bude asi její propadnutí.

PříspěvekNapsal: 11 lis 2015 21:57 
Diskutér

Prosím zkušenější - přes portugalsky rumbo jsem koupil 3 letenky za 18E, ale odlet zrušili, nabídli dřívější spoj, kterým letět nemůžu, tedy jsem souhlasil se zrušením. Portugalsky ale neumím :D "Após o seu pedido de cancelamento, a companhia aérea confirmou que tem direito a um reembolso de 0.00 EUR, incluindo uma dedução de €20* referente aos nossos gastos de gestão."
to je to klíčový, čemu nerozumím - nabízí mi vrácení 0 euro nebo píšou, že letecká společnost si strhne 0 euro a rumbo doplatí 20 euro a že mi vrátí vše (za pár měsíců) ?
Samozřejmě nabízí i voucher na 18euro - dá se použít i pro někoho jiného ?

PříspěvekNapsal: 11 lis 2015 22:34 
Diskutér

Portugalsky se domluvím, ale to jejich vyjádření bohužel není moc smysluplný. Chápu to tak, že si strhnou 20 Eur za administrační poplatek a tobě tak vrátí 0. Pokud by letenka stála víc jak 20 Eur, obdržel bys rozdíl, takhle bohužel nic. Tj. ber aspoň ten voucher na 18 Eur.

PříspěvekNapsal: 12 lis 2015 06:14 
VIP

ja som vsetko vzdy s Rumbom riesil na ich anglickej linke (aj ked to bola rezervacia z francuzskej, alebo spanielskej mutacie). Raz som bol nedockavy a tak som zavolal na ukrajinsku podporu, ktora otvara o hodinu skor :D typek nemal problem po anglicky.

PříspěvekNapsal: 10 pro 2015 11:50 
Tazatel

mám dotaz, v pondělí jsem si přikoupil k rezervaci letenky u Wizz přepravu autobusem na letišti Luton. (na můj termín bohužel nejlevnější varianta :) ) Doplatil sem rezervaci kartou, bohužel již nepřišel žádný email. Nevíte jak to funguje? V Londýně spolupracují s National Express, ale nevím jestli se po příletu prokazuji jen letenkou nebo mi prostě chybí nějaký voucher? Nechce se mi zrovna kvůli tomu volat na jejich drahou linku. Díky

PříspěvekNapsal: 10 pro 2015 12:01 
VIP

neviem preco stale tu koluje legenda o drahej Wizzair linke.
Ak uz mate booking, zavolajte na UK cislo zo Skype napr. ale ani od nas to nie je vobec drahe.
Should your query be related to an existing booking, please contact our Call Centre in the United Kingdom: 0330 977 0444 (local rate cost - may be free if included in your call plan).

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina