Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 19 zář 2019 13:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Platba wizzair
PříspěvekNapsal: 12 dub 2013 12:55 
VIP

dělaj si pr...el?? to takhle stálo již před tou dnešní změnou? Velké kabinové zavazadlo přes čtyři kila??? To kolem pětikila jestli si dobře vzpomínám mimo sezona stojí normální kufr u FR

ve světle těhlech zpráv mi příjde velice vtipný nadpis u poláku, kde začali slovem HIT!!

:lol: :lol: :lol:

PříspěvekNapsal: 12 dub 2013 13:19 
Diskutér

krtek píše:
dělaj si pr...el?? to takhle stálo již před tou dnešní změnou? Velké kabinové zavazadlo přes čtyři kila??? To kolem pětikila jestli si dobře vzpomínám mimo sezona stojí normální kufr u FR

Velké kabinové zavazadlo stojí pořád 270 Kč (je to až ta roletka pod tím :-) )

PříspěvekNapsal: 12 dub 2013 13:44 
VIP

já zkouším PRG - BGY 3.7. a velké kabinové zavazadlo 405 CZK, Velké zavazadlo k odbavení 675
CZK

:D :D :D :D tak ted jsem se fakt u poláků pobavil..ještě včera plní očekávání, že wizzair ten poplatek úplně sunda a začali nadpisem HIT!! dneska po vystřízlivění předěláno na KIT

Naposledy upravil krtek dne 12 dub 2013 13:48, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 12 dub 2013 13:48 
Diskutér

krtek píše:
já zkouším PRG - BGY 3.7. a velké kabinové zavazadlo 405 CZK, Velké zavazadlo k odbavení 675 CZK

Cena se liší podle délky letu a sezóny. 3.7. je let v hlavní sezóně.
Poplatky za služby u Wizzair

PříspěvekNapsal: 12 dub 2013 13:54 
VIP

jojo, máš pravdu... netušil jsem že i velké kabinové zavazadlo rozlišujou podle sezony..takže 405 kč za kabinák, kterej byl do lonska zdarma a letenka pro dva stojí 422 kč celkem... normálně si asi koupím tu vestu..

PříspěvekNapsal: 12 dub 2013 14:12 
Diskutér

krtek píše:
... tak ted jsem se fakt u poláků pobavil..ještě včera plní očekávání, že wizzair ten poplatek úplně sunda a začali nadpisem HIT!! dneska po vystřízlivění předěláno na KIT

Musím říct, že mě Wizz fakt nas*al. Na podzim jsem s nima chtěl vzít celou rodinu, ale takhle fakt ne. To už s AF by to snad bylo levnější. :-(

PříspěvekNapsal: 12 dub 2013 17:16 
Diskutér

cekali jste od nich neco jineho nez zvyseni cen a podraz? Myslel jsem, ze -> tehdy klesli na dno zumpy, ale vidim, ze stale padaji ... Wizzrat ..

PříspěvekNapsal: 12 dub 2013 19:44 
Moderátor

krtek píše:
jojo, máš pravdu... netušil jsem že i velké kabinové zavazadlo rozlišujou podle sezony..takže 405 kč za kabinák, kterej byl do lonska zdarma a letenka pro dva stojí 422 kč celkem... normálně si asi koupím tu vestu..

vestu doporucuju ;-)

PříspěvekNapsal: 12 dub 2013 21:50 
Tazatel

poplis píše:
krtek píše:

vestu doporucuju ;-)

už by to bylo na nové téma, ale celkem dost mě zajímá kolik lidi odtud lítá s tou vestou :?:
(je-li vůbec někdo takový)

PříspěvekNapsal: 13 dub 2013 09:50 
Návštěvník

jen počkejte, až odtud (nedej bože!) wizzair vypadne, ještě na něj budeme rádi vzpomínat... a to malé zavazadlo se taky dá přežít... zajímavé, že 250 kč administrativní poplatek easyjet tady lidi z židlí tolik nezvedal.

PříspěvekNapsal: 13 dub 2013 11:40 
VIP

YaniCZka píše:
jen počkejte, až odtud (nedej bože!) wizzair vypadne, ještě na něj budeme rádi vzpomínat... a to malé zavazadlo se taky dá přežít... zajímavé, že 250 kč administrativní poplatek easyjet tady lidi z židlí tolik nezvedal.

Tak tam je cena za celkovou rezervaci, takze kdyz leti 2 zpatecni let, tak to je preci jen mnohem mene nez 4*180 = 720...

PříspěvekNapsal: 13 dub 2013 12:02 
Diskutér

YaniCZka píše:
jen počkejte, až odtud (nedej bože!) wizzair vypadne, ještě na něj budeme rádi vzpomínat... a to malé zavazadlo se taky dá přežít...

Priste budes moct litat jen v podprde a v trenkach ... taky to bude v pohode. Jsem zvedav, za co budou vybirat dal.. Za pouziti vesty v pripade havarky? Za pouziti binu? Protoze lidi hrozne zdrzuji, kdyz si skladaji veci do binu, zpomaluji otocku na letisti, asi tak o 0,4s a proto je musime zkasnout ... Super ... Ale da se to prezit ... Jsou to proste smejdi a tak to je...

Petrk - jeste k tomu pripocti 270,- / 405,- Kc (mimo / v sezone) za kabinove zavazadlo na jeden usek, fakt vyhra s nima letet ...

PS: zacalo to, jak se zacali navazet do Skye ...

PříspěvekNapsal: 18 dub 2013 07:22 
Diskutér

Je úplně jedno, jestli se celková cena skládá z jedné vyšší ceny a nebo je odstupňovaná pomocí různých volitelných/povinných částí. Tím, co rozhoduje je stejně vždycky konečná cena pro daného člověka.

Easyjet je v mém termínu (Londýn) aktuálně dražší o skoro 2000Kč na osobu, i po započtení většího kabinového zavazadla. Mám jim kvůli tomu nadávat, že jsou šmejdi?

PříspěvekNapsal: 18 dub 2013 07:49 
Diskutér

Nenadavam na celkovou cenu, jen na to, jakou cestou k ni dospeli. Chapu, ze konecna cena je pro mnohe rozhodujici, akurat Easy nebuzeruje tolik lidi, nema mensi klece, neupravuje letovy rad podle toho jak se jim to hodi a kolik zrovna leti lidi na danem letu atd... To dela ty rozdily, mezi smejdy a normalnim lcc... Celkovy obraz spolecnosti, ten mi u Wizzu proste nejde. Kdybych necitil z kazdeho kroku Wizzu nejakou levarnu, vychytralost, tak o nich jako o smejdech nenapisu.

PříspěvekNapsal: 18 dub 2013 08:32 
Návštěvník

No já mám fakt pocit, že navážet se do Wizzu je strašně in, ale pořád radši snesu, že si toho holt zabalím trochu míň, než platit mnohem větší částky EZY. Souhlasím s tím, že rušení a přesouvání letů je maximální křivárna, ale jinak mi politika Wizzu celkem vyhovuje - kdo umí cestovat na lehko ušetří, kdo holt na víkend potřebuje 2 kufry, ten si připlatí. Samozřejmě, bude-li cena EZY a Wizzu srovnatelná, poletím radši s EZY, o tom žádná, ale od nich už jsem letenku za 300 Kč neviděla hodně dlouho...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina