Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 14 črc 2020 21:48

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 242 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: WIZZ AIR nikdy více aneb jděte se WIZZRAT
PříspěvekNapsal: 03 říj 2012 16:01 
VIP

Asi před rokem se objevilo info,že nějaký angličan začal vyrábět speciální vesty pro lowcostové lety.Cena asi 30 liber.Prototože to umím a byl bych schopen to vyrobit za polovičku a ještě mít zisk,přemýšlel jsem,že to zkusím rozjet u nás.Pak jsem se na to vybodl.Nicméně jsme loni letěli Wizerem a 2 ks jsme zkusmo vyrobili a měli s sebou,ale nepoužili.Kdyby měl někdo zájem,gratis mu je přenechám.Originál firma má stránky pod www.rufusroo.com

PříspěvekNapsal: 03 říj 2012 16:29 
Moderátor

tak jsem zkusmo premeřil muj batoh a ty nove rozmery me zase tak omezovat nebudou :-)
na vysku pokud vyndam zadovou vyztuhu to splnuje,šířka ze 40cm na 32cm mi tolik nevadí,protože batohy se do šířky moc nedělají no a hloubka z 20cm na 25cm je určitě plus...takže spacak připnout na pásek,nebrat stan a když nebudu brat gril jak mam s oblibou ve zvyku a pokoupim tu vestu tak si mozna jeste s wizzem nekam zaletim :-)
na batohu mam prišite další popruhy,takze po vystoupeni z letadla muzu vetsinu bagáže dat pod batoh a vevnitř se mi uvolní misto na další veci.
je to batoh z tesca 45l a po skoro 3letech cestování stále drží :-)
akorat stan uz tam nenarvu :-(

PříspěvekNapsal: 03 říj 2012 16:55 
VIP

Ted jsem koukal na nejake letenky a pri hledani PRG-LTN a zpet od 8/11 do 11/11 mi to tam na ceste zpet hazi vyssi ceny pro clena klubu nez je normalni cena :!: To bude asi ta sleva, o ktere mluvili :lol:

PříspěvekNapsal: 03 říj 2012 16:59 
VIP

Myslím, že to tady bude na založení nového tématu "Nákup vesty/bundy, do které se toho nejvíc vejde"...jiné východisko nevidim

PříspěvekNapsal: 03 říj 2012 17:49 
Moderátor

Maiklcz2 píše:
Myslím, že to tady bude na založení nového tématu "Nákup vesty/bundy, do které se toho nejvíc vejde"...jiné východisko nevidim

a zaroveň slozena zabira nejmene mista :D :D

PříspěvekNapsal: 03 říj 2012 19:34 
VIP

1. Nila 2. Poplis 3. Goro To jsou první zájemci o vesty,mám jem 2,pokusím se vás nějak podělit,event. vyrobit třetí. Kdyby bylo zájemců víc,tak se vyrobí další.Náklady na materiál jsou do 200 kč,práce asi 2 hod ,ale bylo v tom i vymýšlení,jak to nejlépe udělat.Při větší sérii by se čas asi zkrátil.Adekvátní zisk za práci by stačil 200 kč .Takže finální cena by se vešla tak do 400 kč,možná i vč. poštovného.Ty 2 vesty jsou udělány z poctivého materiálu,na dně kufru nezaberou nic,ale že by šla zmačkat do dlaně,to ne.Mají 2 kapsy vpředu na prsou,2 velké nad pasem dolů a obrovskou na zádech - všechny mají zip.Zatím máme plný sklep různých látek - to byl levný zdroj,ale shodou okolností si to vše má někdo odvézt příští týden za symbolickou cenu 10 kč za metr.Takže :jestli vestu ještě někdo chcete,dejte vědět,aby se nějaké ty látky odložily a cena mohla být nižší,než kdyby se zase látky musely kupovat.

PříspěvekNapsal: 03 říj 2012 20:46 
VIP

Tak po shlednuti tohoto videa jsem jednoznacnym zastancem novych pravidel a uz se tesim na to, jak se nam vsem bude cestovat mnohem lepe :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=jXg_NEAh ... r_embedded

PříspěvekNapsal: 03 říj 2012 21:45 
VIP

:D Díky, dlouho jsem se tak od srdce nepobavil, odteď si s sebou nebudu brát vždy tu tlustší knížku :D

PříspěvekNapsal: 03 říj 2012 21:46 
VIP

ziletka píše:
Tak po shlednuti tohoto videa jsem jednoznacnym zastancem novych pravidel a uz se tesim na to, jak se nam vsem bude cestovat mnohem lepe :lol:

No hloubka obou typů zavazadel má být stejná, ale na tom zkušebním stojanu z videa mi přijde ta pro malé batohy, o trochu širší :-D

PříspěvekNapsal: 03 říj 2012 21:46 
VIP

ziletka píše:

To video je přehnaný. Jak by asi mohl projít ten mladej chlap s tím vším přes gate, to by tam musel být zaměstnanec s IQ houpacího koně aby nepoznal kolik má zavazadel a od oka nepřeměřil příručák. Prostě další prachy do kapsy.

PříspěvekNapsal: 03 říj 2012 22:02 
VIP

Zajímavé: Toto video (najednou) nelze hodnotit.

PříspěvekNapsal: 04 říj 2012 06:06 
Diskutér

A když teda budu mít malé kabinované zavazadlo, které se mi vejde pod sedadlo, tak si mám dát nohy za hlavu nebo rovnou zvlášť do boxů? :roll:

PříspěvekNapsal: 04 říj 2012 08:21 
VIP

Dost pochybuju, že na palubě budou schopni rozlišit, který příručák je malý nebo velký. Těžko by asi zakázali lidem s malým příručákem používat úložné boxy...

PříspěvekNapsal: 04 říj 2012 09:59 
Diskutér

Ještě, že jsem včera nekoupil malý kufr :-) Takhle budem lítat s jedním velkým odbaveným. Aspoň ubudou starosti kolem tekutin a místa. Sice to bude o něco dražší, ale když nakoupím teď za nižší ceny, tak to vychází skoro stejně.

PříspěvekNapsal: 04 říj 2012 10:28 
VIP

anavi píše:
1. Nila 2. Poplis 3. Goro To jsou první zájemci o vesty,mám jem 2,pokusím se vás nějak podělit,event. vyrobit třetí. Kdyby bylo zájemců víc,tak se vyrobí další.Náklady na materiál jsou do 200 kč,práce asi 2 hod ,ale bylo v tom i vymýšlení,jak to nejlépe udělat.Při větší sérii by se čas asi zkrátil.Adekvátní zisk za práci by stačil 200 kč .Takže finální cena by se vešla tak do 400 kč,možná i vč. poštovného.Ty 2 vesty jsou udělány z poctivého materiálu,na dně kufru nezaberou nic,ale že by šla zmačkat do dlaně,to ne.Mají 2 kapsy vpředu na prsou,2 velké nad pasem dolů a obrovskou na zádech - všechny mají zip.Zatím máme plný sklep různých látek - to byl levný zdroj,ale shodou okolností si to vše má někdo odvézt příští týden za symbolickou cenu 10 kč za metr.Takže :jestli vestu ještě někdo chcete,dejte vědět,aby se nějaké ty látky odložily a cena mohla být nižší,než kdyby se zase látky musely kupovat.

Tak já asi taky budu zájemce... ;)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 242 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina