Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 12 pro 2018 11:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 241 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rozměry příručního zavazadla
PříspěvekNapsal: 07 pro 2016 11:49 
VIP

Někdy je výhodnější z KTW last od CK, nebo last na charter. Ale na 14 dní je to málokdy a já potřebuju už usadit synka na sedadlo. Apropo jak se řeší infant, pro kterého chci koupit místo a bágl? Když vyberu 2-14 let, tak tam zadám datum narození opravdu 2 plus, do 2 let tam kalendář vyblokujou. Budou prudit na odbavení když bude jiné datum narození?

PříspěvekNapsal: 12 pro 2016 20:10 
VIP

Odpovím si tedy sám. Včera jsem kupoval ACE a malému koupil i když je infant letenku od 2-14 let. Datum narození jsem musel zfixslovat - přidal jsem mu přesně rok. Wizz má bordel v podmínkách na starých a nových stránkách a tak někde je napsáno, že kočárek jen zdarma pro infanta a jinde i pro 2-14let, pokud ho potřebuje. No raději jsem zavolal na linku a tam slečna raději upravila datum narození na správný a malého přidala jako infant k mé letence a místo přepsala na manželku, jako že má rezervaci na dvě místa. Tím pádem kočár bez debat a místo taky. Kostrbaté ale prý funkční a prověřené.

PříspěvekNapsal: 24 črc 2017 14:42 
Diskutér

Tak máme tu zmenu, už nebudú malé kufre. Uvidíme ako sa to premietne do cien, ak výrazne, tak potom je to negatívna zmena, lebo teraz je možnosť voľby:

https://ekonomika.sme.sk/c/20608814/wiz ... hovor.html

PříspěvekNapsal: 24 črc 2017 16:12 
Diskutér

Pro mě jednoznačně plus, ceny letenek nepředpokládám, že zvýší. Ten malý příručák byl důvod, proč jsem se Wizzu vyhýbal. Jenom za naši rodinu přišli cca o 25 zpátečních letenek.

PříspěvekNapsal: 24 črc 2017 20:58 
Diskutér

zas to nebolo az take zle, s priatelkou sme sa vedeli do toho jedneho maleho prirucaku zbalit na 3/4 dni obaja. ale zmenu samozrejme vitam

PříspěvekNapsal: 24 črc 2017 21:32 
Diskutér

:D no sám jsem tomu zprvu nevěřil, ale my se sbalíme do těch větších příručáků 2 dospělí a 3 děti na 14 dní - a to ještě ty děti v něm mají polystyrenový podsedák do auta, je tam plážový stan a 2 větší nafukovací kruhy. Dohromady tak 35 kg a to ještě zjišťujeme, že dost věcí vozíme zbytečně :)

PříspěvekNapsal: 01 zář 2017 09:30 
Diskutér

to jsem nevěděla,že už mají větší zavazadlo v ceně. Wizz Air: rozměry - 55 x 40 x 23 cm, váhový limit - 10 kg (od 29.10.2018, do té doby jen 42 x 32 x 25 cm)

PříspěvekNapsal: 09 říj 2017 16:19 
Diskutér

musel sem jeste dokoupit velky prirucak - cena na webu £18 a cena v apce £14.50 - treba se to tyka i jinych poplatku tak stoji zato kouknout na ceny

PříspěvekNapsal: 09 říj 2017 16:22 
VIP

tyka se to i letenek, ze jsou pres appku evnejsi. takhle jsem levneji kupoval pro zname island.

PříspěvekNapsal: 24 črc 2018 13:04 
Diskutér

Nevíte někdo, jak probíhá odebírání příručáku u Wizzu (neberu priority).
Je to stejné jako u Ryanair? - před nástupem do letadla na ploše, nebo v rukávu před vstupem do letadla.
V případě odebrání příručáku, jak jsou důslední bez jakýchkoliv tašek, batohů, ledvinek atd.
Znamená to, že půjdu do letadla s prázdnýma rukama?
Mobil do kapsy, vodu v ruce ???

:ugeek:

PříspěvekNapsal: 24 črc 2018 13:29 
VIP

Já otázku výše doplním. Můžu si odebrání zavazadla vyžádat? Jde mi o to, aby jim nevadili trekové hole, případně tyčky ke stanu.

PříspěvekNapsal: 24 črc 2018 13:39 
VIP

toto je diskutabilne, ked odoberaju pri rukave/na ploche, tak to uz preslo kontrolou...ale ci na checkine ti to zoberu, aj ked niekde sa mihla informacia, ze sa da odovzdat na prepazke bezplatne.. ale to uz neviem najst

PříspěvekNapsal: 24 črc 2018 15:19 
Diskutér

Aktuálně jsme letěli Praha-Bari. 2 osoby, jeden přikoupený kufr.
Na check-inu jsem odevzdal koupený kufr + příruční kufřík.
Do letadla jsem měl ještě i příruční minitašku. Nabízí se teda možnost mít 2x příručák zdarma :) Jeden si začekujete a podle mě nemají možnost jak zjistit v tom schonu na gatu že už jeden je v letadle... kdyžtak mě opravte.

Jinak možnost začekovat příručák na přepážce posílájí určitě v emailu před odletem.

Citace:
Hand luggage of passengers who have not purchased WIZZ Priority will have to be placed into the cargo hold compartment of the aircraft and can be collected at the baggage belt at the arrival airport. You can avoid this by:
• Adding WIZZ Priority to your booking;

• Dropping your hand luggage at the check-in free of charge;

• Bringing only a small bag (40 x 30 x 18cm) with you onboard, which must be placed under the seat.

PříspěvekNapsal: 24 črc 2018 20:26 
Diskutér

Právě dorazil mail a vypadá to na velkou změnu:

Upozorňujeme, že své příruční zavazadlo si budou moci na palubu vzít pouze pasažéři s WIZZ Priority, v souladu s postupy nástupu na palubu na každém letišti. Příruční zavazadlo pasažérů, kteří si nezakoupili WIZZ Priority bude umístěno do nákladního prostoru letadla a po příletu na letiště si ho bude možné vyzvednou na pásu se zavazadly. Vyhnout se tomu můžete následujícími způsoby:
• Přidání WIZZ Priority k vaší rezervaci;

Odevzdáním svého příručního zavazadla u přepážky odbavení (check-in), bude přepraveno zdarma;

• Tím, že si na palubu vezmete pouze malé zavazadlo (40 x 30 x 18 cm), které se musí vejít pod sedadlo.

Z příručáku se tím pádem stává odbavené zavazadlo a můžeme si do něj přibalit nepovolené předměty, kteréé by neprošli na kontrole.

PříspěvekNapsal: 24 črc 2018 21:54 
VIP

Takže v e-maile to posielajú, ale na ich stránkach som to nenašiel. To by fakt chcelo nejakého dobrovoľníka na test.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 241 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina