Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 19 zář 2019 14:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Změna letu VS. zrušení a koupě nové letenky
PříspěvekNapsal: 25 zář 2015 10:24 
Kolemjdoucí

No podmínky jsem nějaké našel

https://wizzair.com/cs-CZ/useful_inform ... rvice_fees

Konkrétně:

Poplatek za změnu jména - prostřednictvím wizzair.com Na let a cestujícího 1 235,00 Kc

nebo

Poplatek za zrušení rezervace - Na let a cestujícího 1 645,00 Kc

Jenže:

Administrativní poplatek -prostřednictvím wizzair.com a telefonického centra Na let a cestujícího 220,00 Kc

V mé ceně 2300 z BRNO >Eindhovenu a zpět je i právě výše uvedený poplatek, takže jestli to správně chápu a počítám, tak

2300 minus 2×220,00 Kč administrativní poplatek => 1860,-
=> zůstane 1860 – 1645 = 215 Kč z jedné zpáteční letenky v případě zrušení rezervace.

Prý to ale zůstává na účtě, což je dost naprd, chtěl bych to zpět na BÚ...ale to si asi budu dělat marné naděje :-(.

Další možnost je přepsání jména, tam nevím, jak je to s těmi administrativní poplatky, miminálně 1235 + nějaká koruna za to, že to někdo vezme... to teda nevím. Je to špatné :roll: :?

Poradíte kde se dá dobře inzerovat krom tohoto serveru?

PříspěvekNapsal: 13 říj 2015 11:56 
Nováček

Zdravím všechny, nevíte náhodou, kde sehnat levné letenky do Neapole z prahy v srpnu příští rok. Nejlevnější jsem našla za 3700, ale myslím si, že by se dala sehnat levněji. V hledání levných letenek teprve začínám a tudíž se vůbec nevyznám:-(
Díky

PříspěvekNapsal: 13 říj 2015 12:03 
VIP

vervana píše:
Zdravím všechny, nevíte náhodou, kde sehnat levné letenky do Neapole z prahy v srpnu příští rok. Nejlevnější jsem našla za 3700, ale myslím si, že by se dala sehnat levněji. V hledání levných letenek teprve začínám a tudíž se vůbec nevyznám:-(
Díky

Srpen bude spicka, ale myslim, ze se jeste vyplati chvili pockat a sledovat ceny. Do srpna preci jen jeste daleko.

PříspěvekNapsal: 18 pro 2016 20:08 
Diskutér

wizz mi zmenil let o jeden den (este neposlali ziadny mail ale po prihlaseni uz tam mam moznosti na akceptaciu zmeny, vybratie ineho terminu alebo storna)

let BTS - IEV

moja otazka :

bude vsetko s kostolnym poriadkom ak tuto ich zmenu stornujem az po kupe novej rovnakej letenky (rovnaka destinacia aj datum momentalne ponukanej zmeny)?

Chcem este chvilku pockat ci nahodou cena este neklesne (leti mi to az v 8.mesiaci),ak by klesla tak kupim novu letenku a povodnu kde mam moznost storna,by som zrusil nech mi daju 120% kredit.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina