Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 17 zář 2019 01:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Problémy při nákupu letenky
PříspěvekNapsal: 17 kvě 2011 21:49 
Administrátor

Zkus zatlačit na Wizz, oni mohou platbu zrušit a peníze připsat zpět na účet. U banky bys zřejmně uspěla pouze v případě, že neobdržíš zaplacenou službu, nikoliv však za vlastní chybu.

PříspěvekNapsal: 18 kvě 2011 07:26 
Diskutér

Docela by me zajimalo, jak se k tomu Wizz postavi... napiste kdyztak jak to dopadlo. Jestli byli vstricni nebo za blbost se plati...
Nedavno jsem je blbosti sponzoroval, kdyz jsem misto jednorazoveho platebniho prikazu poslal opakovany kazdy den a tyden jim pravidelne chodily penize za jednu letenku :D

PříspěvekNapsal: 27 kvě 2011 13:16 
Diskutér

chcu se zeptat, je velka chyba u W6, kdyz je na obcance narodnost ceska a v online odbaveni zapsana narodnost slovenska? Budou problemy na letistich (BRQ, LTN)? Vsechny ostatni udaje jsou spravne.

PříspěvekNapsal: 07 čer 2011 11:01 
Diskutér

tak na obou letistich proslo v pohode vse

PříspěvekNapsal: 07 čer 2011 17:11 
Kolemjdoucí

Tak problém s dvojitou platbou za téměř totožný let dopadl uspokojivě: Částka levnější z plateb je evidována jako kredit a do roka se může vyčerpat na jakýkoliv let s Wizzairem. Nejdříve jsme to řešili telefonicky přes zákazníckou linku, na které nás odkázali na písemnou "reklamaci" ze stránek Wizzu. Odpověď přišla za 19 dnů. Takže spokojenost a poučit se příště z vlastní blbosti...

Předmět příspěvku: fly4free.pl - zkušenost s nákupem?
PříspěvekNapsal: 18 čer 2011 18:46 
Návštěvník

Máte někdo zkušenost s nákupem na fly4free.pl? Zkusmo jsem tam hledala lety do své oblíbené destinace (Londýn :) ) a vyhodilo mi to výrazně nižší cenu letenek na Wizzairu, než jakou uvádí Wiz na svých stránkách. Docela mě to láká, ale nerada bych se spálila.

Předmět příspěvku: Re: fly4free.pl - zkušenost s nákupem?
PříspěvekNapsal: 18 čer 2011 19:21 
VIP

nejde náhodou o "klub" cenu?

Předmět příspěvku: Re: fly4free.pl - zkušenost s nákupem?
PříspěvekNapsal: 18 čer 2011 20:14 
Návštěvník

Mám obavy, že jo; nějak mě ta polština zmátla, sorry

PříspěvekNapsal: 25 čer 2011 07:19 
Diskutér

Tak mi nastal problém s wizzem.
Přestože se u platby převodem píše "převod provést do 24hodin" využívám radu jednoho uživatele AL, tzn. mít pár dnů navíc na poohlédnutí se jinde.

2.6. jsem dělala rezervaci, 8.6. tj.po 6dnech prováděla platbu, 10.6 mi poslali fakturu-bez problému.

10.6. jsem dělala rezervaci, 17.6. tj. po 7 dnech prováděla platbu a ........NIC.

Peníze odešly, faktura nepřišla, ve WIZZ účtu (my bookings) se nezobrazuje, ani ji nelze vyhledat po zadání kodu rezervace.

ve středu večer jsem posílala dotaz formulářem na webu. bez odpovědi samozřejmě.

Zoufale jsem ve čtvrtek volala na tu drahou linku, samozřejmě 4minuty čekání, 2 minuty hovoru za 84 :shock: korun. Dotazovala jsem se, jestli mi zrušili rezervaci, jestli si mám kupovat novou letenku (vyšla by mě ve čtvrtek ještě o 100 levněji, než když jsem ji rezervovala). Slečna mi polskou češtinou řekla, že mají problém s bankovními převody, že novou letenku kupovat nemám, že mám počkat do pátku na zaúčtování.
Pátek přešel a pořád nic. :?

Nevím, co mám dělat, měla jsem letět už ve středu a jelikož bankovní převody musí být aspoň 2týdny před odletem, můžu si letenku už leda koupit na kartu. Tak nevím, jestli čekat, že to zaúčtují, nebo kupovat letenku znovu a pak z nich nějak vymáhat peníze - pokud to půjde.

Cena se možná zvedne přes víkend, 100%-ně po nedělním letu, kdy už bude ten středeční "první na řadě". Znovu volat na tu infolinku se mi opravdu nechce.
Co teď ? :roll:

PříspěvekNapsal: 25 čer 2011 12:31 
Diskutér

No asi nejjednodussi bude znovu tam zavolat. Neresil bych 80kc za telefon zvlast v pripade, kdy jsi provedla platbu 7 dni po terminu. To dlouhe prodleni s platbou vsechno jen komplikuje a pokud tam neni uspora v cene (jako to bylo driv proti platbe kartou), je bankovni prevod lehce nesmyslna akce.

PříspěvekNapsal: 26 čer 2011 17:11 
Diskutér

To, že se rezervace neobjevuje, ještě neznamená, že je zrušená...mě asi před rokem říkali, že to drží v systému 1 měsíc, protože bývá občas problém s přiřazením kodu. Ale fakt je, že 7 dní už je dost...já to řeším převodem max 3 dny po termínu...

PříspěvekNapsal: 26 čer 2011 18:21 
Diskutér

Ano, dlouho to je. Ale u 6 dnů nebyl problém a u 7 už to neberou? Platba ihned pro mě není efektivní. Nejdřív vyberu data a zabookuji, a pak čekám jestli přítel dostane na tato data dovolenou. Pokud ano, tak provádím platbu.
Nebylo by aspon od věci, kdyby při stornování rezervace poslali aspoň pitomý email???
Paní na infolince jsem říkala, že platba nebyla provedena do 24 hodin, ale stejně mi říkala, ať novou letenku nekupuji, že mají problémy s bankou od 20.června. Více mě udivilo, že mi před pár dny poslali fakturu na platbu členství WIZZxclusive club, kam jsem se registrovala v dubnu.

Koukám do moje rezervace a není tam. Já nevím, jestli je, nebo není zrušená, protože se tam jednoduše nezobrazuje. Mohla by se tam snad zobrazit ve stavu : CANCELLED, nebo ne? to jenom tak zruší, smáznou a ani mi o tom nepřijde email?

PříspěvekNapsal: 26 čer 2011 21:29 
Diskutér

Zavolej jim na tu infolinku a řekni jím, že jsi to prostě platila včas, nadiktuj jim kód a ať se na to podívají a šmitec...mě tam taky ta rezervace zmizela a dali mi nový kód a bylo to...ale je třeba počkat, aby tam peníze už tutově byly...

PříspěvekNapsal: 26 čer 2011 21:31 
Diskutér

P.S. a hlavně se dá pořád volat na to bezplatný číslo...alespoň před měsícem to ještě fungovalo...

PříspěvekNapsal: 27 čer 2011 09:33 
Diskutér

jaké bezplatné číslo?
kde jsi ho viděl?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina