Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 17 zář 2019 02:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 185 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Platba bankovním převodem u Wizz Air
PříspěvekNapsal: 12 říj 2012 19:42 
Tazatel

Peníze mi převedou zpět jen musím vyplnit reklamační formulář. Chlapík na lince mi říkal, že ta platba byla spárována na rezervaci někomu jinému s podobným příjmením. Druhý chlapík na lince mi říkal, že někdo zavolal a převedl tu platbu na jinou rezervaci. Nebo něco v tom smyslu. Jak se něco takového může stát!!!! Pořád mi dokola opakoval, že mám v systému rezervaci, ale u ní nemám žádný lety. LOL
To nejlepší je, že mám e-fakturu a potvrzovací e-mail s mým jménem a kódem. Ale check-in neudělám. LOL
Novou letenku jsem si právě kartou, už nikdy převodem. Takže abych ušetřil 100 Kč za převod(karta vs bank. převod) jsem zaplatil celkem o 500 Kč navíc. Doufám, že to z nich nějak dostanu ty peníze. )))

PříspěvekNapsal: 12 říj 2012 21:25 
Návštěvník

A žádal jsi zpětné přebukování na původní termín, s tím, že máš potvrzenou rezervaci na e-mailu?

PříspěvekNapsal: 13 říj 2012 10:54 
VIP

stanik píše:
Druhý chlapík na lince mi říkal, že někdo zavolal a převedl tu platbu na jinou rezervaci. N
Překvapuje mně, zda je něco takového vůbec možné! Pokud byla rezervace řádně potvrzená, jak ti ji může cizí člověk (bez průkazné identifikace!) po telefonu zrušit nebo změnit, jenom proto, že tvrdí, že má podobné příjmení?!
Vždyť nemohl znát ani rezervační kód, ani tvé celé jméno, což minimálně by měl operátor požadovat.
A když už by byla rezervace změněna, okamžitě přijde email (vyzkoušeno), jak to, že tobě nepřišel? :?

Pokud to operátor na telefonu opravdu udělal tak, jak píšeš, je to jasně jejich chyba a měli by ti vrátit tvou rezervaci do původního stavu.
A nebránil bych se ani říct si o nějaké rozumné odškodnění za způsobené komplikace a dodatečné náklady..

stanik píše:
Novou letenku jsem si právě kartou, už nikdy převodem.

Nemyslím si, že za tu situaci může platba převodem. Platil jsem tak již hodně rezervací, je to běžně používaná metoda, prvně slyším, že by s tím mohl být takový problém. A pokud už by wizzair převedl peníze poslané převodem, klidně by mohl převést i peníze z karty, ne?

stanik píše:
účet u wizzair nemám

doporučuju založit a rezervovat přes účet. Nic to nestojí a jakmile budeš mít všechny rezervace provázané se svým účtem, sníží se riziko, že se k tvé rezervaci bude hlásit nějaký telefonický anonym. Každopádně i tak mi to přijde na hranici scifi a špatného vtipu!
Mám zkusit zavolat, jestli tam není náhodou nějaká bezprizorní letenka na moje příjmení? :roll:

PříspěvekNapsal: 13 říj 2012 11:40 
Návštěvník

to Goro:

Já už to zkusil není ani pro mne :lol:

PříspěvekNapsal: 13 říj 2012 14:09 
VIP

Možná to někomu pomůže: Wizz má v ČR pro tuzemské platby dva účty, jeden u CITI, druhý u UCB. Mám osobní zkušenost jen s tím druhým (Unicreditbank), nikdy žádný problém, naposledy mou platbu identifikovali hned druhý den po odeslání. Možná by nebylo od věci, aby ti, kteří měli problém, aby napsali, na který účet platbu posílali. Jestli na 2058670102/2600 nebo 2102117073/2700.

PříspěvekNapsal: 14 říj 2012 06:49 
Tazatel

Martin1111: žádal jsem, aby tu operaci vrátili zpět a že chci letět mým zaplaceným letem z Benátek do Prahy,
operátor na lince: já vás chápu, ale u vaší rezervace nemám žádné lety, a vaším převodem už byla zaplacena jiná rezervace
já: ale já jsem žádnou jinou rezervace neplatil, mám e-fakturu a potvrzovací kód na můj let z benátek do prahy a při check-inu na webu se mi zobrazí error
operátor: ale vaším bank. převodem se zaplatila jiná rezervace a už to nejde převést zpět

goro: už jsem poslal majla, a žádám o uhrazení všech dodatečných nákladů :twisted:

platil jsem na unicredit bank

PříspěvekNapsal: 14 říj 2012 08:13 
VIP

stanik píše:
operátor: ale vaším bank. převodem se zaplatila jiná rezervace a už to nejde převést zpět

v takovém případě bych se zeptal operátora, jak je možné, že se tvým převodem zaplatila jiná rezervace? Na základě čeho? Předpokládám, že jsi při platbě uvedl do zprávy pro příjemce správný kód své rezervace. Zeptal bych se, na základě čeho si mohli dovolit použít tvou platbu na zaplacení cizí rezervace (s jiným kódem) a tvou rezervaci zrušit !? :shock:
Důkazní břemeno je na jejich straně, předpokládám, že nahrávají všechny hovory a evidují emaily, tak ať se předvedou.

A pak bych se zeptal, proč to teď "nejde převést zpět", když z tvojí standardně zaplacené a spárované rezervace to převést šlo, i když už byla "confirmed", zatímco teď z nějaké cizí rezervace, kam ty peníze nepatří, to najednou převést nejde? :evil:

PříspěvekNapsal: 14 říj 2012 10:56 
Diskutér

goro píše:
stanik píše:
A pak bych se zeptal, proč to teď "nejde převést zpět", když z tvojí standardně zaplacené a spárované rezervace to převést šlo, i když už byla "confirmed", zatímco teď z nějaké cizí rezervace, kam ty peníze nepatří, to najednou převést nejde? :evil:

Sice jsem u Wizzu nedělal, ale předpokládám, že to bude všude stejné. Takže možnosti jsou asi následující.

1) zakázáno managementem
2) operátor netuší, jak podobnou operaci provést (a nebývá nikdo, kdo by byl schopen poskytnout relevantní odpověď)
3) interní systém tuto operaci neumí, protože s ní management nepočítal
4) operátor je de*il

PříspěvekNapsal: 24 říj 2012 04:24 
Tazatel

vyplnil jsem registrační formulář a překvapila mě reakce Wizzairu. Zeptali se mě jen, kdy jsem volal na linku. Napsal jsem ji datum a oni se mě zeptali, jestli jsem volal ještě 4.10. a to tam asi volala ta druhá osoba. :)
Uznali, že byla chyba na jejich straně a převedly peníze zpět za druhou letenku. Palec hore.

PříspěvekNapsal: 23 lis 2012 14:22 
Tazatel

zmenili letovy rad, respektive ukoncili linku driv nez mela koncit a zrusili mi let z eindhovnu do Prahy, platil jsem to bankovnim prevodem, nevite nekdo jak refunduji penize? jestli mi prijdou na ucet nebo mi pripisou Wizz kredit? chci si koupit letenku do katowic tak at vim jestli to mam zaplatit nebo jeste pockat? Moc diky za odpovedi

PříspěvekNapsal: 23 lis 2012 15:19 
Návštěvník

Zavolají ti a dají vybrat z obou možností, případně by sis mohl přebukovat let PRG-EIN na BRQ-EIN, pokud by ti to vyhovovalo. Jestli nechceš čekat na jejich zavolání, tak je můžeš kontaktovat na tom jejich pražském čísle ihned (samozřejmě nevolej na tu draze placenou linku).

PříspěvekNapsal: 02 led 2013 12:00 
Návštěvník

Ahoj,
nevíte někdo fax číslo na wizzair? Potřebuju jim něco odfaxovat. Díky moc

PříspěvekNapsal: 02 led 2013 12:27 
Diskutér

Customer Service

fax: 36 1 777 9444;

poštovní adresa: Wizz Air Hungary Kft.

BUD International Airport Building 221, H-1185 Budapest

PříspěvekNapsal: 05 led 2013 19:46 
Diskutér

Prosím pomoc :?

Zacatkem ledna jsem kupoval letenky u Wizzu, formou prevodu na ucet.
Platbu jsem odeslal do 24h. Bral jsem vse jako hotovou vec.
V patek mam odletat, chtel jsem si ted udelat Check-in a koukam jako pero z gauce :shock: ,
ze jsem mel vice kontrolovat email o potvrzeni rezervace... :?

Můžete mi prosím poradit co na posledni chvili delat ?
Na erotickou linku se mi moc volat nechce, ale asi mi nic jineho nezbude :evil:

Predem diky za rady !!!

PříspěvekNapsal: 05 led 2013 19:55 
Diskutér

Zkus zavolat na 246 019 980, je to prazske cislo za normalni tarif.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 185 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina