Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 19 zář 2019 13:48

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 185 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Platba bankovním převodem u Wizz Air
PříspěvekNapsal: 14 pro 2009 08:47 
Tazatel

chci koupit letenku z KATOVIC a cenu to ukazuje v PLN.Když jí přepnu do czk a dojdu až k platbě je tam prvne uvedeno PLN pod tim CZK.Ale v tabulce mi nejde dat ceska rep.a platbu to chce z polska.co s tím.na info lince mi říkali že to jde.asi jsem tupolev mě to nejde.posílat to chci samozřejmě na učet v ČR.

Předmět příspěvku: Re: wizz platba bankovním převodem
PříspěvekNapsal: 14 pro 2009 08:58 
Diskutér

No to nevim ja jsem to chodil vždycky zaplatit do banky v Polsku,mam to tam kousek :)

PříspěvekNapsal: 14 pro 2009 09:07 
Tazatel

no tak to ja to mam z ruky jeste se hodi dopsat ze je to let z krakov do kyjev kdyz to koupim treba do bruselu tak to jde ale ukrajina ne.ale proc proboha porad je to odlet z katovic a kupuji to v cesku.

PříspěvekNapsal: 14 pro 2009 13:19 
Diskutér

:? :?: odlet je z Wizzairem z Krakowa?ja jsem myslel že Wizzair leta jen z Katowic a to že je tam napsano Katowice/Krakow je jen pro lidi kteři nevědi kde jsou Katowice :lol:

Předmět příspěvku: Re: Platba bankovním převodem u Wizz Air
PříspěvekNapsal: 14 pro 2009 13:23 
Tazatel

s tim Krakovem jsem se upsal jinak porad pisu z Katovic.at tak či onak mám to ověřený je to let wizz air ukrajina a tam to platit na cesky ucet nejde.

PříspěvekNapsal: 14 pro 2009 20:26 
Tazatel

sohaj007
Tak to zaplať kartou a máš pokoj ;)

PříspěvekNapsal: 09 led 2010 10:45 
VIP

On je to asi všeobecný problém u Wizzairu. Pokud kupujete letenku s odledem v zahraničí, platíte na zahraniční účet banky. Je tedy lepší platit kartou.

Blokoval jsem si ve čtvrtek letenky z Barcelony do Prahy zadal platbu převodem (nechtěl jsem platit kartou, protože jsem ještě potřeboval objednat další přelety a něvěděl jsem jestli ještě budou za akční cenu).
Včera večer jsem chtěl zaplatit a nechápavě jsem koukal že tam je cena v Euro a účet do Maďarska. To by tak nevadilo, ale mám problém že banka zahraniční platby přijímá jen do 15 hod a to už jsem nestihl. Takže až v pondělí a převod trvá až 5 dní.
Nevíte jak Wizzair rychle ruší rezervace? Píše do 5 dní (kalendářních a nebo pracovních). Rezervoval jsem ve čvtrtek a platba tam může být klidně až další pátek tj 8 den. Má to smysl vůbec posílat? Nebo to mám poslat a poslat zároveň mail s dokladem o zaplacení? Nedá se to ještě nějak zaplatit kartou?
Chtěl jsem koupit letenky znovu, ale problém je že místo 30 Euro je už cena 50 Euro a nás je 5. Je nějaká šance že až se rezervace zruší a uvolní těch 5 blokovaných míst že by cena zase spadla?
Díky za rady.

PříspěvekNapsal: 09 led 2010 11:02 
Návštěvník

tuna píše:
On je to asi všeobecný problém u Wizzairu. Pokud kupujete letenku s odledem v zahraničí, platíte na zahraniční účet banky. Je tedy lepší platit kartou.

Kupoval jsem letenku Oslo-Praha a při závěrečném kroku se sice ukázala cena v norských korunách, ale úplně dole na stránce je možné zaškrtnout v jaké měně chcete platit. Vyberete CZK, cena se vám přepočítá a platíte na účet u UniCredit v ČR.

PříspěvekNapsal: 09 led 2010 11:12 
Diskutér

Mě bylo řečeno na informační lince, že i když rezervace zmizí, že to tam mají ještě měsíc a skutečně jsem to dostal potvrzený s novým kodem asi za 10 dní. Ale musel jsem tam poslat fax s výpisem z banky...byly tam trochu dohady na infolince /byla ještě zadara/ slečna se musela ptát nadřízeného, ale v pohodě...

PříspěvekNapsal: 09 led 2010 11:18 
Kolemjdoucí

Ahoj, kupoval jsem letenku z Rima do Katovic, platil jsem prevodem (na cesky ucet) a vse bez problemu. Melo by to byt jak psal gulas o neco vyse.

PříspěvekNapsal: 09 led 2010 11:32 
Diskutér

odpovídám na tu tvou poslední otázku.mě taky platba neproběhla,ale zase díky slečně z KB.psala jsem maily do Wizz nedá se vymyslet žádná jiná varianta.ceny v žádném případě neklesnou a to že by někdo vrátil letenky to už vůbec né,prostě jjsem musela koupit nové letenky na doporučení wizz.
asi vloni se mi stalo to,že tam zase platba šla moc dlouho,nevím proč atak chtěli po tzelefonické dohodě poslat faxem mail,ale dali mi zas adresu do polska.tohle ale dopadlo dobře a o letenky jsem nepřišla.ale asi bych tam volala.minuta z vodafonu asi 2O kč.

PříspěvekNapsal: 09 led 2010 13:38 
VIP

Na WIZZ jsem volal, ale domluva nulová. Prý to nejde a mám letenky koupit znova.
S tím vrácením jsem to myslel tak, že se do systému vrátí zpátky ty naše blokované letenky které nezaplatíme. tzn že na tom letu bude o 5 nerezervovaných (neprodaných) míst více. Nevím ale jak funguje tvorba cen. Bral jsem to tak, že na letu je daný počet míst za nějakou cenu a až ty se prodaj ta se cena zvyšuje. Ale třeba se pletu.
No nic. Za blbost se platí a naštěstí z Barcelony leti ještě Ryanair. Třeba tahle informace někomu v budocnosti pomůže.
Při rezervaci u WIZZ je tedy potřeba přepnout měnu z Eura na CZK.

PříspěvekNapsal: 09 led 2010 13:47 
VIP

No, i kdyby se tech 5 nerezervovanych mist melo vratit (a cena klesnout), tak je podle me dostatecne pravdepodobne, ze za tu dobu se vic nez 5 dalsich mist stejne prodalo (takze by to bylo k nicemu).

PříspěvekNapsal: 09 led 2010 18:53 
VIP

tak jsme asi našli řešení. Ten Euro učet je v ČR v UniCredit Bank CZ8527000000002102117081. Takže v pondělí zkusíme vložit Eura přímo na účet WIZZU. Snad to půjde. Pak dám vědět jak to dopadlo.

PříspěvekNapsal: 29 bře 2010 09:41 
Tazatel

Zdravim, platil už někdo převodem u Wizzair na EUR účet v UniCredit Bank CZ8527000000002102117081? Jak to proběhlo?
Díky za odpověď, mám u nich pár letenek rezervovaných :)

Naposledy upravil MiW dne 29 bře 2010 10:45, celkově upraveno 1

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 185 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina