Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 21 zář 2019 09:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 435 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 29  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: WIZZ AIR nikdy více aneb jděte se WIZZRAT
PříspěvekNapsal: 06 srp 2012 16:15 
Návštěvník

Pokud opravdu dojde k tomu, že se bude připlácet i za příručák, bude se to vztahovat i na lety zakoupené před tou změnou? Doufám, že ne, to by byl docela podraz...

PříspěvekNapsal: 06 srp 2012 16:36 
Diskutér

To urcite ne, to by bylo pravne postihnutelne.

PříspěvekNapsal: 06 srp 2012 18:07 
VIP

gaspaccho píše:

To víš, že ano. Jak zírali v KTW. Stanovili datum, bez ohledu na to, kdy jste si letenku koupili, mohli jste si větší příručák spolu s "přednostním" nástupem doplatit a kdo to nepochopil, toho tvrdě skásli na letišti.
Toto funguje na KTW - LTN a podle toho, jak chrochtají nad zvýšeným výběrem, s velmi vysokou pravděpodobností, asi opět od určitého data, to zavedou na všech svých linkách.
Zadarmo 42x32x25, dnešní rozměry 55x40x20 bude za 10E(plus nějaké výhody) za segment.

PříspěvekNapsal: 06 srp 2012 21:09 
Moderátor

42mm na výšku je už opravdu málo,ale pokud nebudu brát sebou stan a spacak resp.pokud pojedu nekam kde budu spat po hostelich tak by se to snad na vikend dalo se vejit :D :D .brašnu s fotakem už jsem si zvykl davat pres rameno pod bundu.Ale kazdopadne to znamená pá pá stanu v příručáku :-(

a pokud by se to zavedlo i u konkurence tak se vyplatí koupit ta vesta na ebay co se tam vejdou i ručníky :-)).

PříspěvekNapsal: 06 srp 2012 21:41 
VIP

SkyEurope vrať se! Vše odpuštěno...

PříspěvekNapsal: 06 srp 2012 21:45 
VIP

baraba píše:
gaspaccho píše:

To víš, že ano. Jak zírali v KTW. Stanovili datum, bez ohledu na to, kdy jste si letenku koupili, mohli jste si větší příručák spolu s "přednostním" nástupem doplatit a kdo to nepochopil, toho tvrdě skásli na letišti.
Toto funguje na KTW - LTN a podle toho, jak chrochtají nad zvýšeným výběrem, s velmi vysokou pravděpodobností, asi opět od určitého data, to zavedou na všech svých linkách.
Zadarmo 42x32x25, dnešní rozměry 55x40x20 bude za 10E(plus nějaké výhody) za segment.

Já letím s těma dárečkama až za měsíc, v rezervaci mám napsáno : VELKÉ KABINOVÉ ZAVAZADLO, tak se mi nechce moc věřit, že když už to má někdo koupeno a v rezervaci uvedené podrobnosti o zavazadle, že by mu eventuelně VELKÉ předělali na MALÉ, ale kdo ví...

PříspěvekNapsal: 07 srp 2012 07:03 
VIP

Test probíhá od 01.08. na jeden měsíc nebo po dobu, co budou jednoznačné výsledky. Tak možná Ivo letí mimo test, ale také možná, když už má v rezervaci ono rozlišení kabinového zavazadla, že už předem věděli, jak test dopadne a jen potřebovali jakési alibi k plošnému zavedení. Vše k tomu směřuje, jen se neví od kdy.

PříspěvekNapsal: 07 srp 2012 07:26 
Diskutér

Tak já mám taky v rezervaci psané: Velké kabinové zavazadlo (koncem září PRG-BGY). Jen mě trochu znervozňuje, že se stále čeká na potvrzení platby - od pátku. :?

PříspěvekNapsal: 07 srp 2012 07:39 
Diskutér

Naštěstí jsme s Wizzem už procestovali prakticky všechny destinace, ale Bari a Trevisa mně bude líto. To samé Londýn, tam se za ceny Wizzu člověk s Easyjetem moc nepodívá. Resp. teď už po zavedení dvou příručních asi ano.

Když jsou schopní dělit příruční zavazadla, mohli by zavést taky lowcost odbavené zavazadlo. Velký kufr nevyužiju a 1080Kč za něho tím pádem nedám ani náhodou.

PříspěvekNapsal: 07 srp 2012 09:07 
Diskutér

bojler píše:
Naštěstí jsme s Wizzem už procestovali prakticky všechny destinace, ale Bari a Trevisa mně bude líto. To samé Londýn, tam se za ceny Wizzu člověk s Easyjetem moc nepodívá. Resp. teď už po zavedení dvou příručních asi ano.

Když jsou schopní dělit příruční zavazadla, mohli by zavést taky lowcost odbavené zavazadlo. Velký kufr nevyužiju a 1080Kč za něho tím pádem nedám ani náhodou.

Vždyť je to jenom trial na jedné lince z Polska a ještě po hodně omezenou dobu, tak k čemu takové stesky :lol:

PříspěvekNapsal: 07 srp 2012 09:13 
VIP

no neboj že to bude za chvíli všude :)

PříspěvekNapsal: 07 srp 2012 10:36 
VIP

avathar píše:
no neboj že to bude za chvíli všude :)

Asi tak, nejpozději 1.1.2013 - už běží obrovské píárko, jak to cestující vítají a samá pozitiva a sociální jistoty.

PříspěvekNapsal: 07 srp 2012 10:41 
VIP

Myslim, ze o dost driv. Vcera jsem s nimi rezervoval letenku a uz to maji vsechno v rezervacnim systemu pripravene (vyber prirucniho zavazadla zatim "predvybran" na zdarma). Nedivil bych se kdyby to spustili uz behem nadchazejicich par tydnu.

PříspěvekNapsal: 07 srp 2012 14:32 
Návštěvník

No včera jsem taky dělala rezervaci a jasně tam mají uvedeno, že člověk má nárok na přepravu kabinového zavazadla určitých rozměrů zdarma. Tak nechápu, jak by si to pak mohli dovolit změnit, to by bylo porušení smlouvy, ne? I když u Wizz se člověk nemůže divit ničemu...

PříspěvekNapsal: 07 srp 2012 14:48 
VIP

Někde jsem slyšel informaci, že kdo měl koupenou letenku před začátkem testování doplatku za normální velikost zavazadla, v rezervaci bude mít uvedeno "zdarma velké kabinové zavazadlo", neboť za takových podmínek ta letenka byla koupena. Čili o porušení smlouvy nejde.
Předpokládám, že stejně by postupovali i v případě, že by to rozšířili na všechny lety.
Pevně ale doufám, že k tomu nedojde. Minimálně na všech tratích, kde lítají paralelně s Ryanairem, by si ani neškrtli. Doufám, že ty letadla z Katowic jim zatím látají poloprázdná a nakonec si to rozmyslí.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 435 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 29  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina