Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 28 zář 2020 02:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 477 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: WIZZ AIR nikdy více aneb jděte se WIZZRAT
PříspěvekNapsal: 12 čer 2020 10:28 
VIP

Ještě doplním, že po mě chtějí konfirmaci změny, případně 120% nebo přebookování.

Mám šanci přebukovat původní pondělní VIE-BOJ na nedělní VIE-VAR, když mi cpou nedělní VIE-BOJ, když je dle Michala krůček před zrušením?
Díky.

PříspěvekNapsal: 12 čer 2020 10:58 
VIP

Všechno je jinak.
Sould out znamená také mimo přípravy na zrušení i přípravu k prodeji. Takže se mi podařilo nechat si vrátit 120%, sice vyhrožují, že to trvá, ale bylo to instantně. No a nový termín jsem si booknul za výrazně lepší cenu než ten původní. Takže děkuji a doufám, že nás přepraví.

Jinak 12,5 EUR s členstvím z Vídně do Burgasu je v půli července luxus...

PříspěvekNapsal: 16 čer 2020 11:51 
Diskutér

Ahoj všichni, teď se možná budu ptát jako blbec, ale nikdy jsem to neřešila a na stránkách wizzu .. no škoda mluvit. Mám na jedné rezervaci VIE_LCA a zpět. Je možné proletět jenom to "zpět"? Tam bych se totiž mohla dostat jinak a jindy..

PříspěvekNapsal: 16 čer 2020 17:40 
VIP

HankaC píše:
Ahoj všichni, teď se možná budu ptát jako blbec, ale nikdy jsem to neřešila a na stránkách wizzu .. no škoda mluvit. Mám na jedné rezervaci VIE_LCA a zpět. Je možné proletět jenom to "zpět"? Tam bych se totiž mohla dostat jinak a jindy..

Citace:
Martijn Doevendans / @Doev / Dec 9, 2016
@wizzair
if I miss my outbound flight, does my inbound flight gets cancelled automatically?

Wizz Air / @wizzair / Dec 9, 2016
no, your second flight will not be affected by not showing for the first one.

vacsina nizkonakladoviek ma kazdy let samostatny, i v pripade, ze to kupis ako spiatocku

kedy letis? nad VIE-LCA-VIE rozmyslam tiez

PříspěvekNapsal: 17 čer 2020 07:17 
Diskutér

beardie píše:
HankaC píše:

Citace:
Martijn Doevendans / @Doev / Dec 9, 2016
@wizzair
if I miss my outbound flight, does my inbound flight gets cancelled automatically?

Wizz Air / @wizzair / Dec 9, 2016
no, your second flight will not be affected by not showing for the first one.

vacsina nizkonakladoviek ma kazdy let samostatny, i v pripade, ze to kupis ako spiatocku

kedy letis? nad VIE-LCA-VIE rozmyslam tiez

na konci září ;)

PříspěvekNapsal: 25 čer 2020 08:59 
Tazatel

Ahojte, mám dvě jednoduché otázky na zdejší zkušené harcovníky.

Wizz z VIE do YEV v září, klasika změna letového řádu a posunutí letů tam i zpět o dva dny dopředu. Tohle se nám nakonec hodí, protože od září měním zaměstnavatele a asi by byl problém 14 dnů po nástupu odjet na dovču, takže bychom využili 120% zpět v kreditu a koupíme lety asi v dubnu (nemluvě o aktuální situaci v Armenii.. září sice daleko, ale dobře to tam teď nevypadá). No a teď první hloupá otázka.. U rezervace mám možnosti: potvrdit - změnit rezervaci (-14+60d) - požádat o vrácení peněz. Předpokládám že po zvolení požádat o vrácení peněz dostanu na výběr, zda 120% kredit, nebo 100% převod na účet, je to tak?

No a druhý dotaz. Celková zaplacená cena se skládala ze čtyř položek. Letenky 270 E, administrativní poplatek 80 E, přikoupená odbavená zavazadla 120 E no a skupinové členství v wizz discount za 80 E. Je mi tak nějak jasný, že wizz discount zůstává normálně zaplacen a platí dál rok od zakoupení. Jde mi o to, z čeho se ve formě kreditu vrací těch 120%. Selským rozumem bych usoudil, že pouze z ceny letenek, tj. z 270 E s tím, že administrativní poplatek a přikoupená zavadadla jsou ve formě kreditu připsána ve výši 100%. Je to tak, nebo se mýlím?

Díky moc, letí nás 6 a raději si dopředu vše ujistím, než začnu konat :-)

PříspěvekNapsal: 03 črc 2020 08:57 
Diskutér

Wizzrat dnes -20% na všechny lety, na webu i v appce.

PříspěvekNapsal: 03 črc 2020 09:52 
VIP

A v prodeji i letenky na Expo 2021 (BUD/KTW-AUH). Za necelých 130 €.

PříspěvekNapsal: 14 črc 2020 13:33 
Diskutér

zajimave ze Wizz stale prodava letenky Viden-balkan-Viden na cervenec (na obdobi kdy bude platit zakaz priletu do VIE z vetsiny zemi), 120% kreditu, anyone?

PříspěvekNapsal: 14 črc 2020 13:34 
VIP

Od července dávají už jen 100 %.

PříspěvekNapsal: 14 črc 2020 15:40 
Diskutér

michal5 píše:
Od července dávají už jen 100 %.

tyden zpatky jsem jeste dostal 120% (letenka placena kartou) - tech 100% davaji jen kdyz letenku kupujes za kredity jestli se nepletu?

PříspěvekNapsal: 23 črc 2020 12:23 
Diskutér

Wizzair mi pri koupeni letenky strhnul o 20 EUR vice nez bylo zobrazeno na platebni strance - platil jsem kredity, kde se take ukazala spravna cena. Az v emailu jsem zjistil, ze castka je jina a to kvuli 2x nachargovanemu administration fee (standartnich 8eur za osobu a pak jeste jednou 10eur za osobu).

Telefonat a reklamace, uspech zatim nulovy. Nevim jestli si tou odpovedi delaji srandu nebo tohle maji vazne nekde v podminkach, ze kdyz mam zapnuty incognito mod, tak me muzou okrast aniz bych o tom vedel?
Kód:
Thank you for contacting Wizz Air Customer Service Department.

We are truly sorry for the inconvenience you encountered while booking your tickets on our website. Unfortunately, the administrative service charge is not refundable.

In order not to face the collection of this administrative service fee in the future, make sure that your browser is not in incognito mode and all adblockers are turned off, which can be enabled in your browser by default. Thus, this administration-fee was charged because of one of this reasons.

Stalo se to nekomu uz? Mate nejake doporuceni, jak postupovat? (tim, ze jsem platil z wizz kreditu tak to nepujde pres banku)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 477 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina