Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 21 zář 2019 09:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 435 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 29  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: WIZZ AIR nikdy více aneb jděte se WIZZRAT
PříspěvekNapsal: 11 úno 2012 15:37 
Tazatel

happyna17 píše:
Tak tady jsem něco četl o Barceloně, ale s tím to co napsal Eles to nějak nesedí, tak to bude asi něco jinýho http://byznys.lidovky.cz/cestujici-plan ... _domov_ogo

Jo, ten náš let byl někdy minulej rok na jaře. Nejde o tenhle. Napsal jsem to, aby bylo vidět, že bordel je furt, a že Barcelona je trochu prokletá.

PříspěvekNapsal: 12 úno 2012 12:37 
Návštěvník

Mno ale na té verzi z lidovek se mi nezdá, že by prodávali občerstvení před vzlétnutím - něměl s tím onehdy problémy Ryanair, že odmítli prodávat, když lidi čekali x hodin zavření v letadle?

PříspěvekNapsal: 12 úno 2012 12:45 
Diskutér

V říjnu na letu PRG-BCN nás taky nechal wizz trochu vycukat, když jsme 90 min seděli v letadle na Ruzyni a pořád posouvali čas odletu (prý kvůli přeplněnosti letových tras:-))). Naštěstí jsme pak ale odletěli. Jinak mám s Wizzem asi 30 letů a vždy v pohodě, max. s 10-20 min. zpožděním.
Ps. Prodej občerstvení na zemi se mi taky nezdá.

PříspěvekNapsal: 12 úno 2012 13:46 
VIP

Uvidime, co s nima udela krach Malevu. Za posledni tydny docela dost zrusenych letu, i kdyz nektery jsou prave kvuli Malevu... http://wizzair.com/rebooking/?language=CZ

PříspěvekNapsal: 15 úno 2012 05:36 
VIP

S W6 mám velmi čerstvou, zajímavou zkušenost. Právě jsem dorazil z Madridu, odlet na minutu přesně, bez zdržení a v Praze jsme měli 30 min. sekeru (takže poslední metro ze Zličína nehrozilo). Odůvodnili to větrem, tak nevím, je to možný, nebo nás zase popotahovali za fusekli?

PříspěvekNapsal: 15 úno 2012 07:39 
VIP

30min z Madridu by vitr udelat nemel, to by musel byt fakt ficak. Ale tohle bych jim za vinu nedaval, stat se muze cokoli a letadlo pak musi cekat. Kdyz jsme min tyden leteli z Moskvy, tak jsme taky krouzili jak blbci po vzletu, nez nas pustili do vyssi letove hladiny. Buh vi proc, jestli to bylo provozem nebo cim...

Dopravce urcite nema zajem na tom, aby mu letadlo viselo ve vzduchu dele, nez je potreba.

PříspěvekNapsal: 15 úno 2012 08:14 
Diskutér

Nevím, jestli to není blbost, ale už se mi s Wizzem stalo, že při posledním večerním letu jsme letěli pomaleji, kapitán to oddůvodnil tím, že máme dost času. Pravděpodobně se snažil šetřit při nižší rychlosti.

PříspěvekNapsal: 15 úno 2012 12:22 
Diskutér

Taky bych to viděl na kombinaci všeho protivítr a pomalejší cestovní ruchlost v rámci šetření paliva na posledním segmentu.

PříspěvekNapsal: 15 úno 2012 14:11 
VIP

A naopak - v sobotu do Madridu hodina zpoždění při odletu, přílet "skoro" na čas (zpoždění asi 15 minut)... Jak to udělali?

PříspěvekNapsal: 15 úno 2012 14:38 
VIP

creyman píše:
Taky bych to viděl na kombinaci všeho protivítr a pomalejší cestovní ruchlost v rámci šetření paliva na posledním segmentu.

To jako pilot dostane větší prémie, když má menší spotřebu? Nebo se po šichtě zastaví u letadla s kanystrem? :D Ne vážně, já jsem laik, rád si přečtu reakci profíka.

PříspěvekNapsal: 15 úno 2012 15:00 
VIP

ivo píše:
S W6 mám velmi čerstvou, zajímavou zkušenost. Právě jsem dorazil z Madridu, odlet na minutu přesně, bez zdržení a v Praze jsme měli 30 min. sekeru (takže poslední metro ze Zličína nehrozilo). Odůvodnili to větrem, tak nevím, je to možný, nebo nás zase popotahovali za fusekli?

Upřímně řečeno, po zjištění, že termín přistání je za námi a letadlo nejeví známky klesání, mě okamžitě napadlo, že divertujeme. Jen jsem se modlil, aby naše letadlo zrovna nepotřebovali v Katowicích :D

PříspěvekNapsal: 02 dub 2012 08:09 
Diskutér

Uz je to tady :

Vážený pane

doufáme, že jste využili všechny zajímavé výhody členství v klubu Wizz Xclusive. Jak jistě víte, v rámci klubu Wizz Xclusive můžete využívat slevy ve výši až 10 eur za jednosměrný let a cestujícího. Létejte výhodně a ušetřete až 40 eur na zpátečních letenkách pro dvě osoby.

Stávající členové klubu mohou kromě mimořádných promoakcí a dřívějšího přístupu k běžným promoakcím využívat také mnoha dalších výhod členství v klubu. Zlevněné tarify pro členy klubu jsou dostupné na všech trasách.

Dovolujeme si vás upozornit, že vaše členství v klubu brzy vyprší. Členský poplatek se od 1. dubna 2012 zvyšuje na 39,99 eur.

Vážíme si vašeho stávajícího členství, a proto jsme si výhradně pro vás připravili zajímavou nabídku: Pokud své členství obnovíte před 16 04 2012, můžete využít mimořádnou nabídku obnovení jeho platnosti za 29,99 eur a navíc mnoho dalších úspor v následujících 12 měsících.

To ať si trhnou nohou :twisted:

PříspěvekNapsal: 02 dub 2012 08:35 
VIP

Tak to máš dobrý, já jsem svoji šanci už propásl: Od 1. dubna 2012 se členský poplatek zvyšuje na 39,99 eur, pokud však členství obnovíte ještě dnes, můžete nadále využít současnou cenu ve výši 29,99 eur. :P

PříspěvekNapsal: 02 dub 2012 10:10 
VIP

Zrejme uz registruju "vysoky zaujem" o predlzovanie clenstva, tak skusaju taketo rozne exkluzive wizzaroviny :D

PříspěvekNapsal: 06 srp 2012 09:58 
Moderátor

Celou cestu tam i zpět PRG-LTN jsem s Wizzem trpěl. 22 cm na nohy je na zabití. Rekord nejmenšího prostoru pro nohy Aer Lingus DUB-KRK byl překonán. Nemohl jsem nevzpomenout na tohle téma, resp. hlavně na jeho název. Nedá mi to, musím to sem povzdech zmoženého cestujícího.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 435 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 29  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina