Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 21 zář 2019 20:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 435 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: WIZZ AIR nikdy více aneb jděte se WIZZRAT
PříspěvekNapsal: 14 srp 2010 20:02 
Diskutér

Já se přidávám taky.Mám s Wizz pozitivní zkušenosti.Vlastně lítám jen s nima a s Ryan-zatím.Vždy vče v poho,jen občas trochu zpoždění,ale to se dá vydržet.Co by člověk nechtěl za ty prachy..?Mám letenky vždy za pár stovek.Jsem jim vlastně vděčná,že sem poznala pár zemí.Z Prahy to je zatím a bohužel v současnosti nejlev.letec.společnost.Jen doufám,že ještě vydrží...Když jsem v červenci letěla z Barccelony,tak plné letadlo Čecháčků vracejících se z hotelů od cestovek svorně nadávalo,že měli zpoždění..to jsme my Češi jen stále něco kritizovat.

PříspěvekNapsal: 14 srp 2010 20:15 
VIP

Nadávání na spoždění, nebo jiné komplikace během letu není jen o národu, je to hlavně o tom, jak moc lidé létají, protože čím víc létají, tím víc mají na kontě "nestandartních" situací, postupem času už to člověk bere jako samozřejmé, když ale člověk letí jako koupák jednou za dva roky k moři, leccos ho překvapí...

Jinak s Wizzem mam taky pozitivni zkusenosti...

PříspěvekNapsal: 14 srp 2010 20:43 
Diskutér

s W!ZZem jsem byl zatím jen jednou - v Římě

ničím nepřekvapil, ale ani ničím nezklamal. - Teď mám na říjen s nima koupený letenky do Madridu.

PříspěvekNapsal: 15 srp 2010 06:58 
VIP

cze píše:
s W!ZZem jsem byl zatím jen jednou - v Římě

ničím nepřekvapil, ale ani ničím nezklamal. - Teď mám na říjen s nima koupený letenky do Madridu.

Jsme na tom stejně a mám pocit, že do toho Madridu letí dost lidí z tohoto webu, že Lucie? ;)

PříspěvekNapsal: 15 srp 2010 08:19 
Moderátor

ano ano, doufám, že nejsi ten tajemný člověk, který mému blond doprovodu vyfoukl tu poslední levnější letenku! Ale abych mluvila k tématu. Letěla jsem s nima několikrát a vždy bez problému, když nepočítám vysoký výskyt mamin s uřvanýma dětma na linkách do Anglie.....

PříspěvekNapsal: 15 srp 2010 19:27 
Tazatel

+asi většina letu proběhne ok.a proč o tom psát.to by bylo milion -) příspěvků.je dobře,že píšete o zrušenem letu a věcí s tím spojených.každýmu se to může stát at koupil letenku za jakoukoliv cenu a chtěl bych Vás pak některý vidět jak se třeba v BARI dovite let zrušen a čekejte 4 dny na další a nebo pracně a draze letět s někým jiným a mít na učtu pár éček navíc.zkuste se na min zamyslet jak by bylo vám a tohle forum může pomoci.taky jsem byl s W6 i WU spokojen nejednou.a nepotřebuji to psat berme to jako standard

PříspěvekNapsal: 15 srp 2010 20:37 
VIP

sohaj007 píše:
+asi většina letu proběhne ok.a proč o tom psát.to by bylo milion -) příspěvků.je dobře,že píšete o zrušenem letu a věcí s tím spojených.každýmu se to může stát at koupil letenku za jakoukoliv cenu a chtěl bych Vás pak některý vidět jak se třeba v BARI dovite let zrušen a čekejte 4 dny na další a nebo pracně a draze letět s někým jiným a mít na učtu pár éček navíc.zkuste se na min zamyslet jak by bylo vám a tohle forum může pomoci.taky jsem byl s W6 i WU spokojen nejednou.a nepotřebuji to psat berme to jako standard

Proč o tom psát? Nový uživatel fóra, který nemá o letecké dopravě žádnou šajnu, by si po XX příspěvcích typu Wižer už nikdy, Wyser je na prd, ... mohl mylně domnívat, že se jedná o společnost, která se naprosto nezajímá zájmy svých klientů, což rozhodně - i přes časté měnění letových řádů, které je snad za námi - není pravda. Ano stát se to může každému, rozhodně to není nic příjemného, jenomže jen naprostý blázen by vyrazil někam bez rezervy, s tímhle musíš počítat, když na to nemáš, tak necestuj, v opačným případě musíš počítat s tímhle rizikem, který nelze eliminovat u žádné letecké společnosti...

PříspěvekNapsal: 11 zář 2011 09:59 
VIP

asi většina letu proběhne ok.a proč o tom psát.to by bylo milion -) příspěvků
No nevím, jestli to bude chvála nebo ne, každopádně 7.9. Katowice - Kyjev s WizzAir Ukraine: plánovaný odlet 11:25 (na check-in jsem dorazil 10:35 asi jako poslední, mimochodem jízda rozhrkaným Jelczem na městské lince z Bytomi je dost kontrast s luxusními busy "letištní" linky z Katowic :) ). Na lety na Ukrajinu platí možnost odbavit si luxusních 32 kg zavazadla zdarma, což jsem pro tu srandu se svým "low-cost optimalizovaným" batohem udělal (naváženo 9,6 kilo :) ).
Tou dobou už bylo bohužel nahlášeno dvouhodinové zpoždění (z důvodu zpoždění předchozí rotace před odletem z Kyjeva - která to je, podle letových řádů buď Simferopol nebo Kolín nad Rýnem?). Aspoň že se dá jít za 1 złoty na klimatizovanou a wifi-free (i s popř. zásuvkami 220V) vyhlídkovou terasu, sice toho moc nelítalo (aspoň jakási Balkan Holidays), ale bylo možné sledovat kompletní handling dvou Wizzů "jak na dlani" a pozorovat bez hnutí stojící Embraer LOTu (tj. rozdíl mezi "lowcosty" a "klasickými" aerolinkami nejlépe se státní podporou - Wizz se otočil během půl hodiny, LOT tam stál půl dne). No a pak už se dostavil A320 imatrikulace UR-WUA, takže hurá na security.
Nástup do letadla - prioriťáci Cobusem, ostatní pěšky (přičemž u předchozí Barcelony to na gatu holky nějak nezvládly a než autobus obkroužil letadlo, tak nejrychlejší pěší dorazili ke schůdkům společně s prioriťáky :) ). Odlet nakonec asi 2,5 hodiny zpoždění, do Kyjeva to ale bylo "po větru" :), takže na Žuljanech v 16:00 (kyjevského) místo 13:55. Ukrajinské letušce snažící se mě nejdřív vyhodit z "exit" místa (rezervováno pro "WizzAir XXL Lounge" či tak nějak :) ) jsem asertivně vysvětlil, že si sednu o řadu dál a když nikdo nepřijde, tak se tam přesunu (a nepřišel a tudíž přesunul). Obsazenost tak 75%, především (překvapivě :) ) Ukrajinci.
Takže chvála nebude, s Ryanem se mi takové zpoždění ještě nepřihodilo, na druhou stranu furt lepší, než ve stejné destinaci cestovat se státními dráhami PKP (to bohatě stačilo cestou zpět, vlakem z Přemyšlu do Katowic je to nekonečné, hlavně jak se to vleče po těch poddolovaných tratích v Horním Slezsku, postává pět minut v každé větší štaci, k tomu hnusné staré vagóny společnosti "Intercity" a nezbytné zpoždění)...
P.S. o letišti Žuljany se rozepíšu v příslušné sekci.

PříspěvekNapsal: 11 úno 2012 09:58 
Diskutér

kam jinam to dát ...

Wizzair nechal v Barceloně 180 pasažérů, peníze jim nevrátí

http://www.lidovky.cz/cestujici-planuji ... _domov_ogo

PříspěvekNapsal: 11 úno 2012 10:27 
Tazatel

Hmm, já s Wizzair letěl jednou a taky už nikdy. Bylo do Barcelony. Tam poměrně ok, když nepočítám zas ten dobytčí pocit, kdy člověk stojí v přeplněnym zavřenym autobuse 30 minut na místě, aniž ví proč, než se konečně rozjede k letadlu.
Nazpátek se mělo letět nějak okolo 9 večer. V asi 8 stojíme ve frontě na odbavení (nešlo tehdy po internetu), kterou nikdo zatim neodbavuje, najednou naskočí zpoždění 1 hodina. Lidi mrmlaj, ale nedá se nic dělat. Většina lidí je už v tom hadovi, tak neodchází a chce se odbavit. 40 minut se nic neděje. Pak najednou naskočí na tabuli zpoždění 7 hodin a přijde nějakej španělskej zaměstnanec letiště a dává vouchery na 5 euro a řiká chabou angličtinou, že letadlo mělo technické problémy a musí být celé zkontrolováno.

To všechno bych ještě s velkou nevolí přijal, může se to stát, ale uplně mě dostalo následující.

Nějací češi volali domů, spojili se se známym, co má kontakty, a zjistili, že vůbec žádné letadlo v Barceloně neexistovalo a nejdřív mělo přiletět z ČR. A to je neuvěřitelný. Wizzair věděl, že neodletíme, ale nejenže nedal nijak dopředu vědět třeba i blbym mailem, ale místo toho hrál debilní hru na odbavování, 1 hodinové zpoždění a nakonec výmluva na technické záležitosti. Dodatečně jsem si ověřil, že to tak opravdu bylo, a že to neni náhoda (jindy z Barcelony po zpoždění let do Katowic a pak busem apod.) a to mě zapřísáhlo už nikdy s Wizzairem nic nemít.

PříspěvekNapsal: 11 úno 2012 10:33 
Návštěvník

Na toleranci lidem přidá bookovat přes www.chcankolet.cz :)

PříspěvekNapsal: 11 úno 2012 10:36 
Moderátor

Já měla teď naposled také zpoždění 2 hodiny(PRG-LTN), ale zarazil mě spíš let zpět, kdy mi přišlo, že je v letadle opravdu málo místa. Mělo registraci HA-LWK, takže by mělo mít 180 míst, jako ostatní, ale pocitově jsem si tak stísněně ještě nikde nepřipadala. Místo sítěk byl jen takový výklenek, bez kterého by se tam nikomu ani nevešly nohy. Letušky na obou letech otrávené a bez úsměvu. Zlatý Ryanair.

PříspěvekNapsal: 11 úno 2012 11:02 
VIP

Tak tady jsem něco četl o Barceloně, ale s tím to co napsal Eles to nějak nesedí, tak to bude asi něco jinýho http://byznys.lidovky.cz/cestujici-plan ... _domov_ogo

PS. já si zatim na W6 nemůžu stěžovat a na letušky už vůbec ne!

PříspěvekNapsal: 11 úno 2012 11:22 
VIP

"Zlaty Ryan" :lol: 300 letu za posledni 4 roky a ani jediny :!: problem ;) tady se tridi nizkonakladove zrno od plev :)

PříspěvekNapsal: 11 úno 2012 14:31 
VIP

Ja si taky za svych 11 letu s W6 nemuzu na nic stezovat, ale souhlasim, ze v HA-LWK je fakt malo mista :)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 435 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina