Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 27 lis 2022 06:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 604 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 37, 38, 39, 40, 41  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: WIZZ AIR nikdy více aneb jděte se WIZZRAT
PříspěvekNapsal: 05 zář 2022 22:54 
VIP

Tak Wizzair dokonce mému známému naúčtoval poplatek 20 euro za to, že detekovali, že něco ovlivnilo standardní chod stránky. Mimo jiné zmiňovali např. zapnutý AdBlocker. Stalo se někomu něco podobného ?

PříspěvekNapsal: 06 zář 2022 06:14 
VIP

Nikdo mi nic navíc neúčtoval, protože nedošlo k nákupu, ale je fakt, že pokud jsem těsně před tím používal k vyhledání spojení web www.azair.cz, tak se web Wizzu choval velmi zvláštně a snažil se mi blokovat nákup s oznámením ve smyslu, že byl z mého místa zaznamenán robotický přístup nebo tak nějak to znělo...

PříspěvekNapsal: 06 zář 2022 09:45 
VIP

Typický wizz. U nich je možné všetko.

Minulý týždeň som chcel platiť za letenky kombináciou karty a kreditu. Všetko som označil tak ako treba, a napriek tomu stiahlo plnú cenu z karty. Kredit zostal nedotknutý.

Stáva a mi často, že keď vyhľadávam na ich stránke trochu dlhšie a klikám pomerne rýchlo, stránka chce potvrdiť, že nie som robot.

procvi, to mu ako naúčtovali? Pri platbe za letenku alebo mu stiahli z uloženej karty?

PříspěvekNapsal: 06 zář 2022 13:58 
VIP

procvi píše:
Tak Wizzair dokonce mému známému naúčtoval poplatek 20 euro za to, že detekovali, že něco ovlivnilo standardní chod stránky. Mimo jiné zmiňovali např. zapnutý AdBlocker. Stalo se někomu něco podobného ?

Ano taky jsem si toho jednou všiml - před zaplacením. Koupil jsem z jiného browseru.

PříspěvekNapsal: 06 zář 2022 15:47 
VIP

hugonovak píše:
Typický wizz. U nich je možné všetko.

Minulý týždeň som chcel platiť za letenky kombináciou karty a kreditu. Všetko som označil tak ako treba, a napriek tomu stiahlo plnú cenu z karty. Kredit zostal nedotknutý.

Stáva a mi často, že keď vyhľadávam na ich stránke trochu dlhšie a klikám pomerne rýchlo, stránka chce potvrdiť, že nie som robot.

procvi, to mu ako naúčtovali? Pri platbe za letenku alebo mu stiahli z uloženej karty?

Myslím, že to tam měl na konci před platbou za letenku v souhrnu. Ale spíše si to spojil s tím, že využívá Wizz kredity, tak že chtějí nějaký poplatek za to. Dohledal jsem opravdu i články o tom, že se to i v minulosti někomu stalo.

PříspěvekNapsal: 24 zář 2022 22:08 
Diskutér

kolik stojí prosím aktuálně odbavení na letišti, Praha?

PříspěvekNapsal: 25 zář 2022 15:31 
VIP

milosh1 píše:

Viz jejich web - https://wizzair.com/en-gb/information-a ... vices-fees

895 CZK/ 35 EUR

PříspěvekNapsal: 26 zář 2022 08:38 
Diskutér

petrk píše:
milosh1 píše:

Viz jejich web - https://wizzair.com/en-gb/information-a ... vices-fees

895 CZK/ 35 EUR

dík, nešlo mi udělat odbavení přes apku, ale přes pc to pak prošlo, tak jsem chtěl vědět, kolik to teď stojí na letišti.

PříspěvekNapsal: 07 říj 2022 20:24 
Diskutér

Ahoj, někdo nějaká zkušenost s vyplacením kompenzace za zpožděný let o více než 3 hodiny u Wizz? Vím, že to od nich bude extrémně složité vymoct. Vzhledem k tomu, že se stále vymlouvají na mimořádnou okolnost, které nebylo možné zabránit, tak si myslím, že je na čase obrátit se na nějaké kompetentní úřady.
Wizz mě přímo odkazuje na ODR (Online Dispute Resolution) v případě, že nejsem spokojený s jejich řešením, tak jsem se chtěl zeptat, kam by jste se vy obrátili v případě podobného problému?

PříspěvekNapsal: 09 říj 2022 08:41 
Tazatel

Ahoj, jsem ve stejném procesu, odpověď stejná - nepředvídatelné okolnosti. Předala jsem to rovnou Úřadu pro civilní letectví a čekám. V mém případě se jedná o Polsko, odlet byl z Krakova. Držme si palce.

PříspěvekNapsal: 13 říj 2022 07:58 
VIP

Hlasím konečně vyplacenou kompenzaci za zrušený let na Sicilii v červnu... Dokonce už i vrátili peníze za zpáteční let, což původně nechtěli protože "no show"

PříspěvekNapsal: 01 lis 2022 09:59 
VIP

kupoval jsem letenky s wizz několika kamarádům, při odletu pak 8 hodin zpoždění, podle vypisů na flight radaru zjevně změnili na poslední chvíli letadlo (ten jejich měl původně 2-3 hodiny zpoždění, ale pak ho přehodili na jiný let a pro kamarády narychlo přiřadili ještě pozdější letadlo, které původně mělo letět jinam), ve nakonec čekali v KTW 8 hodin, pak konečně odlet, na příletu zpoždění skoro 9h, tímpádem jasný nárok na kompenzaci.

letenky jsem kupoval já (trochu zrumbováno přes různé OTA), vzhledem k tomu že skoro nelítají, poprosili mne, abych požádal o kompenzace já.
Máte někdo prosím zkušenost, nakolik Wizzair prudí (kromě obvyklých pokusů, že není nárok, že mimořádné okolnosti apod), že žádat musí přímo cestující?
Nebo to mohu udělat jejich jménem, ale účet pro poslání EUR bude stejně můj, nakolik jim to bude vadit?
Mají na to nějaký formálář plné moci, nebo to neřeší?

PříspěvekNapsal: 02 lis 2022 08:51 
Diskutér

Já to řešil napřímo s Wizz, jejich třetí odpověď byla pořád stejná jako první, že se jedná o neovlivnitelnou věc a že nárok na kompenzaci nemám. Takže chybějící člen CC je podle nich neovlivnitelná věc :lol:
Vzhledem k tomu, že byl odlet z Polska, momentálně to řeším přes Urząd Lotnictwa Cywilnego a uvidíme snad do konce měsíce jak moc jsou šikovní.

PříspěvekNapsal: 02 lis 2022 09:42 
Diskutér

Já na odpověď polskýho úřadu čekal několik měsíců.

PříspěvekNapsal: 02 lis 2022 14:57 
Diskutér

Připojím se k dotazům ohledně poplatků. Stalo se vám taky, že když chcete koupit letenku a k tomu členství Wizz, tak vám to naúčtuje administative fee 8 EUR za pasažéra a cestu? Zkoušel jsem jiný prohlížeč i mobilní aplikaci a pořád šup 48 EUR navíc jen tak. Nevíte, jestli se to dá obejít?
Když jsem pak zkoušel kupovat za standardní cenu bez členství, tak bez poplatku.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 604 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 37, 38, 39, 40, 41  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina