Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 17 zář 2019 01:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hmotnostní limity a cena za odbavené zavazadlo
PříspěvekNapsal: 01 říj 2012 02:25 
Moderátor

qquest111 píše:
ziletka píše:
Umoznuje WIZZ dokoupit zavazadlo az po nakupu letenky - podobne jako treba FR?A chteji za to kdyztak vic nez primo v prubehu rezervace? Diky!

Jasně, přes internet to jde, jedna cesta 700 Kč navíc (samozřejmě dělají rozdíl v sezoně/mimo atd.), ale pokud bys to přešvihl jako třeba posledně my, kdy o 2 cm prostě do klece nevejde, přikoupení přímo na gatu stojí dvojnásobek. Je to paradox. Letenka za stovku, zavazadlo za tisícovku...

to jste meli kufr?

PříspěvekNapsal: 01 říj 2012 14:46 
Diskutér

petrk píše:
Ano, zavazadlo i dalsi sluzby si muzes dokoupit i pozdeji pres nahled na svoji rezervaci. Cena by mela byt stejna jak v prubehu rezervace, tak pozdeji (ted jsem to zkusil u svych neproletenych rezervaci a cena je stejna).

Ahoj, taky potrebuju prikoupit zavazadlo, ale nejak nevidim, kde to mam provest.
Dostanu se do spravy rezervace (nemam Wizzklub), vidim svuj potvrzeny let a osobni udaje, ale nevim, co delat dal pro prikoupeni zavazadla. Po kliknuti na reklamni banner na zavazadla vpravo me to hodi akorat na cenik poplatku.
Muzete mi prosim nekdo polopaticky popsat, kde to na tech strankach najdu ?
Mockrat predem diky.

PříspěvekNapsal: 01 říj 2012 14:53 
VIP

Ja to najdu bud pres svuj profil (a tam po kliknuti na urcenou rezervaci, kde chci zmenit/pridat sluzby).
Pokud nemas profil, tak by to snad melo jit pres zalozku "moje rezervace" nahore vpravo. Zadej rezervacni kod a prijmeni. Na dalsi strance by se objevit zminena rezervace a uprostred text s nadpisem Dalsi krok a pod nim velke fialove pole s napisem "pridani sluzeb". Klikni na nej a dal uz to snad bude jednoduche.

PříspěvekNapsal: 01 říj 2012 15:05 
Diskutér

ja se prave do "moje rezervace" v pohode dostanu, ale "pridani sluzeb" uz tam nemam.
Ted se divam, ze pisou "Úprava rezervace:Žádné úpravy nejsou možné." - to teda nechapu, proc zrovna me to nejde :cry:
Příloha:
wizz.JPG
wizz.JPG [ 26.39 KiB | Zobrazeno 2647 krát ]

Ale kazdopadne diky! Snad to pujde prikoupit pri check-inu.

PříspěvekNapsal: 01 říj 2012 16:27 
Diskutér

Tak jeste by se mohlo stat, ze odebrali tu moznost pridat tam zavazadla pozdeji. Cimz by me ovsem teda pekne michli, protoze jsem si ted chtel pro jistotu koupit jen letenku a kufr kdyztak pozdeji. Protoze si nejsem 100% jist terminem. :evil:

PříspěvekNapsal: 01 říj 2012 16:32 
VIP

Myslim, ze nic neodebrali, protoze ja to tam porad mam (rezervace delana v pulci srpna a na konci pro lety zacatek rijna a zacatek listopadu). Nevim jestli to nesouvisi s zmenou jejich webu, ale ratje ma rezervaci z konce cervence, coz pokud si pamatuju bylo uz po zmene jejich webovych stranek...

PříspěvekNapsal: 01 říj 2012 16:35 
VIP

Ono to nejde když dáš "Moje rezervace" hned na hlavní stránce, ale když se nejdřív přihlásíš a pak dáš rezervace tak to jde, nevím proč, ale mám to stejně...

PříspěvekNapsal: 01 říj 2012 16:36 
VIP

Je nutné přihlásit se na mywizz, tam to je. V moje rezervace to opravdu nemají. Taky jsem to asi před měsícem hledal jak smysluzbavený...

Nový web a nemají vychytanou věc, na které chcou rýžovat...

PříspěvekNapsal: 01 říj 2012 17:44 
Diskutér

Huraaa! Pres mywizz tam moznost pridani zavazadla je, takze rusim plany poplach. Diky moc vsem!
Ja jsem uplne vypustila z hlavy, ze jsem se tam tehdy asi nejak musela registrovat. Proto jsem ted prihlaseni na mywizz vesele ignorovala, s tim ze bude to jen pro cleny klubu, takze jsem zadavala rovnou rezervacni kod pres 'moje rezervace'.

PříspěvekNapsal: 30 bře 2013 09:37 
Tazatel

Ahojte, jen malej dotaz. Nikde jsem nenašel, zda u Wizzu existuje nějakej hmotnostní limit pro malé příruční zavazadlo. Je jasný, že se tam toho moc nevejde, ale přece jen, je nějaký?

PříspěvekNapsal: 30 bře 2013 10:34 
Moderátor

travis.bickle píše:
Ahojte, jen malej dotaz. Nikde jsem nenašel, zda u Wizzu existuje nějakej hmotnostní limit pro malé příruční zavazadlo. Je jasný, že se tam toho moc nevejde, ale přece jen, je nějaký?

10kg

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina