Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 19 čer 2019 07:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 796 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 50, 51, 52, 53, 54
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Akční nabídka letenek
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2019 20:09 
Diskutér

Zdravim. Akce na zacatek cervence asi uz byly, ze? :roll:
Tak nejak jsem mela 2 tydny zpet blond moment a myslela jsem, ze jsem zaplatila letenky z Londyna do Prahy a dnes, kdyz si tochci prepsat do diare, bo jsem s nim ve skluzu a sype se toho na me z ruznych stran..., zjistim, ze jsem to sice kalkulovala asi dve hodky ale nakonec asi nezaplatila, takze mam h...no :)

Potrebuju jen jeden segment odnekud z blizkosti Londyna, at se vratime dva dospeli s infantem...ideal 3.7. ale kdyz bych pak nasla levne vhodne ubytovani :lol: :lol: tak i pozdeji.. Nebo si protahnout trip, udelat projizdku nekam jinam? a letet od more, ze Skotska?? Blbe je, ze resime jak budget, tak terminy aneb nemame na to cely tyden.. Primarne jsem mela vyhlidnuty let s Wizz, ale ted je 2x drazsi, tak beru cokoliv, nejlepe pozdeji odpoledne vecer, at stihneme jeste neco ve meste a nepristaneme nekde po 22.hod kdy me s tim infantem vynesou spolucestujici v zubech :oops: Diky za tipy!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 796 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 50, 51, 52, 53, 54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina