Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 20 zář 2020 15:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Rezervace zavazadla
PříspěvekNapsal: 17 úno 2010 18:23 
Diskutér

zdravim,
chtel bych se zeptat, jestli nekdo nevi, jak je to se zavazadli u Easyjetu. Mam zpatecni let pro dve osoby, tudiz mam vybrat 4 zavazadla pro kazdeho cestujiciho na jeden segment nebo staci vybrat 2x zavazadla?
vzdy jsem zatim lowcosty letal "nalehko" tak nevim co s tim:)

diky za rady a tipy ;)

Předmět příspěvku: Re: Zavazadla
PříspěvekNapsal: 18 úno 2010 00:48 
Administrátor

Snad není tak těžké se mrknout kolik stojí jednosměrné zavazadlo a pak to vynásobit 4x a k tomu přičíst cenu letenky za 2 osoby. Ať už je rezervace přehledná či nikoliv, tak výsledná cena musí sedět.

Předmět příspěvku: Re: Rezervace zavazadla
PříspěvekNapsal: 18 úno 2010 10:58 
Diskutér

Jak rikas, neni to tezke! Ale vzhledem k tomu, ze 99% low costu pouziva vyber 1 zavazadlo na jednoho pax pro jeden segment a easyjet toto nenabizi, tak jsem se proste chtel jen ujistit, abych neudelal nejakou botu..

kazdopadne diky za odpoved

PříspěvekNapsal: 14 dub 2010 21:26 
Tazatel

ahoj,mám u easy Jet 1 odbavené zavazadlo do 20kg.Pokud si beru i příruční zavazadlo - připočítává se mě jeho váha k odbavenému kufru?Myslím, že ne ale v přepravních podmínkách stále opakují ...... celková váha 20 kg za všechny zavazadla.Rozumím tomu dobře, že odbavené zavazadlo je to co jde do podpalubí? díky moc za radu

PříspěvekNapsal: 14 dub 2010 21:29 
VIP

jj, rozumíš tomu dobře

PříspěvekNapsal: 12 čer 2010 10:54 
Návštěvník

mel bych na vas dotaz,
netusite nekdo kdyz mam zaplaceny u eysyjet 1 zavazadlo a priplatim si druhy,
tak jestli vaha kazdyho zavazadla muze byt 20kg?
protoze kdyz v ty nabidce dam 2 zavazadla, tak mi to tam porad pise
ze maximalni vaha vsech zavazadel je 20kg.
dik

PříspěvekNapsal: 12 čer 2010 12:45 
Moderátor

To zavazadlo by musela koupit jiná osoba, jeden cestující může mít zavazadla o max hmotnosti 32 kg, přičemž do 20 kg se platí pouze poplatek za zavazadlo a nad 20 kg poplatek za nadměrný kg (12E za kg). Jinými slovy maximální "bezplatná" váha všech zapsaných zavazadel jednotlivce je 20kg, je tedy blbost kupovat jich více, protože samotné zavazadlo něco váží.....

PříspěvekNapsal: 29 bře 2011 23:36 
Návštěvník

pouze priplatek za sportovni vybaveni (ski set) = 32kg u EasyJet?
zitra letim, potrebuju potvrdit tuto informaci co nejdriv.dik

PříspěvekNapsal: 30 bře 2011 06:37 
VIP

Sorry, ale tohle mi moc neladí "protoze kdyz v ty nabidce dam 2 zavazadla, tak mi to tam porad pise
ze maximalni vaha vsech zavazadel je 20kg."

Promiň, ale v tom případě mi přijde otázka dost stupidní, když jsi pochopil, jak to je...asi jako kdybych se ptal, jestli moje přezdívka začíná od Z ... vyřešit se to dá právě zapsáním na někoho jiného, což při cestě single je dost problém....jiné řešení není. Jen ty lyže, ale nevím, jestli kontrolují, jestli to lyže jsou...když to bude krabice 1x1x1 metr, tak jim to možná přijde kapku podezřelé, ale třeba řekni snowboard na štorc :-)

PříspěvekNapsal: 30 bře 2011 10:54 
Návštěvník

ze stranek easyjet:
Příloha:
skiset.JPG
skiset.JPG [ 62.78 KiB | Zobrazeno 8508 krát ]

ten posledni obrazek se 2ma cestujicima me mate,
protoze logicky by tam melo byt 64kg a ne 44kg

jinak pocitam nabalit do obalu ke SNB vsechno zimni vybaveni
a proto budu rad, kdyz to nebude 12kg, ale 32kg..

Předmět příspěvku: Dokoupení zavazadla Easyjet
PříspěvekNapsal: 28 čer 2011 10:41 
Tazatel

Ahoj, poraďte prosím, udělal jsem nejdřív odbavení po internetu a až druhý den jsem přikupoval zavazadlo k odbavení. :( E-mailem potvrzení došlo, že je to přidané, ale na boarding pasu se nic neobjevilo. Možná se ptám jako idiot, ale oni to mají uvedené v počítači na přepážce? Bojím se, aby mi to neúčtovali ještě jednou na přepážce dráž, když nemám od zavazadel nějaký lístek s čárovým kódem. Děkuji :P

Doplňuji: Psal jsem na zákaznickou podporu, čím se mám prokázat, potvrdili mi, že nemusím mít strach, že to mají v systému a letištní personál to uvidí. Přestože mi nejdřív psali, že odpoví do 5 dnů, odpověděli ještě dnes, za pár hodin - POCHVALA!!! ;)

Our Reference: 110628-002619
Booking Reference: EHLF271
28 th June 2011
Dear Mr ,
Thank you for contacting us.
I am sorry about the confusion that this matter has caused you.
I am able to confirm that you have four bags of checked in luggage on both of the booking references named above.
The amount of luggage is not always printed on boarding passes but I can confirm that the airport staff will be aware of your baggage allowance regardless of your boarding pass.
I hope that I have able to shed some light on this matter. If you have any other questions then please do not hesitate to contact me.
Yours sincerely,
Mark Forsythe
Customer Service Representative

PříspěvekNapsal: 16 pro 2012 22:48 
Nováček

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli někdo z vás nevíte jak se zakoupí online další zavazadlo? Děkuji

PříspěvekNapsal: 30 led 2013 19:42 
VIP

Zdravim,
prikoupil jsem si zavazadlo a ted mam trosku dilema. U zadneho boarding passu neni nikde napsane ze mam zavazadlo ktere musim odevzdat na check inu. Staci tedy prijit na check in a oni to maji v systemu, ze tahle rezervace ma zaplacene zavazadlo k odbaveni? Nebo jsem proste slepej a nekde to na tom boarding passu je? diky

PříspěvekNapsal: 30 led 2013 20:02 
Diskutér

marecek97 píše:
Zdravim,
prikoupil jsem si zavazadlo a ted mam trosku dilema. U zadneho boarding passu neni nikde napsane ze mam zavazadlo ktere musim odevzdat na check inu. Staci tedy prijit na check in a oni to maji v systemu, ze tahle rezervace ma zaplacene zavazadlo k odbaveni? Nebo jsem proste slepej a nekde to na tom boarding passu je? diky

Ano, na BP není žádný údaj o zavazadle k odbavení, mají to v systému, takže na přepážce jen odevzdáš!

PříspěvekNapsal: 27 úno 2013 22:20 
Návštěvník

Ahoj přátelé, tak si nějak snažím urovnat informace jak to u EJ vlastně je, ale jsem z toho celkem zmatený.
Píšete zde, že na jednoho člověka je přiděleno 20 kg (příruční i cestovní dohromady), ale v obchodních podmínkách se píše, že je tam omezení 20 kg, ale jen na cestovní zavazadlo.

[i]20.4.7 Úhradou poplatku Vám vzniká nárok na povolenou hmotnost 20 kg na cestujícího, která se vztahuje na všechny kusy Vámi dodaných Cestovních zavazadel. Každý cestující smí odbavit maximálně 8 kusů Cestovních zavazadel na osobu s maximální celkovou povolenou hmotností 20 kg. [/i]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina