Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 20 úno 2020 19:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rezervace zavazadla
PříspěvekNapsal: 28 dub 2014 08:29 
Diskutér

imtiesto píše:
Mam u EasyJet kupene dve letenky, jednu vratane odbavenej batoziny, druhu bez batoziny. Uz viem ze tu letenku vratane batoziny nevyuzijem, neviete nahodou ci by nebolo mozne presunut tu batozinu na tu druhu letenku? Nenasiel som o tom nikde ziadne info a myslim ze to ani nepojde ale nahodou ste niekto nieco podobne neriesili?

Dělala jsem nedávno rezervaci pro osm lidí (najednou), a pro půlku z nich jsem dodatečně přidávala zavazadlo. Ty zavazadla nešly připojit ke konkrétním osobám, ale jen celkově do té rezervace. Po on-line checkinu je na boarding passech dodatečné zavazadlo uvedeno u všech cestujících, přestože zaplacené je jen pro některé. Dle podmínek http://www.easyjet.com/cs/o/baggage: "Svůj povolený limit odbavených zavazadel můžete „dát dohromady“. Můžete „dát dohromady“ svůj celkový povolený hmotnostní limit zavazadel – napříč položkami a napříč zákazníky – ale žádná jednotlivá položka nesmí vážit víc než 32 kg. Takže podle mě to bude v pohodě, pokud máš obě dvě letenky v jedné rezervaci. Jen nesmíš překročit celkovou váhu a počet zavazadel, které sis připlatil. A je jedno, kdo z té rezervace si je nechá odbavit.

PříspěvekNapsal: 28 dub 2014 08:38 
Diskutér

Terezinha píše:
imtiesto píše:
Mam u EasyJet kupene dve letenky, jednu vratane odbavenej batoziny, druhu bez batoziny. Uz viem ze tu letenku vratane batoziny nevyuzijem, neviete nahodou ci by nebolo mozne presunut tu batozinu na tu druhu letenku? Nenasiel som o tom nikde ziadne info a myslim ze to ani nepojde ale nahodou ste niekto nieco podobne neriesili?

Dělala jsem nedávno rezervaci pro osm lidí (najednou), a pro půlku z nich jsem dodatečně přidávala zavazadlo. Ty zavazadla nešly připojit ke konkrétním osobám, ale jen celkově do té rezervace. Po on-line checkinu je na boarding passech dodatečné zavazadlo uvedeno u všech cestujících, přestože zaplacené je jen pro některé. Dle podmínek http://www.easyjet.com/cs/o/baggage: "Svůj povolený limit odbavených zavazadel můžete „dát dohromady“. Můžete „dát dohromady“ svůj celkový povolený hmotnostní limit zavazadel – napříč položkami a napříč zákazníky – ale žádná jednotlivá položka nesmí vážit víc než 32 kg. Takže podle mě to bude v pohodě, pokud máš obě dvě letenky v jedné rezervaci. Jen nesmíš překročit celkovou váhu a počet zavazadel, které sis připlatil. A je jedno, kdo z té rezervace si je nechá odbavit.

Ano toto mi je jasne ... Sorry asi som to nenapisal uplne presne ale ja mam tie dve letenky kazdu v inej rezervacii ...

Předmět příspěvku: Rezervace zavazadla
PříspěvekNapsal: 23 lis 2014 19:04 
Tazatel

Jsem asi lama, ale potřebuji si být jistý.
V lednu letíme do Maroka a chceme si vzít sebou motorkářské vybavení / přilby .../
Chceme si dokoupit dvě odbavená zavazadla, ale chceme využít jejich max. rozměry.
/ váha bude do těch 20 kg/ks/
V podmínkách je max. součet stran zavazadla 275cm. Je nějaký limit na délku jedné strany?
Počítáme sice s rozměry 1 x 1 x 0,7m , ale příjde mi to i tak jako docela dost, aby to vešlo na ten pás.

Díky Vláďa

PříspěvekNapsal: 23 lis 2014 20:38 
VIP

na pás se to nevejde, takže vás z checkin zpravidla odkážou na přepážku pro nadrozměrná zavazadla, kde si to převezmou.

PříspěvekNapsal: 07 říj 2015 08:39 
Moderátor

Nemáte někdo zkušenost, zda lze v rezervaci u EY přidat odbavené zavazadlo, pokud je rezervace přes jiného prodejce a ne online u Easyjetu? Doufám, že ano, jen jestli třeba nemají nějakou restrikci, aby podpořili prodej přes své stránky apod. Díky.

PříspěvekNapsal: 07 říj 2015 08:48 
Návštěvník

zatim uzivatel vaek potvrdil, ze jen telefonicky:
http://goo.gl/po7HN1

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina